Skocz do zawartości
trafyc

Ramki tablic rejestracyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupowal ktos ramek do tablic rejestracyjnych?, bo kupilem jakis badziew, z tylu ok ale z przodu jest jakas inna, i ta ktora kupilem jest szersza niz ta stara ktora mam, widze ze ta stara ramka tak fajnie zaweza sie i idealnie wchodzi do ramy zderzaka....musze kupic bo juz mi blachy z tych starych wylatuja:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci kolego dokładnie chodzi? :) o jakie ramki?przecież ramek jest niezliczona ilość na rynku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedź do jakiegoś autoryzowanego serwisu i powiedz że chcesz ramki dają Ci za darmo bo będą chcieli reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze problem jest banalny, ale z przodu jest ciut inna ramka niz z tylu, a to co rozdaja, alba sprzedaja, jest na jedno kopyto i z przodu ch... wyglada bo sie nie miesci....:fajny, nie chce tracic czasu na szukanie glupich ramek, wiec spytalem, a ma ktos te z forum one sa ok???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze problem jest banalny, ale z przodu jest ciut inna ramka niz z tylu, a to co rozdaja, alba sprzedaja, jest na jedno kopyto i z przodu ch... wyglada bo sie nie miesci....:fajny, nie chce tracic czasu na szukanie glupich ramek, wiec spytalem, a ma ktos te z forum one sa ok???
kup takie by byly z zatrzaskiem od dolu wysuwanym ktory pozostaje w ramce po zsunieciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

z tego co się orientuje to niemieckie ramki są mniejsze tak jak i blachy,może to jest dobre rozwiązanie dopasować jedno z drugim ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z przodu wogle nie ma ramki bo właśnie nie pasowała i wygląda lepiej niż z ramką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuje to niemieckie ramki są mniejsze tak jak i blachy,może to jest dobre rozwiązanie dopasować jedno z drugim ,

Dokładnie tak jak mówisz niemieckie ramki są mniejsze i przez to musiałem dociąć rogi w polskich blachach aby weszły. Ale wszystko ładnie pasuje i nic nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
u mnie z przodu wogle nie ma ramki bo właśnie nie pasowała i wygląda lepiej niż z ramką :)

też nad tym myślałem ale kurcze trzeba nita wstawić i w razie np zmiany grilla czy czegoś jak trzeba blaszki ściągnąć problem ,a tak cyk i gotowe ;) ja mam normalna ramkę i mnie tam nie przeszkadza ,chociaż pewnie lepiej było by bez lub w ogóle bez blachy ;)tak amerykańsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ,że niektóre serwisy nie chcą dawać darmowych podkładek. Dziwne bo jest to jeżdżąca reklama a karzą sobie płacić po 20zł za komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dawien dawna zawsze jeżdżę bez ramek.

Konsekwentnie je demontuję i zabraniam montować dając auto na serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z forum u mnie nawet dobrze pasują. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te z forum u mnie nawet dobrze pasują. Polecam

 

No właśnie miałem napisać, nie lepiej kupić forumowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie je znależć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te z forum u mnie nawet dobrze pasują. Polecam

 

Wrzuć foto jak się prezentują!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w temacie o wymianie czujnika parkowania w be6. Warsztat.

 

A tu dodatkowe

01042010333.jpg

 

01042010335.jpg

 

01042010331.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S prosze się nie smiac z lapmy jednej :D wiem, puszcza sie z wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krótkie pytanko, czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić ramki na tablice jak te ze zdjęcia?

 

pp12_600.jpeg

 

Nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności