Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

1. temat na passata miesiąca, jak się oburzałeś, że ktoś tam podciągnął kolory w zdjęciu

no faktycznie tragedia się stała, że zwróciłem uwagę na regulamin. przepraszam po raz 34...

 

2. temat Bart'a - agitacja, bo u siebie w temacie napisał, że bierze udział w konkursie

bart nawet przyznał rację, uwaga nie była złośliwa, do tego on nie widział w tym problemu, ale Ty widzisz :respect

 

Rafał wystarczy, że wchodzimy na forum i co "drugi" post->hahorek

Do tej pory nie odzywałem się, bo myślałem że tylko mnie drażnisz,

nie mam już nawet ochoty czytać tych bzdur co dopiero je komentować... :mur: :poddajesie

administratorów proszę o danie mi bana na prośbę cezarego, miska, kleko i Piotra . powód - bo za dużo pisze na forum. :zeco

brawo chłopaki, brawo, podejście godne dojrzałego faceta.

 

Ale jak wspomniałem, bierz to na miętowo

chciałbym ale jak ktoś bez powodu oskarża cię bezzasadnie to nie jest to przyjemne. podając bezsensowne argumenty.

panienki się obrażają że zrobiły coś źle a uwagę im zwrócił nowy user a nie administrator. :cenzura

 

tu już były setki co miały pomysły i wszystko chcieli zmieniać

tylko że ja, nie chcę niczego zmieniać to już też pisałem nie raz.

 

Pobędziesz dłużej i przesiąkniesz atmosferą tego foruma; i przyjdzie czas że poczytasz stare posty i sam się uśmiechniesz pod nosem

już się śmieję, bo nie mam zamiaru nad tym ubolewać. :) :piwko

 

:poddajesie :poddajesie :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panienki się obrażają że zrobiły coś źle
skoro już obrażasz werbalnie to nie pozostane dłużny i dodam że widziałem ciebie na jednym zdjęciu i uwierz że przy większości z obrażonych Ty wyglądałbyś jak Panienka :lol

 

no ale tak na poważnie to coś w tym musi być hahorek skoro ludzi jest więcej myślących to samo na temat Twojego sposobu użytkowania forum. nie uważasz?

więc podaruj sobie pogrubioną czcionkę, podaruj sobie wszędobylstwo, podaruj sobie monitowanie i administrowanie i zostaw to ludziom do tego powołanym, podaruj sobie poprawianie i pouczanie innych i może jeszcze głupio mądre komentarze a zauważysz że nagle nikt się Ciebie nie czepia ;-)

 

mnie też podobno parę osób nie trawi ale widocznie nie przeginam skoro nie wybucha tak jak na Ciebie...

 

tyle ode mnie a coś mi się zdaje że te wypociny i tak polecą...

Edytowane przez Cezary_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale tak na poważnie to coś w tym musi być hahorek skoro ludzi jest więcej myślących to samo na temat Twojego sposobu użytkowania forum. nie uważasz?

więc podaruj sobie pogrubioną czcionkę, podaruj sobie wszędobylstwo, podaruj sobie monitowanie i administrowanie ludziom do tego powołanym, podaruj sobie poprawianie i pouczanie innych i może jeszcze głupio mądre komentarze a zauważysz że nagle nikt się Ciebie nie czepia ;-).

 

Dobrze napisane ;) Miałem sie jutro wypowiedzieć ale Czarek mnie uprzedził...

Gdzie nie wejdę na forum, co bym nie otworzył tam - hahorek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przeginam skoro nie wybucha tak jak na Ciebie...

 

mogę prosić o linka do map?

 

tutaj darmowy pobór

 

:wmorde i oczywiście ostrzeżenie....

 

3.5 Zabronione jest zakładanie tematów związanych z dystrybucją oraz lokalizacją w internecie oprogramowania oraz innych dzieł podlegających prawom autorskim. W przypadku kłopotów z instalacją oprogramowania prosimy o zwrócenie się do dystrybutora, u którego został dokonany zakup. Piractwo oraz nielegalne oprogramowanie będzie tępione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

 

 

za pkt. 3.5 reg. forum są 2punkty i Ban na 7dni - zmieniłem z litości Cezaremu na 1 i ostrzeżenie - zaś będzie

że Moderatorzy to tacy i owacy bez sumienia :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za pkt. 3.5 reg. forum są 2punkty i Ban na 7dni - zmieniłem z litości Cezaremu na 1 i ostrzeżenie - zaś będzie

że Moderatorzy to tacy i owacy bez sumienia

 

chyba nie powinienem się odzywać ale chciałem tylko napisać że muszę najwyraźniej wydrukować sobie regulamin, powiesić na ścianie i uczyć się na pamieć :wmorde

 

dzięki za litość, nie obiecuje poprawy bo pewnie znowu za jakiś czas z czymś głupim wyskoczę :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na forum brakuje.......MORASA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam się w sprawie swojej i pozostałych użytkowników forum , chodzi o ,, Wątek: Przekaż 1% podatku.. '' aby go umieścić na stałe do końca kwietnia na samej górze w dzisiejszych postach aby nie spadał w dół , wtedy wątek odwiedzi więcej użytkowników i będzie mogło zaoferować swoją pomoc.

Na co dzień ten wątek raczej niema wpisów przez co spada w dół i jest nie odwiedzany i większość forumowiczów o nim nawet nie wie lub zapomina a pewnie z chęcią by pomogli i przekazali swój 1% potrzebującym kolegom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie powinienem się odzywać ale chciałem tylko napisać że muszę najwyraźniej wydrukować sobie regulamin, powiesić na ścianie i uczyć się na pamieć

Wystarczy stosować zasady ogólnie przyjete w internecie, życiu i kodeksie karnym ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy stosować zasady ogólnie przyjete w internecie, życiu i kodeksie karnym
to fakt niezaprzeczalny

 

 

Wstawiam się w sprawie swojej i pozostałych użytkowników forum , chodzi o ,, Wątek: Przekaż 1% podatku.. '' aby go umieścić na stałe do końca kwietnia na samej górze w dzisiejszych postach aby nie spadał w dół ,

 

ja również popieram gdyż właśnie należę do tych co nie wiedzieli o jego istnieniu

 

 

 

a mi osobiście brakuje możliwości blokowania konkretnych użytkowników aby nie mogli pisać do mnie PW i w ogóle nie widzieć ich istnienia na forum. wiem że można ustawić sobie listę ignorowanych ale i tak kusi żeby zajrzeć na wypociny.

Edytowane przez Cezary_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rozmiaru pliku w podpisie został zwiększony dwukrotnie do ok. 30kb. Jakby nadal byłoby komuś stanowczo za mało myślę że jeszcze kilka kb jest do dodania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Mogę przywrócić sygnaturkę ;) Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje działu w giełdzie Sprzedam części/Kupię części. zawsze jakieś rarytaski na pewno by się wyrwało za rozsądne pieniądze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi brakuje działu w giełdzie Sprzedam części/Kupię części. zawsze jakieś rarytaski na pewno by się wyrwało za rozsądne pieniądze. Pozdrawiam

 

:sciana:mur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozumiem jakby to napisał młody stażem user ale ten to zarejestrowany w 2010 r....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWE AUKCJE przydałby się podobny zapis...

 

4. Handel i reklama na forum

Akceptowalna forma ogłoszenia to wątek z linkiem do portalu ogłoszeniowego/aukcyjnego.

 

i dziwnym sposobem w dziale jest porządek brak :offtopic brak :spam:

 

Obie aukcje i posty w śmietniku = po problemie

Myślę że nawet jeśli forumowicz sprzedaje rarytas nikomu nic nie mówiąc - jest i tak spora szansa że trafi tutaj - pewnie też zdarzają się podrzutki aukcji kumpli - ale nie wykłócajcie się tutaj, bo i ten temat zniknie jak giełda a szkoda bo ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności