Skocz do zawartości
byry007

Opinie o Peugeot 307 HDI 90 lub 110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam macie jakieś doświadczenie od 307 HDI ?? bo chciałbym zaciągnąć opinie o tym aucie od was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax chyba tym śmigał, jego podpytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak w Focusie II, ten 109KM ma też np. Volvo V50/S40. Szukałem kiedyś V50 dla siebie, dużo szukalem info na temat auta i części, samych opini... jedno co zapamiętałem, strasznie czułe na paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda jezdzilem 206 2.0HDI 90KM, ale auta sa podobnej konstrukcji tylko ze 307 jest wieksze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum peugeota że 110 mają filtr cząsteczek stałych i dwumas a 90 tego nie mają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedno co zapamiętałem, strasznie czułe na paliwo.

brednie, układ jest tak samo czuły jak w innych autach :)
Witam macie jakieś doświadczenie od 307 HDI ?? bo chciałbym zaciągnąć opinie o tym aucie od was.
Przez ponad 2 lata użytkowania jedyne co mi przyniosło problemy, to rozszczelniona rura od turbo-(podobno b.często występuje) i czujnik związany z filtrem FAP(dostępny tylko w serwisie) jak i sama dolewka płynu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez ponad 2 lata użytkowania jedyne co mi przyniosło problemy, to rozszczelniona rura od turbo-(podobno b.często występuje) i czujnik związany z filtrem FAP(dostępny tylko w serwisie) jak i sama dolewka płynu

Ale z tego co wiem to 2.0 90 i 110KM w 307 niema FAPa, 1.6 - 110KM ma dopiero, ale jesli sie myle niech mnie ktos poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co wiem to 2.0 90 i 110KM w 307 niema FAPa, 1.6 - 110KM ma dopiero, ale jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
No to Ciebie poprawiam :) 90KM nie ma FAP'a a 107KM mają wszystkie z wyjątkiem C5(jeśli będziesz miał problemy z Fapem to właśnie od Citroena wgrywa sie oprogramowanie i jeździ się autem bez filtra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 HDI nie ma FAP

90km bez intercooler'a i dwumasa

110km IC, dwumas

w pugu 206 hdi 90km przy 130 zaczyna mojego 1z nadganiać - sprawdzane kilkanaście razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.0 HDI nie ma FAP
aha-bądź mądry i pisz wiersze ;)
110km IC
trzeba dodać, że świetny IC, który jest zakryty i zabiera 15% mocy w cieplejsze dni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można założyć większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności