Skocz do zawartości

adamso

  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O adamso

  • Urodziny 07/05/1974

Informacje osobiste

  • Imię
    Adam
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Katowice

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
  • Rok produkcji
    1998
  1. ok dzieki za pomoc pozdro...
  2. sorry ale czy to ta Uploaded with ImageShack.us
  3. czy to ta plastikowa oslona co przechodzi na druga strone auta?
  4. Witam,prosze mi powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie filtr paliwa w passacie 1.8T kombi 98r AEB za odpowiedzi dziekuje
  5. aha,przepraszam ale zapomnialem dopisac ze wag wywala taki blad: 928 Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220 nieprawidłowy sygnał po skasowaniu ten sam blad sorry ze tak napisalem,ale spiesze sie jutro jade do Bydgoszczy w delegacje i czeka mnie 450km jestem nowy na forum i nowym posiadaczem passata,do tej pory jezdzilem stara felicja
  6. Witam mam dziwny problem z dzwiami opisze jak to wyglada: -tyle drzwi od pasazera nie zawsze sie zamykaja jak i otwieraja -nie za kazdym razem wlacza sie dioda przy bolcu (podczas zamykania) -niekiedy nie pali sie lampka w progu (od kierowcy) -jak siedze w srodku i chce sie zaryglowac to wszystkie dzwi sie zamkna,ale niekiedy od strony kierowcy bolec wyskoczy wyczytalem tu na forum ze albo modul komfortu (wilgoc) albo zamek od strony kierowcy (mikrostyki,zimne luty) doradzcie co pierwsze pruć podloge albo dzwi od kierowcy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności