Skocz do zawartości
kamol

Bąble na nadkolu!?!

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale jest coś takiego jak gwarancja perforacyjna można z niej skorzystać jeżeli auto było serwisowane co roku w VW moje spełnie te warunki więc może jest szansa że zrobią mi to za free informacje zaczerpnełem stąd http://www.auto-swiat.pl/wydania,Jak-dziala-gwarancja-antykorozyjna-Czyli-gwarancje-z-dziurami,24047,1.html

 

Zajedź lub zadzwoń i zapytaj :) Będziesz miał pewność wtedy i będziesz wiedział czy zrobią czy będziesz sam wiózł do lakiernika.Moim zdaniem wszystkie informacje w temacie już masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajedź lub zadzwoń i zapytaj Będziesz miał pewność wtedy i będziesz wiedział czy zrobią czy będziesz sam wiózł do lakiernika.Moim zdaniem wszystkie informacje w temacie już masz
Zgadza się kolego będe apelował we wtorek.Dziękować za Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alegro nie odpada nie masz konta to piszesz do kolesi i ci wysyla a poz tym alegro mozesz tez miec w angli wysla ci aktywacje to domu w angli

http://www.allegro.pl/item986095578_blotnik_lewy_prawy_przedni_passat_b5_fl_lc9z.html i chyba nie musze nic wiecej mowic 200zl

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-FRONT-WING-DRIVER-OR-PASSENGER-SIDE-BLACK_W0QQitemZ180478106845QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2a05555cdd

ten to juz nie jestem pewny koloru a na priva wysle ci nr kolesia z londynu moze ma cos dla ciebie

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć chłopaki dziś zmartwiła mnie jedna rzecz gdy woskowałem auto zauważyłem że na nadkolu wyskoczyły bąble 5 takich wypukłości pod lakierem czy to oznacza że to początki rdzy jak to możliwe ?? Co mam w takim wypadku robić sam nie jestem w stanie tego naprawić ile kosztowało by mniej więcej zrobienie tego do porządku u lakiernika chodzi mi o cene przybliżoną??Czy to prawda że passat b5 ma gwarancje korozji na 12 lat i mozna z niej skorzystać jezeli auto było serwisowane co roku mój spełnia te warunki tzn że mi to naprawią za free??Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 1967x1476, waga 401KB.

 

normalnie po przygotowaniu tego czyli szpachla,podkład itp.,powinno się ten rant przeciągnąć bazą,a resztę błotnika bezbarwnym i tyle.Tak powinien zrobić lakiernik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item986095578_...5_fl_lc9z.html i chyba nie musze nic wiecej mowic 200zl

 

przepraszam za OT, ale dziękuję za rzeczy blacharskie które jeżdża po kostce brukowej i są w "BDB stanie".

Przejechałem się i to nie raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za OT, ale dziękuję za rzeczy blacharskie które jeżdża po kostce brukowej i są w "BDB stanie".

Przejechałem się i to nie raz...

wyglądają na cąłkiem zdrowe większość tych częsci to z angielskich passatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jesteś pewien, że nigdy auto akurat w to nadkole nigdy nie było puknięte?

Ja miałem passka 98r. przez 4 lata, sprzedałem go niedawno ale kurcze jakby ktoś choćby milimetr rdzewki na nim znalazł to postawiłbym mu skrzynkę browara.

Naprawdę jeśli chodzi o zabezpieczenie antykorozyjne to byłem na 100% przekonany że jest na najwyższym poziomie.

U Ciebie 2002r. i takie rzeczy... Bardzo mnie to zaskoczyło. No chyba, że ktoś tam wczesniej grzebał i po ocynku zostały tylko wspomnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglądają na cąłkiem zdrowe większość tych częsci to z angielskich passatów

na zdjęciach wszystko wygląda och ach, tylk ozobacz na czym to stoi.

na kostce, ona miękka raczej nie jest.

 

Byłeś kiedyś na szrocie? Widziałeś jak się składuje maski, błotniki i inne klapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a jesteś pewien, że nigdy auto akurat w to nadkole nigdy nie było puknięte?

Ja miałem passka 98r. przez 4 lata, sprzedałem go niedawno ale kurcze jakby ktoś choćby milimetr rdzewki na nim znalazł to postawiłbym mu skrzynkę browara.

Naprawdę jeśli chodzi o zabezpieczenie antykorozyjne to byłem na 100% przekonany że jest na najwyższym poziomie.

U Ciebie 2002r. i takie rzeczy... Bardzo mnie to zaskoczyło. No chyba, że ktoś tam wczesniej grzebał i po ocynku zostały tylko wspomnienia...

 

Kolego nie musisz mi muwić bo przed tym passatem miałem passata z 98 i ani grama rudy nie było!!! więc też jestem wkurzony na maxa i nie kapuje jak takie cos mogło miec miejsce wciąz najdziwniejsze jest to że jeszcze tydzien temu nie było śladu a tu nagle 5 takich bąblow wyskoczyło i są chyba puste w środku nie jestem przekonany do końca czy to rdza:(

 

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

 

na zdjęciach wszystko wygląda och ach, tylk ozobacz na czym to stoi.

na kostce, ona miękka raczej nie jest.

 

Byłeś kiedyś na szrocie? Widziałeś jak się składuje maski, błotniki i inne klapy?

 

Ja wiem jak oni to składują więc jak bym to kupił to i tak odrazu do polerki bym to dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przekonany do końca czy to rdza

 

tak to nie rdza, to duch :D

 

Ja wiem jak oni to składują więc jak bym to kupił to i tak odrazu do polerki bym to dał.

 

i oby tylko na polerce się skończyło, bo moje rzeczy które kupiłem do polerki się nie nadawały...

 

Moja dobra rada... Oddaj to dobremu lakiernikowi.

i tak jak Kyniovtg napisał

normalnie po przygotowaniu tego czyli szpachla,podkład itp.,powinno się ten rant przeciągnąć bazą,a resztę błotnika bezbarwnym i tyle.Tak powinien zrobić lakiernik.
Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zabespieczy sprawe i nie bedzie widać nic chodzi mi oto żeby wyglądało jak oryginalnie bo jak bedzie widać jakiś syf to ja dziękować za taką robote ciekawe ile za to wezmą tu w Angli?? Zdecydowałem się drugi raz na passata w szczegulności na to że wygląda super i blacha jest galwanizowana jak bym miał to gdzieś to jeździł bym pewnie jakimś gównem od ryżojadów

 

 

Jutro się wszystkeigo dowiem sprubuje też z tą gwaracją:)

Niech moc będzie ze mną dzięki za wszystkie komenty...

Edytowane przez kamol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za OT, ale dziękuję za rzeczy blacharskie które jeżdża po kostce brukowej i są w "BDB stanie".

Przejechałem się i to nie raz...

lubie jak ktos sie wypowiada bez sensu az by sie chcialo ci nadac co ty zawsze taki pesymista ?ten blotnik co ma na aucie pod lakierem zrze rdza i zezarla juz ocynk poswiecilem czas dla kolegi by mu pomuc ty oprucz pierd,,,, glupot nic nie zrobiles przeciez zanim by je kupil to dostal by wiecej zdjec ja tak zrobilem i nie zaluje blotnik mam w bardzo dobrym stanie i skoro jestes taki madry to kieruj kolege na wlasciwe tory i mow mu co ma robic ja sie nie wtracam kamol nie pisz juz do mnie ja swoje odjebalem

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki dziękuje za wasze komentarze podjade do lakiernika jutro zobacze co powie ale na bank zaśpiewa taką cene że bardziej będzie mi sie opłacało kupić błotnik z Polski na allegro. Sprubuje też zadzwonić do dilera VW może mi to zrobią za darmo skoro gwarancja jest na 12 lat. Kolega mecenas nie mieszka w Angli i ma prawo nie wiedzieć jakie ceny za usługi panują na tym terenie <a są naprawde drogie a jakość bardzo niska> Wszystko sie okaże jutro z góry dziękuje wszystkim za pomoc .

 

Ps czy trudno jest wymienić taki błotnik samemu bez doświadczenia w tego typu robotach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko ci opisze na priva co i jak to jest proste zreszta skad ty jestes z angli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doncaster <okolice>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lubie jak ktos sie wypowiada bez sensu az by sie chcialo ci nadac co ty zawsze taki pesymista ?ten blotnik co ma na aucie pod lakierem zrze rdza i zezarla juz ocynk poswiecilem czas dla kolegi by mu pomuc ty oprucz pierd,,,, glupot nic nie zrobiles przeciez zanim by je kupil to dostal by wiecej zdjec ja tak zrobilem i nie zaluje blotnik mam w bardzo dobrym stanie i skoro jestes taki madry to kieruj kolege na wlasciwe tory i mow mu co ma robic ja sie nie wtracam kamol nie pisz juz do mnie ja swoje odjebalem

 

a ja proponuje użyć jakiejś kropki albo przecinka w Twojej wypowiedzi...

 

Poprostu ostrzegam kolegę przed takimi zakupami, bo kupiłem klapę, błotnik i nic nie było eleganckie i w stanie bdb jak to piszą handlarze częściami na allegro :)

 

Także wrzuć na luzik kolego i miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także wrzuć na luzik kolego i miłego wieczoru

Prubuje sie wyluzować ale mam fioła na punkcie tego auta czasem zapominam kto jest niewolnikiem ja czy auto :( Zawiodłem się troche myślałem że w passacie ostatnią rzeczą z którą może byc problem będzie blacha :( :( :(

 

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

Poprostu ostrzegam kolegę przed takimi zakupami, bo kupiłem klapę, błotnik i nic nie było eleganckie i w stanie bdb jak to piszą handlarze częściami na allegro
ja zdaje sobie z tego sprawe bo w niektórych ofertach piszą że jest bdb a jest pełno odprysków i nawet nie chce im sie wyczyścić danej częsci przed sprzedażą co za ludzie dlatego jak kolega wojta napisał przydało by się poprosic o kilka szczegułowych fotek przed zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie bąble mam pod ramką tablicy rejestracyjnej na tylnej klapie. powód? zaraz po zakupie auta miałem stłuczkę, wszystko było robione w ASO, a jednak wychodzą mankamenty po latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam jutro znać o moim postępowaniu naprawde dziękuje jeszcze raz wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności