Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mój pasztet (1.8t) jest z 2000r ma pewne 216500km (od początku w rodzinie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PASSAT MA 160 tys z 2001 roki 1.9TDi 130KM z Polskiego salonu jestem 3 właścicielem poprzedni własciciele to dziadek a potem córka dojeżdzała do pracy po miescie. Auto ma lekkie wycieki przy turbinie i chamulce słabe po za tym idzie jak szalone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 rok 132 000 Od nowości w rodzinie, od 7 lat stoi pod dachem, odpalam go raz na kwartał, trzymam jako egzemplarz muzealny. Na codzień też B5 97 rok ale już 287 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004 Rok, 90 tyś mil, czyli jakieś 145.000 km, dokumetowane i sprawdzone

 

Kolega ma 98 nie pamiętam kodu, w kązdym razie 1.9 399.000 i pojechał nim do Polski, także jak wróci bedzie ze 405:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolezanki i koledzy:)) moj Pasztet 1.8t 2002 r dzis stuknelo 305tys, mialem bardzo duze problemy z szarpaniem (biciem przy zmianie biegow, autko do dzis serwisowane) serwis nic nie wykry:glaszczel....pojechalem do zaprzyjaznonego mechanika:mlask i okazalo sie ze tuleje wewnetrze w dolnych tylnych bananach sa wybite( wymiana samych tuleji(FEBI) + czesci oklo 180zl):bleble autko od tego momentu jezdzi jak nowe!!!! reszta calego zawieszenia orginalna z 2002r!!!!!!! szok!!! Ostatnio jechal ze mna znajomy ktory posiada BMW serii 5 z 2007r i byl w szoku "jakoscia" zawieszenia passata. BMW niestety nie oferuje takiego komfortu:glaszcze Tak wiec to powinno Wam dac cos do myslenia....ja sam osobiscie nie wyobrazam sobie w przyszlosci samochodu z innym zawieszniem niz wielowachaczowym... wczesiej jezdzilem OCTAVIA i myslalme ze to to samo co passat....bardzooooooooooo bledne myslenie:dolamam next car QUATRRO 4x4!!!!:dobrze

Edytowane przez siara1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 1.8T 150km rok 1996 przebieg 111 tys. kupiony od dziadka z Niemiec który jeździł nim po zakupy i do kościoła. Przebieg zgodny i sprawdzony. Autko przyjechało do polski o własnych siłach, a podczas powrotu od rodzinki z świat, na autostradzie leciało 170 bez pocenia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat B5 1.8T 150km rok 1996 przebieg 111 tys. kupiony od dziadka z Niemiec który jeździł nim po zakupy i do kościoła. Przebieg zgodny i sprawdzony. Autko przyjechało do polski o własnych siłach, a podczas powrotu od rodzinki z świat, na autostradzie leciało 170 bez pocenia się.

 

Co to znaczy pocenia się? 170km/h to normalna prędkość żadne autko na autostradzie tej prędkości nie odczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI 140 km. 2008r. 184tyś.

Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Passacik z roku 2002 w kodzie 2003 na dzien dzisiejszy 264,000 tys ma na blacie.Jestem ogolnie 3 wlascicielem.Wszystkie wymiany robione sa na czas i nie mam z nim problemu.Na badaniu technicznym gosc jak oddawal mi go powiedzial ze nie ma do niego zadnego zastrzezenia i ja rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na badaniu technicznym gosc jak oddawal mi go powiedzial ze nie ma do niego zadnego zastrzezenia i ja rowniez.
Jak śmigałem (teraz rodzice nim śmigają) V6TDI BDG i byłem nim na ostatnim przeglądzie, to facet zaczął mlaskać i zapytał, czy chciałbym go sprzedać-bo on pierwszy ustawi się w kolejce po Passata :fajny Ale to tak w ramach OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy pocenia się? 170km/h to normalna prędkość żadne autko na autostradzie tej prędkości nie odczuje.

 

właśnie moim 200 km/h jechałem i nie sapał:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mój ojciec kupił rok temu Audi 1.6 2005 rok benzyna sam osobiście sprowadził z niemiec od niemca 1929 rok urodzenia z oryginalnym przebiegiem 42 tyś km 100% oryginał!!! , przez rok zrobiliśmy 10 tyś km i założyliśmy gaz i ogolnie kasy wpompowaliśmy w te auto , ale zdecydowaliśmy ,ze sprzedajemy boo wiecej stoi niż jezdzi , poprostu szkoda nim jeździć . Wystawiony jest na sprzedaż , ale oczywiście kto dzwoni to nie wierzy ze taki przebieg itd . Nr vin itd do wglądu , noo ale sami wiecie polak najlepiej lubi 180 tyś km . Nic tylko dokręcić ze 100 tyś i pójdzie :rozpacz

too jest chore. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat ma 206tys jestem jego trzecim właścicielem. Książka serwisowa do roku 2008 i przebiegu 168tys km po czym ja kupiłem go miesiąc temu z przebiegiem 204tys wiec przebieg wydaje mi sie w miarę oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat 1.6 99r.I rejestracja 2000r salon Polska. jeden właściciel do 01.2012,przebieg 52500km. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat 1.9 TDI 2004 wyjechał z salonu 2005 Przebieg 207kkm Oryginalny od nowości w Rodzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj przyjechał Audi A4 po lifcie 2000 rok , 110 KM z Herford , kolega handluje autkami a że mieszkam obok niego i byłem u niego to mi je pokazał do teraz nie mogę uwierzyć...autko na pierwszych oponach , wszystko w książce serwisowej wbite , bagażnik cały jeszcze we foli od nowoości , autko jak nowe , przebieg 79.000 , jak by z salonu wyszło tak utrzymane....czegoś takiego jeszcze nie widziałem wszystko w oryginale .Autkiem jezdził niemiec tylko 1.5 km do pracy :poddajesie i czasem na zakupy.Ten kto teraz kupi to autko to pocieszy się bardzo długo.......jutro jedzie z nim na giełde ciekawe czy sprzeda.......kolor bardzo piękny czarna perła :ok

takie coś to jak "6" w totka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłby ktoś do pracy dieslem 1,5km w zimie przy np. -10st., nie mówiąc o -20st. 11 lat autko=mniej więcej 60km miesięcznie?? To wychodzi ok. 2km/dzień. Sorry, ale ja jestem niedowiarkiem.

Wracając do tematu - mój ma teraz 356 000 na liczniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego power22, nie chcę nic mówić, ale coś słabo policzyłeś ;)

 

79000 w 11 lat

79000:11=7181 rocznie

7181:12=598 miesięcznie

598:30= 19.9 dziennie (przyjmując, że miesiąc ma średnio 30 dni).

 

Dodatkowo, mój pasek jest z 1998 roku i ma aktualnie najechane 70900. Zresztą pisałem o nim już parę stron wcześniej, więc takie przypadki się zdarzają :)

 

P.S. Nie mówię, że szczupak mówi prawdę, bo ja też nim nie zobaczę na własne oczy i mi ktoś nie udowodni to w takie rzeczy nie wierzę, ale nie mówmy że to nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autko na pierwszych oponach
przebieg 79.000

Jakiej firmy opony są tak wytrzymałe :?::)

Jeśli przebieg prawdziwy, to rzeczywiście perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy opony są tak wytrzymałe

 

Mi po 50 kkm na ori oponach powyskakiwały bąble i musiałem szybko wymieniać, ale na bieżnik nie narzekałem, szło jeszcze jeździć. Pamiętaj, że na zimę się przeważnie zmienia, więc pewnie 8 miesięcy lato, 4 miesiące zima. Choć mogę się mylić, bo mój passat zanim nie został przeze mnie zakupiony miał tylko letnie, a w zimie wyjeżdżał raz na parę dni bądź tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności