Skocz do zawartości
radekkwiatek

Jakie radio dvd z monitorem 7" 1din

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupic radio do mojego paska z wysuwanym wyswietlaczem 7 calowym na 1din. czy sa jakies godne polecenie w przyzwoitej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka dla Ciebie jest ta przyzwoita cena :) koło 2000 musisz liczyć :) za pionka jakiegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ze 2 tys trzeba wydac to wiem ale za tą kase jaki model wybrac??? nie miałem za bardzo stycznosci z tego typu radiami jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz od wielu lat pioneer avic-x1 z wysuwanym fipem, Z tego co pamiętam to bylo to pierwsze radio z navi (potzebna płyta) na flipie; do niego masz mozliwosc podpiecia wielu komponentow - tv, radio dab, i pod, aux, no i oczywiście odbiera dvd ;) . poźniej wyszla jeszcze wersja avic-x1bt (z wbudowanym blutooth'em) więc do niego podpiac mozesz jeszcze mobajla. Co do audio - bardzo duzo mozliwosci ustawien, włącznie z podbiciem basów, odcięciem tonów wysokich, bądź niskich.

 

Od siebie polecam gorąco- używki nie chodzą już w wysokich cenach, a jedyny jego mankament przez mój okres użytkowania to wymiana taśmy łączącej ekran z resztą (niestety jedynie serwis Tele Radio Video- autoryzowany jedyny punkt, który mi to zrobił w pl - Gdynia - cena z tego co pamiętam około 200zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Jakies zeby odtwarzał Divxy??? nie musi miec navi i może byc uzywane byle był to sprawdzony model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer seria avh...ale niestety powyzej 2 tysi, chyba ze przerowbisz sobie na 2 din to smialo jvc 710 za niewielka kasiorke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zastanawiałem sie nad 2din bo ładnie o sie komponuje z deską, ale mam wykończenie w drewnie i cieżko taką ramke dostać:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dość bogaty za psie pieniądze...

A ten sprzedawca co jakiś czas dodaje kameę cofania w tej samej cenie...

A to to samo z ładnym menu GPS (pseudo odblokowanie ) które można z netu ściagnąć i przerobić...

A wszystko to EONON plus taki że jest od razu program do navi...Polnav..całkiem ładnie pracuje ten programik....

A poza tym to jest tego chińskiego sprzętu tyle że w głowie może sie zakręcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EONON

proszę cię nie namawiaj kolegi do tego hinskiego szmelcu, jesli nie miales nic stycznosci z ta firma :P

ja wiem ze nie zaplacilbym za niego nawet browarem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zaplacilbym za niego nawet browarem

Te z linku to klony Scotta...z tym wyjątkiem że mają navi...fakt faktem pierwsze eonony to były kiepowate....jest dużo więcej badziewnego sprzętu (...) a cenowo są droższe...po prostu z tego przedziału "cenowego" Eonon jest.... "znośny"....;)

A tak szczerze to polecałbym Kenwooda

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci się coś zwali w pierwszym roku, to na gwarancji wysyłasz do Hong Kongu - i powodzenia życzę z kosztami ;) . Ja już tak u nich lata temu kupilem pare rzeczy i jak przyszlo co do czeo to sie wypinali na klientow.

osobiscie nie polecam, choc moze ktos mial z nimi do czynienia i wygladalo to inaczej . Acha - co sobie jeszcze przypomniałem, to to, że wszystko się od nich z przycizków zdziera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym modelem PIONEER AVH-P5100DVD nowy mozna dostac za 2 tys http://www.allegro.pl/item1025708288_pioneer_avh_p5100dvd_mp3_usb_divx_multimedia_7.html

ma juz ktos moze taki??

Edytowane przez radekkwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega swego czasu chciał sprzedać swoje dvd pioneer'a, które ma w samochodzie, mogę się go spytać czy nadal chce sprzedać...

Model to: AVH-P5900DVD

 

http://www.allegro.pl/item1037401156_pioneer_avh_p5900dvd_divx_extra_stacja_medialna.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi wpadł do głowy pewien pomysł ale nie wiem czy jak włożę w ramkę na 2 din na dole radio a na górze dvd to ekran się otworzy może miał ktoś dvd z wysuwanym monitorem włożone pierwsze od góry i czy jest to w ogóle możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak włożę w ramkę na 2 din na dole radio a na górze dvd to ekran się otworzy

 

Jak najbardziej otworzy, ale jak radio będzie w płaszczyźnie deski, to ekran będzie pod kątem. Jak wysuniesz ekran jakieś 2 cm do przodu to wtedy otworzy się pionowo.

 

A co do głównego pytania : myślałeś może nad czymś takim jak CarPC ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności