Skocz do zawartości
kuban

Bezpiecznik nr. 15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za co odpowiada bezpiecznik nr 15 (10A) ? Tylko proszę nie piszcie za ELEKTRONIKĘ SILNIKA , bo szukałem i wiem co jest napisane w rozpisce.

Otóż ja do dzisiaj jeździłem bez elektroniki silnika :zeco i to w vr6 , gdzie jej trochę jest (raczej elektryka , nie elektronika ) . Odkąd tak jeździłem - nie wiem , może odtąd jak zaczął mi więcej palić :)

Proszę o konkretne odpowiedzi w stylu za czujnik ten i ten .

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik nr 15 zaznaczyłem.

Trochę słabo widać, daj adres to podeślę. Z bezpiecznika 15 (Ignition - zapłon) przewód idzie na pin 23 modułu kontroli silnika (wtrysku).

wd1.jpg

wd2.jpg

Edytowane przez woys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam prawie perpetum mobile :hurra

Jeździłem bez zapłonu i bez paliwa (wtryski) :zeco .

Szkoda tylko , że paliwo znikało i to dość szybko :przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj :-D mnie też się kiedyś coś podobnego zdarzyło(może nie na tym bezpieczniku), tylko jakoś szybko to wyczaiłem. To jest coś podobnie jak w komputerze, nigdy nie wiesz do końca, co się tam naprawdę dzieje...:-D Miałeś komputer w trybie pracy awaryjnym, niektóre urzadzenia nie zasilane, komputer liczył jako wartości domyślne. Dlatego ci spożycie wzrosło :-D

Edytowane przez woys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz by się zdało na vaga jechać , co by błędy pokasować , bo w to odłączanie aku to ja nigdy nie wierzyłem i nie uwierzę (sprawdzone , żadne błędy się nie kasują ) przynajmniej w vr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się martwisz tymi drobiazgami. Zdaje się że po kilkukrotnym uruchomieniu silnika w normalnych warunkach, usterki są usuwane z pamieci. Nie pamiętam tylko po ilu. Jeźdź i nie martw się zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności