Skocz do zawartości
trafyc

Uchwyt, mocowanie kola zapasowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jest jakis watek odnosnie: Uchwyt, mocowanie kola zapasowego?

Kupilem auto bez zapasu z tym sprayem, ale wole miec zapas w bagazniku, ktory wlasnie wrzucilem, ale obawiam sie ze bez tego plastikowego uchwytu kolo w bagazniku bedzie latac i sie tluc..

 

Kupowal ktos moze ten uchwyt? Gdzie szukac w necie do B6 nie ma...w ASO pewnie drogo, a moze ktos kupowal i moze polecic jakiegos sprzedawce???:kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO Magro Sosnowiec taki uchwyt kosztuje cos koło 29 pln, coś koło tej kwoty, wiem bo dzwoniłem i dopytywałem bo miałem zestaw a dokupowałem koło na zapas, jeszcze go nie kupowałem bo nie miałem czasu tam podjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu 25 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wypowiedzi, macie racje, w ASO jest po 21PLN, nie ma sensu kombinowac...:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam zimówkę na zapasie pełnowymiarową bez żadnego uchwytu i nic nie lata i nie bardzo widziałem wint do mocowania uchwytu ale może dlatego ze standardowo mam zestaw naprawczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olin_zg, tez mam zimowke na zapasie od wczoraj, oblozona jest z przodu, workiem, bo przy ostrym hamowaniu przesuwa sie, a na dziurach moze nie skacze jak kangur bo ciezka, ale........co do mocowania to nie ma tam otworu, tylko chyba wsuwa sie z boku uchwyt w lape w nadwoziu, a od gory przykreca kolo..:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie tu, po co zakładać nowe wątki, jest taki praktyczny przycisk - trzeci od prawej na górze ekranu i nazywa się "SZUKAJ":

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=7462&highlight=zapas

Uchwyt ma numer 3C0 803 899.

 

ja tam mam zimówkę na zapasie pełnowymiarową bez żadnego uchwytu i nic nie lata i nie bardzo widziałem wint do mocowania uchwytu ale może dlatego ze standardowo mam zestaw naprawczy

Nie ma gwintu, uchwyt jest wsuwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matsil, jak ktos tytuluje watek "Zapas czy zestaw naprawczy" to mniemam, że celem tego watku jest odpowiedz na ww pytanie a nie gdzie kupi uchwyt.....to że komus po kilku postach cos sie wpisalo o uchwycie to fajnie, przyznaje ja nie czytalem watku do konca.

 

Za niedługo popadniemy w jakis absurd ze w watku o oponach, bedzie zasada działania czujnika deszczu....:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matsil, jak ktos tytuluje watek "Zapas czy zestaw naprawczy" to mniemam, że celem tego watku jest odpowiedz na ww pytanie a nie gdzie kupi uchwyt.....to że komus po kilku postach cos sie wpisalo o uchwycie to fajnie, przyznaje ja nie czytalem watku do konca.

W opcji SZUKAJ jest jeszcze zakładka pt. "szukaj zawartość postów" ;).

Nie chcę się czepiać, ale powstaje kilkadziesiąt wątków dziennie i robi się niezły bałagan, w którym ciężko cokolwiek znaleźć.

Może się narażę, ale wydaje mi się, że na tym forum adminowie trochę się ociągają i dopuszczają do dublowania wątków. Na innych forach w jakich uczestniczę np. canona, chłopaki dość mocno tego pilnują i dzięki temu panuje ogólno pojęty ład.

 

Za niedługo popadniemy w jakis absurd ze w watku o oponach, bedzie zasada działania czujnika deszczu....

Deszczu może nie, ale na pewno ciśnienia w oponach ;).

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matsil, masz trache racji o dublowaniu wątków, ale zrób sobie ćwiczenie, otwórz wyszukiwarke i wpisz: "uchwyt do kola zapasowego", jak myslisz co sie wyswietli :doh, odpowiedź: mój wątek.......jeśli pisałes w tamtym wątku to już wiedziałeś że coś takiego było, ja sie nie domyśliłem i kilka osób powyżej tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli pisałes w tamtym wątku to już wiedziałeś że coś takiego było, ja sie nie domyśliłem i kilka osób powyżej tez...

Racja, wiedziałem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności