Skocz do zawartości
Gość e_makler

Problem z gazem podczas odpalania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość e_makler

Witam proszę o pomoc mam passata B3 z 91r. z silnikiem 2.0GL nie znam modelu instalacji ale przełącza się na GAZ po osiągnięciu 2tys obrotów podczas odpalania (na benzynie) silnik zaczyna się dusić i albo gaśnie albo zduszony powoli powoli się rozkręca przed rozruchem czekam aż pompa paliwa poda mieszankę dlaczego tak się dzieje może trzeba wymienić świece albo filtry??? dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znaczy ... nie kumam :zawstydzony:

Po kilkukrotnym ,uwaznym przeczytaniu Twojego posta ,w dalszym ciagu nie wiem czy masz problem z gazem czy z benzyną ?

Moze by tak choc jedną kropke czy przecinek wstawic ? :D

 

 

herflik

 

ps Te 2 tys przy ktorych sie przełacza to jak dla mnie troche za malo w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evolution

ja chyba rozumiem nie odpala normalnie na benzynie, masz dwa wyjscia, prawdopodobnie szczelil na gaziew i szlag trafil przeplywke, albo po prostu masz nieuzywane wtryski i zarosly( i nie mow mi ze odpalasz na benzynie zasada jest taka, jeden zbiornik wachy na 5 do 6 gazu) a i prosilbym oi wpisanie miejscowosci w profilu:) wszystkim latwiej bedzie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:offtopic: przepraszam że w tym temacie

 

zasada jest taka, jeden zbiornik wachy na 5 do 6 gazu

Ty tak nie pisz bo co niektórzy Cie zlinczują ;) . Zaraz posypią się pytania, "to po co ja zakładałem gaz, żeby jeździć na PB?...."

Zauważ jeszcze że jest wiele tematów na forum "jak odciąć pompę paliwa" , nie tylko jako zabezpieczenie :mur:

 

Ja osobiście zawsze odpalam na benzynie i często jeżdzę na PB i z wtryskami mam spokój. Lepiej odżałować kilkanaście PLN niż później mieć problem z układem zasilania PB.

 

Dla potomnych, mieć instalację LPG to nie znaczy jeździć tylko na LPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kuczlaw, ja jezdze bak na gazie, jak sie skonczy to na beznyznie z 50 km i tankuje dopiero gaz. Wtryskiwacze LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do e_makler. Podejrzewam nieszczelność instalacji gazowej. Gaz zalega gdzieś w dolocie i dwa paliwa nie pozwalają na uruchomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności