Skocz do zawartości
radeek

Przewód płynu chłodniczego przy nagrzewnicy - cieknie

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę co to za urządzonko jest na tym wężu... Wąż idzie od bloku silnika do nagrzewnicy i wychodzi z niego jakiś cienki wężyk, no i jest to coś :D

zaczyna mi podciekać i się zastanawiam jak się określić w sklepie o jaki wąż mi chodzi.:fajny

co lepsze czasami nie podcieka w ogóle :D cyrk na kółkach

07052010194.jpg

Edytowane przez radekrp90
foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przewód z głowicy do nagrzewnicy, z gniazdem na czujnik temperatury do climatronika. Wyjmij zawleczkę i zaślepkę, wymienisz oring i nie będzie ciekło

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest przewód z głowicy do nagrzewnicy, z miejscem na czujnik temperatury do climatronika

to jak wsadzę zwykłego węża to nic się nie stanie nie? nie mam climatronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam climatronika

I dlatego masz zaślepkę zamiast czujnika. Możesz wywalić ten przewód i wstawić zwykły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pekl w srodku plastik i mimo ze zmienilem oring i tak cieklo, weza nie udalo mi sie w sklepie kupic jedynie serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi proszę co to za urządzonko jest na tym wężu... Wąż idzie od bloku silnika do nagrzewnicy i wychodzi z niego jakiś cienki wężyk, no i jest to coś :D

zaczyna mi podciekać i się zastanawiam jak się określić w sklepie o jaki wąż mi chodzi.:fajny

co lepsze czasami nie podcieka w ogóle :D cyrk na kółkach

07052010194.jpg

wstaw zwykly waz o tej samej srednicy i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności