aha,przepraszam ale zapomnialem dopisac ze wag wywala taki blad:
928 Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220
nieprawidłowy sygnał
po skasowaniu ten sam blad
sorry ze tak napisalem,ale spiesze sie jutro jade do Bydgoszczy w delegacje i czeka mnie 450km
jestem nowy na forum i nowym posiadaczem passata,do tej pory jezdzilem stara felicja