Skocz do zawartości
Gość dudek

nazwy czesci w jezyku angielskim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dudek

czy jest moze jakis spis czesci, lub program co mi powie, jak dana czesc nazywa sie w jezyku angielskim? mieszkam teraz w anglii a paska mam od niedawna. Nie dosc, ze po Polsku nie znam tych fachowych nazw, oraz co sie dokladnie jak nazywa - no co .. dopiero sie ucze :wstyd::rotfl: Chce wymiec kilka rzeczy, filtr przeciwpylkowy i takie tam a bez takich informacji ciezko mi to zakupic ;)

 

dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

 

znalazlem cos takiego - co powiecie o tym ??

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-VOLKSWAGEN-PASSAT-REPAIR-Workshop-Manual-DVD-CD-2006_W0QQitemZ130036462831QQihZ003QQcategoryZ18439QQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem odpowiedź przed awarią, ale....

Zainstaluj sobie słownik angielsko polski...

Lub pogadaj z EDKIEM, on zna polski, angielski, niemiecki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość budyn80

Sorry ze odswiezam stary temat ale szukam jakiejś strony gdzie mógłbym znaleźć nazwy częsci w jezyku angielskim.. Od razu zaznacze że słownik mam zainstalowany i mogę wstukiwać co mnie interesuje ale może wiecie gdzie te wszystkie informację będę miał na jednej stronie...

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sobie etke po angielsku, bo ich tlumaczenia techniczne czasem moga jescze bardziej cie zbic z tropu. ja po czesci do VW jezdze tylko, filtry itp kupuje sam w hurtowni. w VW sie tylko pytaja - czy ja wiem co to za czesc, i czy napewno to, i skad mam nr, .... wtedy mowisz ze z ETKI i po zawodach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość budyn80
zainstaluj sobie etke po angielsku,

 

Pewnie się wygłupię ale co to jest Etka ?? :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie 2 opcje. uzyc SZUKAj lub poslugiwac sie powyzszymi linkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

witam

dołączę się do postu mam etke 6,31 z internetu ale nie mogę jej zainstalować

otwiera mi się z programie IsoBuster potem wchodzę na Etka. exe. Zaczyna się strona instalacji pyta jaki język klikam angielski i dalej wyskakuje komunikat

 

The LANGCNT.INI fie wos not found

The istalation will be cenceled

 

i wraca z powrotem do pliku exe.

 

nie chodzi mi o tłumaczenie jak ją instalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy angielska nazwa hydropopychaczy to VALVE GUIDE ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapet chyba przez 2 p w srodku ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zigo63
Sorry ze odswiezam stary temat ale szukam jakiejś strony gdzie mógłbym znaleźć nazwy częsci w jezyku angielskim.. Od razu zaznacze że słownik mam zainstalowany i mogę wstukiwać co mnie interesuje ale może wiecie gdzie te wszystkie informację będę miał na jednej stronie...

 

Z góry dzięki!

szukaj na www.szkocja.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zigo63
czy jest moze jakis spis czesci, lub program co mi powie, jak dana czesc nazywa sie w jezyku angielskim? mieszkam teraz w anglii a paska mam od niedawna. Nie dosc, ze po Polsku nie znam tych fachowych nazw, oraz co sie dokladnie jak nazywa - no co .. dopiero sie ucze :wstyd::rotfl: Chce wymiec kilka rzeczy, filtr przeciwpylkowy i takie tam a bez takich informacji ciezko mi to zakupic ;)

 

dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

 

znalazlem cos takiego - co powiecie o tym ??

 

http://cgi.ebay.co.uk/VW-VOLKSWAGEN-PASSAT-REPAIR-Workshop-Manual-DVD-CD-2006_W0QQitemZ130036462831QQihZ003QQcategoryZ18439QQrdZ1QQcmdZViewItem

szukaj na http://www.szkocj.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności