Skocz do zawartości
falla_x

Grill do B5 FL drugiej klasy jakości warto kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam widzę ze na allegro są grille http://www.allegro.pl/item948021355_vw_passat_b5_fl_grill_atrapa_przednia_polchrom_jom.html drugiej klasy jakości zainwestował ktoś z was może w ten grill, i chciał by sie podzielić informacją na jego temat czy warto inwestować jest o cale 100zl tańszy podobno ma jakieś ubytki chromu duże ? jakieś foto jak wygląda to u was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel koniocz

Cześć! też mam problem z kupieniem grila do mojego Fl,na allegro są różne al wolał bym orginał ,są oczywiście ale cena jest kosmiczna za kawałek plastiku ze znaczkiem ,wiec zastanawiam sie na d zakupem bez znaczka,ale to nie ciekawie wygląda ,a jak ma być WV to niech będzie,nadal będe szukać orginału tylko z listwami chrom w dobrym stanie,bo moje niestety nie wyglądają fajnie.Pozdrawiam Daniel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam widzę ze na allegro są grille http://www.allegro.pl/item948021355_...chrom_jom.html drugiej klasy jakości zainwestował ktoś z was może w ten grill, i chciał by sie podzielić informacją na jego temat czy warto inwestować jest o cale 100zl tańszy podobno ma jakieś ubytki chromu duże ? jakieś foto jak wygląda to u was

siema:), tak się składa, że mam blisko do stargardu i z kolegą zejnowski byliśmy kupić w tym tygodniu te grile:), wybraliśmy sobie 2 najładniejszee, gdzie ubytków prawie wogóle nie widać, mają tam paredziesiąt sztuk z tego co mówili, za te pieniądze nie narzekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema, tak się składa, że mam blisko do stargardu i z kolegą zejnowski byliśmy kupić w tym tygodniu te grile, wybraliśmy sobie 2 najładniejszee, gdzie ubytków prawie wogóle nie widać, mają tam parędziesiąt
Cześć! też mam problem z kupieniem grila do mojego Fl
sztuk z tego co mówili, za te pieniądze nie narzekam

 

witam wybrałeś najładniejszy a powiedz mi jak wyglądał najgorszy jaki wadziłeś ?

 

Cześć! też mam problem z kupieniem grila do mojego Fl

 

info ci podsyłam PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... ja kupilem swoj rowniez 2 klasy z allegro - losowo - bo nie wierze ze sprzedajacy wybieral najlepszy ..:) i ubytkow nie bylo zbytecznie widac, jesli sie podejdzie pod sam gril to widac, za te pieniadze wydaje mi sie ze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś fotki można prosić jeśli to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swojego nie mam bo sprzedalem koledze rugo ale kilka fotek jeszcze zostalo, ale byl to ten sam co w linku ktory zapodales

P1010759.jpg

P1010760.jpg

P1010761.jpg

P1010762.jpg

P1010763.jpg

P1010764.jpg

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale kilka fotek jeszcze zostalo, ale byl to ten sam co w linku ktory zapodales

Jak dla mnie bardzo kiepskie wykonanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak patrze na fotki i mój ładniejszy troszke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grila pierwszej klasy i również po roku czasu chrom zaczął schodzić niestety , a kupiłem na allegro za 150 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje dolozyc te 80 zl i kupic lepszy ale kazdy ma swoje zdanie

 

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

 

zalezy na jaki sie trafi ja mam juz ponad 1.5 roku i nic sie nie dzieje tylko trzeba dbac bo jak zajdzie to juz niedoczyscisz kazde mycie auta i pasta trzeba poczyscic grill zresta caly chrom jaki jest w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak bedzie odlazic jak sie bedzi emylo karcherem mocno czy bedzie 1 jakosci czy 2 wg mnie bo sam taki zalozylem... a to dlatego ze te grille sa srednio robione bo na chromowany grill bez matowania powierzchni klada farbe czarny mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak bedzie odlazic jak sie bedzi emylo karcherem mocno czy bedzie 1 jakosci czy 2 wg mnie bo sam taki zalozylem... a to dlatego ze te grille sa srednio robione bo na chromowany grill bez matowania powierzchni klada farbe czarny mat

dokładnie tak jak mówisz, Mr.X miał taki zmienił na czarny bo odłaziło, więc wolę za 60 zł taki kupić, przynajmniej nie bedę tak bardzo żałował jak w przypadku 200 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje że nie warto inwestować ponad 150PLN w chrom,bo i tak podczas mycia myjką ciśnieniową powoli odłazi ;) Także jak już bym miał wybierać to raczej drugiej klasy.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności