Skocz do zawartości
lofi

Zakupy w USA ...???!!! Na co masz ochotę ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zadać pytanie ... co chwiałabyś/chciałbyś kupić w USA....

pytanie nie jest bez sensu a to z tego względu że chętnie pomogę przy zakupach ...

Moja propozycja jest taka.... żeby wklejać linki do stron www z konkretnymi rzeczami o których marzycie a na których zakup nie macie aż tyle $$$$...

Zapewniam że mogę Was zaskoczyć jeśli chodzi o proponowane ceny....

Spróbujcie nie krępujcie się ...

Mam wiele kontaktów na terenie USA

Towar totalnie legalny dokumentacja zakupu do wglądu...

 

Zachęcam do przesyłania linków...:fajny

Dział komputery, car audio, ubrania, perfumy, odżywki, akcesoria samochodowe (np. felgi), FOTO, Video

 

Na zachętę podaje 1 link http://www.tinyurl.pl?lqG3yEbk

Felgi

Muszę dodać że jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny to kupujący pokrywa ewentualne koszty naliczonego cła ... oraz koszty przesyłki (obliczamy indywidualnie nie zarabiamy na kosztach dostawy)

Jeśli chodzi o sposób zapłaty... bo to nagminne pytanie

 

Przy "małych" kwotach wpłata PLN na konto w Polsce

Przy "większych" wpłata zaliczki w PLN przed zakupem na konto w Polsce reszta pieniążków również na konto w PLN ale przed wysyłką

Jeśli trzeba wystawiam zakupione towary na allegro...

Klient pokrywa koszt wysyłki z USA do PL i ew. cło (nie mamy wpływu na Urząd Celny)

 

I nie chodzi tutaj o korzystanie z kopiowanych kart kredytowych...

Zakupy robi jedna osoba mieszkająca na stałe w USA i ona ustala wysokość cen dla klienta

koszt wysyłki ustalamy indywidualnie

 

Mam nadzieję że nie będzie więcej pytań

 

Do wglądu foto rachunków towaru ew webcam na skype (po realizacji wcześniejszych ustaleń)

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja bym prosil obrysowki do kombi, linka nie wkleje bo ciezko takie znalesc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja bym prosil obrysowki do kombi, linka nie wkleje bo ciezko takie znalesc ;)
nie jestem wyszukiwarką ... chętnie

kupię to co znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lofi ubrania z VS też masz możliwość kupienia? Potrzebowałbym np. takiej sukieneczki :) Jaka prowizja i jakie koszty przesyłki u Ciebie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lofi ubrania z VS też masz możliwość kupienia? Potrzebowałbym np. takiej sukieneczki :) Jaka prowizja i jakie koszty przesyłki u Ciebie? :)
podaj proszę rozmiar i kolor bo jest do wyboru ... do cen z USA należy doliczyć jeszcze podatek... ja proponuje cenę za sukienkę 55$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie cena za pendrivey Kingston datatraveler200, pojemnośc 16 i 32 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego, koszty przesyłki cię zjedzą.

 

mieszkałem w stanach 14 lat i z doświadczenia wiem że nie ma wielu rzeczy na których można zaoszczędzić. Koszt zakupu i przesyłki tam na miejscu w USA, później koszt przesyłki do polski + ewentualne cło i VAT, zdarza się że przy większych gabarytach coś zostanie uszkodzone, jeśli coś ma wadę fabryczną to co robić? odsyłać??? mam wielu znajomych w stanach jak i rodzinę ale co raz mniej rzeczy ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego, koszty przesyłki cię zjedzą.

 

mieszkałem w stanach 14 lat i z doświadczenia wiem że nie ma wielu rzeczy na których można zaoszczędzić. Koszt zakupu i przesyłki tam na miejscu w USA, później koszt przesyłki do polski + ewentualne cło i VAT, zdarza się że przy większych gabarytach coś zostanie uszkodzone, jeśli coś ma wadę fabryczną to co robić? odsyłać??? mam wielu znajomych w stanach jak i rodzinę ale co raz mniej rzeczy ściągam.

moze... dlatego narazie tylko pytam bo w pl szukam juz pol roku :(

a odsylac sie nie bedzie bo to uzywana czesc ;)

 

wiec co szkodzi zapytac kolegi... zobaczymy co powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje stare marzenie z przed x lat

 

http://www.worldofwatches.com/detail.asp?bo_products_variance_id=62448

 

Oczywiście rozmawiamy o oryginale nie replice.

to oryginał czy replika

 

---------- Post added at 10:23 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

 

Proszę o podawanie linków w celu łatwiejszej komunikacji o jakie przedmioty chodzi.. dziękuję

 

---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

 

Interesuje mnie cena za pendrivey Kingston datatraveler200, pojemnośc 16 i 32 GB.
moge zaproponować PEN 32GB w cenie 60$ (koszty przesyłki raczej znikome ze względu na wagę i rozmiary)

 

---------- Post added at 10:29 ---------- Previous post was at 10:26 ----------

 

Radyjko Uniden PC 68 XL
Uniden PC 68 XL

CBproponuje za cenę 55$

 

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

 

wszystko można załatwić sprzedałbym ci to za 120$ jednak Local pick-up only więc tu może być problem ale zapodałem temat Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB CB

proponuje za cenę 55$

 

Link nie działa

 

 

http://www.worldofwatches.com/detail...iance_id=62448

Oczywiście rozmawiamy o oryginale nie replice.

 

Ja podałem zegarek i model. Myślałem, że ty użyjesz swoich magicznych sztuczek i znajdziesz mi ten zegarek taniej. A interesuje mnie oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Link nie działa

 

 

http://www.worldofwatches.com/detail...iance_id=62448

Oczywiście rozmawiamy o oryginale nie replice.

 

Ja podałem zegarek i model. Myślałem, że ty użyjesz swoich magicznych sztuczek i znajdziesz mi ten zegarek taniej. A interesuje mnie oryginał.

znajdź mi proszę stronę z oryginałem a ja ci powiem ile za niego zapłacisz....wolałbym posiłkować się na waszych stronach http://www...

 

link do CB już działa

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CBproponuje za cenę 55$

A wysyłka za ile? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wysyłka za ile? :)
nie wiem ile to wazy ale nie więcej niż 20$ przez firmę polamer lub doma ,... Czekam na komputer sterujący do Mitsubishi Galant trochę wazy i kosztuje mnie wysyłka 18 $ wiec masz porównanie ...

 

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

 

http://www.worldofwatches.com/detail.asp?bo_products_variance_id=62448

 

przyjmijmy że to oryginał. I tak go teraz nie kupię, ale chce orientacyjny koszt.

120$

 

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

 

no cóż dziękuje za zainteresowanie już jedna osoba na 100% zdecydowana... pozdrawiam ... czas spać po pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko można załatwić sprzedałbym ci to za 120$ jednak Local pick-up only więc tu może być problem ale zapodałem temat

 

to ja czekam na info...

 

aha a jakim cudem taniej niz na aukcji :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności