Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie napisałem, że odwaga była podczas walki. miałem na myśli to, że zdecydował się wyjść na ring. zresztą tak też napisałem:

 

facet z wielką odwagą, że wyszedł do walki z takim czołgiem, byłym mistrzem

 

Ta walka była tragiczna - ale czy spodziewałeś się czegoś innego?

Przeciez już po jego pierwszej walce w MMA było wiadomo, że to jest wybryk natury, marketingowe zagranie, zabawa. Nikt nie brał tego na poważnie.

 

Chyba, że wyśmiewacie się, bo braliście to na poważnie i uważaliście, że może coś zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta walka była tragiczna - ale czy spodziewałeś się czegoś innego?

Oczywiscie że nie,tylko po gościu którego biceps wynosi 56cm, wyciska 290 kg spodziewać sie można postawy twardziela skoro jest na tyle odważny wychodząc z T.Sylvią do ringu.

Teraz jestem skłonny nazwać tą niby "odwagę" cwaniactwem, chwytem marketingowym, kolejną pajdą dolarów na koncie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwytem marketingowym, kolejną pajdą dolarów na koncie.

i o to wlasnie chodzi, zaden poważny fighter nie wyjdzie ci co dwa tygodnie do walki, wiadomo ze chodzi o kase, nawet przez mysl mi przeszlo ze walke przerwal jak mu zaczal twarz tłuc, bo moze w jakims spiewaniu na lodzie brzydko by wygladal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję to tak: dobrze że podzedłem po nocce spać bo w sumie nie było na co patrzeć :lol Walka-no cóż,przeważnie jednostronna,spodziewałem się z resztą tego.Bądźmy szczerzy-każdy wiedział że i tak dostanie oklep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Albert Sosnowski juz walczył czy dopiero walczyc ma??

cos wiecie bo wszedzie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jutro Albercik ,oby była niespodzianka

http://sport.interia.pl/boks/news/sosnowski-vs-kliczko-dokonac-niemozliwego,1485502,6873

 

Ważenie obu

 

[ame]

[/ame]

 

 

 

Sobota, 29. maja

23:00 Sosnowski - Kliczko, RTL

 

 

trening

 

Sosnowski

 

 

 

Kliczko

 

[ame]

[/ame]

 

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

kurde spięty strasznie boję się że może być 2 rundy i k.o

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Albert jesteś wielki :)pomimo przegranej walki

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Albercik dał radę, Moro skąd godzinę temu wiedziałeś o wyniku walki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra walka wielki Szacun dla Alberta za te 10 rund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Mimo wszystko Albercik dał radę, Moro skąd godzinę temu wiedziałeś o wyniku walki? :P

bo ja kurcze mam poukładane wszystko :lol jutro kupuję paska cc za wygraną w sts :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albert jesteś wielki pomimo przegranej walki
Ostatnio edytowane przez Moro1981 : Wczoraj o 23:55

o ile pamietam bylo wczoraj o godz 22:58 napisane " max 2 rundy" :gwizdze ;)

:brawo za walke, naprawde pokazal ogromna chec walki i ambicje :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pudziana- mistrz świata w podnoszeniu ciężarów, tańczy, gotuje... no trochę przesadził. Tanio skóry nie sprzedał..? Trzy stówki i teraz nikt go już poważnie nie potraktuje. Dla mnie dramat i tak właśnie się kończy gdy się chce trzymać kilka srok za ogon. Dostał bańki i należało mu się, może przemyśli wszystko. Był szacunek dla niego dopóki nie zaczął tańcować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
o ile pamietam bylo wczoraj o godz 22:58 napisane " max 2 rundy"

 

tyle mu dawałem :) ale miło mnie zaskoczył ,wielki podziw dla tego boksera Albert dałeś radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle mu dawałem ale miło mnie zaskoczył ,wielki podziw dla tego boksera Albert dałeś radę

chyba nikt nie dawal wiecej niz 5 rund, prawda jest tez taka, ze kliczo chyba troche dal fory, ale Albert zaskoczyl swoja postawa :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliczko sie nim bawil tak naprawde skoczyl wtedy kiedy chcial ani przez chwile nie trzymal gardy uznal ze 10 runda koniec i to zrobil czy wy ogladaliscie inna walke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale popatrz na to, ze chlopak chcial, pokazal, zaimponowal wola walki to tez sie ceni. faktem jest, ze kliczko sie bawil no coz klasa sama w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz racje, ale popatrz na to, ze chlopak chcial, pokazal, zaimponowal wola walki to tez sie ceni. faktem jest, ze kliczko sie bawil no coz klasa sama w sobie
roznica klas za duza i sosenka boksowal na tyle na ile mu kliczko pozwolil mogl ta walke skonczyc w 1 moze 2 rundzie i tez bys tak mowil ? sosnowski jest cienki byl i bedzie juz nic sie nie nauczy byl miesem armatnim dla kasy bo walka bez powodu w niemczech sie nie odbyla zawsze licza na polakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Albertowi słowa uznania się należą bez dwóch zdań,a że Kliczko o niebo lepszy to było wiadome już przed walką ,też obstawiałem drugą rundę i dlatego jestem mile zaskoczony .Z drugiej strony musiał trochę poskakać pokazać że jest w stanie boksować pełen wymiar ,że się jeszcze nie wypalił ,polityka boksu i ogromne pieniądze ;)

Kliczko chciał Adamka jednak trenerzy uznali, że za wcześnie a tan nie miał nic do stracenia ,mało tego zdobył uznanie nawet dwóch braci ,więc ?

Kto następny dla Kliczko

 

I jak zwykle kasa, kasa, kasa ;)

 

Po walce

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności