Skocz do zawartości
Greg^

Felunek na Pasku - ori VW czy Audi ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ma może ktoś fotki takich alu na pasku B5 3B ?? Mam zamiar sobie takie kupić i chciałbym zobaczyć jak sie prezentują na Sedanie :D

 

ot takie felgi :D

 

18zpj5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie tylko ze 16 cali , daj mejla to Ci podeśle foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie umnie w opisie paska mam identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, foty robione telefonem dlatego tak płasko wyszło :)

IMG_0140.jpg

IMG_0141.JPG

IMG_0144.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że autor tematu nie będzie mi miał za złe...

ja zastanawiam się nad takimi:

032edf38839f51b1m.jpg

 

nie chcę kupować chińskich podróbek...wolę używane oryginalne, pytanie tylko jak by to wyglądało na passacie 3BG. Widział ktoś? Może jakieś zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie 16 tylko ze w kombiaku ale myśle że się przydadzą w podjęciu decyzji u mnie sie dobrze sprawuja i są ori a nie made in CHINA

5.jpg

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i są ori a nie made in CHINA
pisząc to, że nie chciałbym kupować chińskich podróbek nie miałem na myśli felg, o które pytał autor tematu...chodziło mi o to raczej o tysiące felg na ebay'u które trwałością nie grzeszą, a i uszkodzić je o wiele łatwiej...swoją drogą nie widziałem jeszcze aby dwa modele felg, o których mowa były oferowane jako nowe "made in china" dlatego między innymi zainteresowałem się owym wzorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten wzór mi sie podoba i kolegi ojciec ma A6 z 99 roku z takimi ori felgami ale sobie zmienil i bede mial okazje od niego je kupić :D wiec bede wiedzial ze sa w 100% ori :D hehe i tez rozmiar 16'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie 16 tylko ze w kombiaku ale myśle że się przydadzą w podjęciu decyzji u mnie sie dobrze sprawuja i są ori a nie made in CHINA

 

a na jakim zawiasie jest twoj passat? bo wygląda bardzo ciekawie w połączeniu z tą felgą.

Możesz jeszcze zdradzić jaką folia masz zrobione szybki. Mam brata bliźniaka tylko ze 1.8T i tez mnie czeka taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie felgi u siebie,tylko dekielki mam inne niż u kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak wyglądają na standardowym zawiasie

passat2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie to tylko zmienione sprężyny na H&R -40 mm. na oryginalnych amortyzatorach (tylko że zmienione na kayaba) a szybki to folia Armorlite Raycer 20SR na tyle ,a na przodzie też jakaś taka ale najjaśniejsza z dostepnych .pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności