Skocz do zawartości
adamso

Dziwny problem z drzwiami

Rekomendowane odpowiedzi

co jest nie tak ??
A sprawdzałeś kostkę na słupku między przednimi a tylnymi drzwiami? może być gdzieś zaśniedziały przewód lub przerwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałeś kostkę na słupku między przednimi a tylnymi drzwiami? może być gdzieś zaśniedziały przewód lub przerwany.
zadnej kostki nie sprawdzalem,nawet niewiedzialem ze jest na srodkowym slupku cos od przednich drzwi....,mozliwe ze dlatego nie moge aktywowac domykania szyb bo cos z sygnalem zamka jest cos nie tak ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiedzialem ze jest na srodkowym slupku cos od przednich drzwi....,
Otwórz przednie drzwi i zobaczysz taką harmonijkę, zdejmij ją. Pod nią masz w słupek wpięty plastik a w niego wchodzą dwie kostki ostrożnie jepodważ i sprawdź przewody czy nic z nimi się niedobrego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem z drzwiami od kierowcy. Jak jestem w srodku auta od kierowcy i probuje otworzyc łapiąc za klamke to otwieraja sie drzwi ale dopiero przy maksymalnym pociągnięciu klamki do konca. idzie jakos utawic zeby od razu jak lekko pociagne za klamke to otworzą sie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam mały problem z drzwiami od kierowcy. Jak jestem w srodku auta od kierowcy i probuje otworzyc łapiąc za klamke to otwieraja sie drzwi ale dopiero przy maksymalnym pociągnięciu klamki do konca. idzie jakos utawic zeby od razu jak lekko pociagne za klamke to otworzą sie? pozdrawiam

 

Wystarczy naciągnąć nieco linkę o będzie :ok

Zerknij tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21957&highlight=linka+klamki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż ja mam problem z drzwiami pasażera. Kiedy odrygluje drzwi za pomoca pilota czy kluczyka moge otworzyc wszystkie drzwi oprocz pasazera dopiero jak docisne klamke(słychac takie klik) moge otwierac juz caly czas tylko wlasnie przed pierwszym otwarciem musze docisnac klamke. Od srodka nie otworze drzwi no chyba ze wczesniej otworze od zewnątrz Wiecie moze gdzie jest problem? Może ktos miał podobny problem do mojego. Dodam tylko ze klamka troszeczke odstaje w porównaniu z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość godandi5

Problem w tym ze u mnie w pasztecie musze kliknac pilotem 3 razy na zamkniecie zeby zapalila sie lapmpka przy drzwiach kierowcy i mignely kierunkowskazy....co wy na to co robic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby nie ma problemy tylko jedna rzecz mnie zastanawia wszystkie zamki chodza ladnie z pilota i kluczyka kierunki migaja jak zamykam/otwieram niby wszystko cacy tylko nie wlacza sie dioda przy ryglu zastanawiam sie czemu;/ i czasem pilot nie lapie ale to chyba juz wina bateri w pilocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie niby nie ma problemy tylko jedna rzecz mnie zastanawia wszystkie zamki chodza ladnie z pilota i kluczyka kierunki migaja jak zamykam/otwieram niby wszystko cacy tylko nie wlacza sie dioda przy ryglu zastanawiam sie czemu;/ i czasem pilot nie lapie ale to chyba juz wina bateri w pilocie

Dioda miga jak alarm jest uzbrojony-być może masz ustawione że uzbraja się po drugim naciśnięciu przycisku zamykania.Da się to ustawić VAG'iem.Jeżeli pilot słąbo "łapie" to spróbuj zmienić baterie-w razie potrzeby zakoduj na nowo pilota.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze pisze pierwszy raz wiec was pozdrawiam i dziekuje za dobre rady mam maly problem mianowicie czy jest jakas regulacja klamki drzwi kier.bo gdy ciagne za klamke to reaguja dopiero za 3 albo 4 razem a czasami za 1. Czy mozecie mi jakos pomoc z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakas regulacja klamki drzwi kier.bo gdy ciagne za klamke to reaguja dopiero za 3 albo 4 razem a czasami za 1. Czy mozecie mi jakos pomoc z gory dziekuje

Oczywiście że jest :)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74009&highlight=regulacja+klamki

Naciągnij linkę i po problemie.Tylko uwaga-nie naciągaj zabardzo...

P.S nie piszesz pierwszy raz bo to Twój drugi post :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki

Niema sprawy-naprawiaj :)

I daj znac czy się udało-bo powinno :]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to kolo klamki ma wyjsc cale czy do jakegos momentu i czy ta srube wykiecic cala dzikuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to kolo klamki ma wyjsc cale
ma wyjść całe
i czy ta srube wykiecic cala dzikuje za pomoc
wykręcaj ja tyle aż będziesz mógł wyjąć wkładkę swobodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kolega ma problem, jak nacisnie pilota to centralny zamyka tylko klape , dodam ze to sedan99 rok, i wywala00930 i 00931 bledy, gdzie szukac przyczyny ??????? pomoze ktos ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie , kolega ma problem, jak nacisnie pilota to centralny zamyka tylko klape , dodam ze to sedan99 rok, i wywala00930 i 00931 bledy, gdzie szukac przyczyny ??????? pomoze ktos ??

 

00930 - Locking Module for Central Locking; Rear Left (F222)

Lewe tylne drzwi-zamek

00931 - Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223)

Prawe tylne drzwi

Chodzi o siłowniki zamka (obydwóch) centralnego w tych właśnie drzwiach.Niech najpierw podłączy VAG i wykasuje błędy,jeżeli się pojawią ponownie to zamek do naprawy ;)

A to już jest opisane w odpowiednim dziale-nie tutaj.

 

Tu jest opis demontażu i naprawy

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag juz mu podlaczylem, wykasowalem bledy , ale dalej powracaja i auta nie mozna zamknac, dziwne , ze wszystkie drzwi naraz sie nie zamykaja , a tylko klapa bagaznika sie zamyka.. czy wysypal sie moduł komfortu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtrace swoje 5 groszy. Mam taki bład podobny do tych wszystkich jak wyzej tylko ze u mnie centralny nie otwiera tylny drzwi od strony pasazera nie swieci tez lampka pod drzwiami ani nie moge otworzyc szyby przelacznikiem w drzwiach ani panelem u kierowcy. Głosnik gra tylko ten dolny. Jaka przyczyna? Pomozcie, dodam ze bezpieczniki OK

Edytowane przez rugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności