Skocz do zawartości
kriss555

demontaż schowka na ksiązke serwisowa albo zmieniarkę CD

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z kolegów powie jak zdemontowac schowek na ksiązkę serwisowa, ten nad glownym schowkiem??? Kupiłem taki przystosowany do zmieniarki i chciałbym wymienic tylko nie za bardzo wiem jak to zdemontowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się dokładnie nowemu który do ciebie przyszedł...

prawdopodobnie będziesz musiał wyciągnąć cały schowek pasażera. 7 śrubek masz do odkręcenia...

popatrz tutaj

stronka po niemiecku ale zdjęcia są na tyle dobre że powinieneś się połąpać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja próbowałem wykrecic cały schowek żeby dostać się do parownika od klimy i wykręciłem chyab 7 śrub a schwek dalej gdzieś na górze sie trzymał...

Wykręciłem te dwie po bokach (jedna koło wyłączania poduszki pasażera), kolejne dwie pod krawędzią otwartego schowką i chyba 3 tam na samym dole schowka (czarny plastik) i nie cholery na górze schowek nie chciał puscić - są tam jeszcze jakieś śruby?

Może pod plastikiem tzn tą cała obudową deski po stronie pasazera? Ktoś to rozkręcał?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tu masz schemat i opis.

 

Wymontowanieschowekpodreczny.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Wymontowanie

– Wyłączyć zapłon.

 

– Wykręcić 7 śrub -1-, -2- i -3- (1,5 Nm).

– W dolny koniec podręcznego schowka włożyć mały wkrętak w otwór -strzałka- i w ten sposób zwolnić blokadę.

– Poluzować podręczny schowek z tablicy przyrządów.

– W samochodach z chłodzeniem podręcznego schowka odłączyć kanał klimatyzacji od podręcznego schowka.

– Odłączyć wiązkę przewodów od światła i wyłącznika stykowego.

– W samochodach z oświetleniem przestrzeni na nogi odłączyć wiązkę przewodów oświetlenia.

– W samochodach z wyłączaniem poduszki bezpieczeństwa przedniego pasażera, odłączyć wiązkę przewodów od przełącznika na kluczyk.

 

 

pozdrawiam,

 

kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil dzięki za schemat - wydaje mi się że wszystko robiłem podobnie jedynie nie wkładalem wkrętaka w ten otwór ale spróbuje.

Rozumiem że najpierw powinien schowek wyjść z deski i dopiero potem te wszystkie wtyczki trzeba poodpinać?

 

Pozdr

Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wydaje mi się, ze jak już wszystko porozkręcasz to będziesz mógł trochę schowek wyciągnąć (delikatnie) i rozłączyć przewody. Ja schowka jeszcze nie wyciągałem, ale tak robiłem z elementami konsoli środkowej.

 

pozdrawiam,

 

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... jako że do schematów tu zamieszczonych nie ma już dostępu, chciałbym zapytać ponownie jak wyjąc schowek ksiązki by zastąpić go zmieniarką. Czytając ten wątek zauważyłemże sugerujecie wyjęcie całego schowka pasażera, czy to naprawdę konieczne? Proszę uprzejmie o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej opcji. Musisz wyjac caly schowek a potem rozebrac schowek na ksiazke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności