Skocz do zawartości
StaruchPl

Radio niefabryczne w Passacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie i wstawić tu na forum jak się prezentuje w desce?

i na pewno radio Ci rozwala aku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f4bda3af2c6046f4m.jpg

 

dd2968db434fa929m.jpg

 

Prosze oto zdjęcia, co do aku to raczej jestem pewny bo jak miałem ori rcd 300 to było git jak wsadziłem Alpine to aku siadł, teraz zrobiłem sobie tymczasowy włącznik (troche widać na pierwszym zdjęciu) ,który odcina radio i na razie jest dobrze ale chyba czeka mnie wymiana Gatewaya,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia. a powiedz mi jak to radio się spisuje? warto zainwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, spisuje się dobrze jest dużo ustawień i nawet na ori głośnikach gra dobrze jak dla mnie ,mi głównie chodziło o wejscie usb bo mnie te płyty już denerwowały w rcd 300 mp3 nie było i czasem mi nie czytało płyt audio. Usb odtwarza bez problemu ja mam chyba 16 GB.Troche słabo mi odbiera stacje radiowe ale to kwestia dodania lepszego separatora lub wzmacniacza. Alpine kupiłem w Anglii za 109 funtów i uważam że za tą cene to dobry wybór,może nie jest najpiękniesze ale nie jest źle. Podświetlenie wygląda dobrze oprócz tych 4 przycisków po lewej stronie dają troche po oczach w nocy a nie można ich za mocno ściemnić .Radio ma też wyjscie do podłączenia suba i można go włączać w menu które jest łatwe i większość można zrobić za pomocą pokrętła głównego.To chyba tyle .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie zwróciłem uwagę w sklepie na to radio. cena 570 pln z tego co pamiętam. dokładnie te same rzeczy mnie denerwują w ori radiu. dodatkowo chce podłączyć wzmaka i sub. dzięki za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skuter ja mam takie radio ,dobrze wygląda i dobrze gra jak dla mnie,tylko że aku rozładowuje niestety ,chyba trza wymienić gateway.pozdro

Nie trzeba zmieniać żadnego Gate Way'a, (koszt to nawet około 600zł) , tylko wystarczy odpowiednio Alpinę podłączyć.

Alpine ma niestety to do siebie, podobnie jak Nakamichi , że podłączone "na stałe" rozładowują aku.

Jeżeli nie masz możliwości wysterowania włączania radia razem ze stacyjką, to na kabel czerwony we wiązce radia możesz wpiąć jakiś mikrowyłącznik, którym będziesz mógł załączać radio, nawet wtedy, gdy kluczyk nie będzie w stacyjce.

Ja mam tak zrobione u siebie, choć mam możliwość podłączenia pod zasilanie ze stacyjki, ale wolałem zostawić sobie opcję włączania radia bez kluczyka.

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba zmieniać żadnego Gate Way'a, (koszt to nawet około 600zł) , tylko wystarczy odpowiednio Alpinę podłączyć.

Alpine ma niestety to do siebie, podobnie jak Nakamichi , że podłączone "na stałe" rozładowują aku.

Jeżeli nie masz możliwości wysterowania włączania radia razem ze stacyjką, to na kabel czerwony we wiązce radia możesz wpiąć jakiś mikrowyłącznik, którym będziesz mógł załączać radio, nawet wtedy, gdy kluczyk nie będzie w stacyjce.

Ja mam tak zrobione u siebie, choć mam możliwość podłączenia pod zasilanie ze stacyjki, ale wolałem zostawić sobie opcję włączania radia bez kluczyka.

 

 

 

 

ja mam u siebie kenwood dnx520vbt poczatkowo rowniez mialem zalaczone po stacyjce i zaplonie a teraz mam tak zrobione ze po prostu kluczyk musi siedziec w stacyjce i wtedy radio chodzi moze byc nawet zaplon zgaszony i silnik dopiero jak wyjmuje kluczyk to wtedy automatycznie wylacza sie radio. w firmie car audio mi pomogli w tym koszt 160zl za przewod adapter can z tego co pamietam teraz radio zachowuje sie w dzialaniu jak fabryczne. jesli kogos by to interesowalo to moge dac namiary na car audio firme ktora mi to zamontowala tyle ze to w bialymstoku:) ale w passku kazde radio da sie podpiac jak fabryka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja u siebie zamontowałem coś takiego- wiem ,że będą głosy przede wszystkim przeciw ale biorąc pod uwagę cenę za ,którą mam w zestawie: 8" ,radio,BT ,navi,dvd,tv z dvb-t mpeg4, mp-3,4 ,2x USB , aux ,internet i oczywiście przyzwoite brzmienie ,to jestem w stanie przyjąć każdą krytykę na klate :)

IMG_0325.jpg

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam u siebie kenwood dnx520vbt poczatkowo rowniez mialem zalaczone po stacyjce i zaplonie a teraz mam tak zrobione ze po prostu kluczyk musi siedziec w stacyjce i wtedy radio chodzi moze byc nawet zaplon zgaszony i silnik dopiero jak wyjmuje kluczyk to wtedy automatycznie wylacza sie radio. w firmie car audio mi pomogli w tym koszt 160zl za przewod adapter can z tego co pamietam teraz radio zachowuje sie w dzialaniu jak fabryczne. jesli kogos by to interesowalo to moge dac namiary na car audio firme ktora mi to zamontowala tyle ze to w bialymstoku:) ale w passku kazde radio da sie podpiac jak fabryka:)

dawaj namiar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja u siebie zamontowałem coś takiego- wiem ,że będą głosy przede wszystkim przeciw ale biorąc pod uwagę cenę za ,którą mam w zestawie: 8" ,radio,BT ,navi,dvd,tv z dvb-t mpeg4, mp-3,4 ,2x USB , aux ,internet i oczywiście przyzwoite brzmienie ,to jestem w stanie przyjąć każdą krytykę na klate :)

[ATTACH=CONFIG]101350[/ATTACH]

 

sieeema

możesz podać co to za radyjko? i jaka cena za taki kombajn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem

Pamiętajcie żeby negocjować cenę on-line.

Mój angielski jest na etapie Kali nie umieć angielski. Jak wygląda koszt przesyłki i w ogóle ja wygląda cała transakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda koszt przesyłki i w ogóle ja wygląda cała transakcja.

Jak wynegocjujesz już cenę (w przypadku ES1268V to ok.280$+koszty przesyłki) podają Ci maila do wpłaty przez Paypal'a.Wpłacasz i czekasz -ja czekałem 9 dni -możesz śledzić przesyłkę jeśli poprosisz ich o nr .przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego jaki to ma system operacyjny i czy jest język polski?

ps. widzę że mają też radyjka przypominające RNS-a

Edytowane przez zarembaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jaki to ma system operacyjny i czy jest język polski?

 

Jeśli się nie mylę to jet to windows CE6.0 ,j.polski jest w navi iGo8.0 , dvb-t ,poza tym menu jest dosyć przyjazne z tym,że trzeba poświecić trochę czasu aby się z nim zaprzyjaźnić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wynegocjujesz już cenę (w przypadku ES1268V to ok.280$+koszty przesyłki) podają Ci maila do wpłaty przez Paypal'a.Wpłacasz i czekasz -ja czekałem 9 dni -możesz śledzić przesyłkę jeśli poprosisz ich o nr .przesyłki

 

a jak z gwarancją lub kto to naprawi? pytam z czystej ciekawości, :hmm

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem -gwarancja jest niby 24 miech ale serwis w EU tylko w UK lub u Chinola :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale serwis w EU tylko w UK

 

choć sam preferuje rns510 to w UK mamy forumowiczów ;) więc pewnie zawsze można ,,jakość dogadać sprawę'' ew. napraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ERISIN-a w swoim B6 od prawieroku. Mój model to ES979V Jeżeli zaakceptuje się pewne elementy charakterystyczne dla wyrobów made in China to da się z tym żyć (ja zaakceptowałem dość szybko). Generalnie - polecam !

Więcej na ten temat radia ERISIN - w wątku http://forum.vw-passat.pl/threads/119588-erisin-ES958V-NAWIGACJA-GPS?highlight=erisin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze sie napalilem na tego Erisina, ale jednak po zapoznaniu sie dokladniej z tematem dalej powoli rozgladam sie za Kenwoodem Dnx521DAB. Powodem tego sa dwie sprawy: brak serwisu na terenie PL i brak radia DAB we wszystkich modelach dedykowanych do VW. Jeszcze brak tego serwisu nie jest takim problemem ale brak DAB radia sobie nie wyobrazam w norwegii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności