Skocz do zawartości
Nikos

dyskusja o gustach w tuningu

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stworzony z myśla o ZDROWEJ dyskusji na rzecz gust, guścików i gustów, nie tworze żadnych nowych teorii - stwierdzam faktyczny stan rzeczy.Dlatego też zaczynam krucjate na rzecz zdrowych opini o autach które w naszą myśl mają za sobą bardziej lub mnie udane modyfikacje. Dla jednych wieś tuningiem jest wprowadzanie zmian w zupełnej serii, dla inny samochód ze spoilerami który stoi na feldze z kołpakiem. Dlaczego w mentalność wiekszość użytkowników tego forum jest wmawianie innym co jest fajnym tuningiem a co nie ? Każdy z nas ma swoją wizję auta "doskonałego" (czyt. tuningowanego), więc o co biega? Jestem użytkownikiem innych for motoryzacyjnych i tam podobne zabiegi (wmawiania na siłe co jest fajne a co nie) spotyka się z ogólną krytyką użytkowników. Proszę więc administartorów i moderatorów forum o przyjrzenie się sprawie z bliska, miło było by również gdyby inne osobistości związane z forum wypowiedziały się w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikodem, czytałem twoją wypowiedź chyba z 5 razy, bo nie do końca jest jasno napisane.

Zrozumiałem z wypowiedzi, że nie lubisz jak ktoś pisze na forum, że coś jest be i lipnie wygląda...

No ale przecież to jest forum, każdy wyraża swoje zdanie... Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku...

 

Bo przecież jak ktoś lubi wielkie koło i brak prześwitu, to nie napisze kolesiowi który ma obklejone auto chromem z allegro, nakładkami na pedały, dywanikami z ala blachy ryflowanej, i innymi cudami, które można wymieniać przez pół dnia, że to jest ekstra auto.

Chociaż i takie przypadki się zdarzają.

A coraz częstszym zjawiskiem w dziale Mój Passat jest: ble ble ble i Zapraszam do siebie...

Nie wiem skąd te nawyki ? Fotka, fotoblogi ?

 

pozdro! Mec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nakładkami na pedały, dywanikami z ala blachy ryflowanej

 

To jest najlepsze co może być w aucie dla dyskotekowego gościa z Koziej Wólki :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:lol

A tak na poważnie-każdy ma swoje zdanie natemat tuningu,jak lubię lekki,nie przesadzony,bez zbędnych obwieszek,siatexu i innych wynalazków.Ale o gustach się nie dyskutuje,każdy ma swoje upodobania.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież to jest forum, każdy wyraża swoje zdanie... Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku...

 

W tym temacie fajnie sprawdza się przysłowie : "Nie pamięta wół, jak cięleciem był".Praktycznie każdy z nas uczył się na błędach "sztuki tuningu". A zakładając ten wątek chciałem przypomnieć wielu forumowym "szpecjalistom" o tym co wspomniałem wyżej. Oczywiście że można a nawet należy dzielić sie swoją opinią, a nie robić tego nachalnie.

Edytowane przez Nikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widze np skode felicje ze spojlerami końcówkami wydechu "ala ramusa" oświetleń jak na choince to chciałbym prosto w oczy powiedzieć właścicielowi żeby to pościągal bo robi z siebie idiote (dla jego dobra)

Fakt ja też byłem kiedys taki że lubiałem spojlery halogeny itp ale w autach w których to pasowało a nie robienie z "szamba perfumerii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanem tuningu ale tylko mechanicznego. oczywiscie w gre wchodzi jeszcze gleba i felga, bo to odpowiada za dane parametry podczas jazdy, bez ktorych czasami raczej sie nie obedzie, takie jak np. przyczepnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie czaje o co chodzi twórcy tematu :wstyd:

może napiszesz coś więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ten temat bardziej zobrazuje to o co mi chodzi.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=78581

Po prostu niektórzy powinni zachować złośliwe komentarze dla siebie...

 

Będąc konsekwentnym napiszę tylko że taki ulep szybko nie znajdzie nowego właściciela :D

Tak na serio: czy jest na forum ktoś, komu to auto się podoba? Ludzie piszą to co uważają i bardzo dobrze, to nie nasza-klasa.pl że pod każdą, nawet najtragiczniejszą fotką są komentarze w stylu: ale ślicznie, super wyglądasz... A tak naprawdę powinno być: o Boże, co za morda... :D

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, o gustach sie nie interesuje, ale tandeta ma jedna definicje i nie mozna mowic, ze gowno wyglada cudnie. Choc czyje gowno by to nie bylo, to jest to jego gowno i jak mu pasuje to OK - nic mi do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem, o gustach sie nie interesuje, .

Raczej nie dyskutuje :kumple

Ja jeszcze dopowiem że nie potrafie zrozumieć co jest takiego ładnego w tym "tuningu" z linka wyżej :dohi owszem o gustach sie nie dyskujuhe ale moją opinie moge głośno i wyraźnie powiedzieć

Pozdrawiam i miłej niedzieli życze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze temat dalej inaczej odczytywany niż było w moim zamierzeniu. Kto zna przepis na tuning idealny ? NIKT. Będe powtarzał to po raz enty dla każde z nas znaczenie tuning idealny będzie miało inne znaczenie - dla jednego jest to masa spoilerów na glebie, a dla innego pełna seria z kozacką felgą(tu wchodzi następny drażliwy temat - felgi), itd.

 

Owszem, o gustach sie nie interesuje, ale tandeta ma jedna definicje i nie mozna mowic, ze gowno wyglada cudnie. Choc czyje gowno by to nie bylo, to jest to jego gowno i jak mu pasuje to OK - nic mi do tego.

Nie ma jednej definicji tandety w tuningu (czytaj wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie dyskutuje

No... dopiero wstalem wiec jeszcze glowa nie weszla na obroty;)

 

Nie ma jednej definicji tandety w tuningu (czytaj wyżej)

definicjie moze sa rozne, ale efekt koncowy jeden z dwoch - albo tandeta albo nie - i te linki do allegro to wszytko to smierdzaca tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nadal nie czaje o co chodzi twórcy tematu :wstyd:

Paweł nie jesteś jedyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze temat dalej inaczej odczytywany niż było w moim zamierzeniu

Nikoś jaka jest wartość dodana tego tematu?? Sprzeczki, kłótnie, opowiedz czym kierowałeś się zakładając taki temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też chciałem tego linka zarzucić :D ja niestety odróżniłbym wiejski tuning od agro - ulepa :D Co prawda ja potrafię się powstrzymać z komentarzami, chociaż bardzo chciałbym wyrazć swoją opinię. Zresztą konstruktywna krytyka zawsze będzie pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie posty z linka są nie na temat, bo tam nie jest OT tylko dział sprzedam, więc mod mógłby koledze pomóc w sprzedaży i podczyścić temat - co by nie było może jest jakaś osoba, której się to auto :wstyd: podoba.

A jako, iż tutaj jest OT - to wznowię pytanie:

 

Cytat:

Napisał pobs

nadal nie czaje o co chodzi twórcy tematu

 

Paweł nie jesteś jedyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie, ze rozumiem autora watku...(zdaje mi sie;) ) otoz zawsze znajdzie sie ktos kto wyrazi swoja opinie dobitnie, czesto przesadzajac i nie myslac, ze mozna kogos obrazic. Duzo negatywnych komentarzy jest w dziale tuning tam to juz co niektorzy nie potrafia 'ugryzc sie w palce zanim cos napisza' oczywiscie maja do tego pelne prawo by wyrazic swoja opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności