Skocz do zawartości
Gość GTS

wstąpienie do klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GTS

najpierw link, żeby wszyscy zainteresowani wiedzieli o czym mowa

http://www.forum.vw-passat.pl/tematy40/jak-zostac-klubowiczem-vt7713.htm#68606

kolego kubelt, dlaczego się irytujesz jak barti_go napisał o wstąpieniu do klubu

można przecież grzecznie napisać, że ten temat juz był i zamknąć go

szczerze ci powiem, że nie widzę ignoracji w słowach barti_go

ale widze słowa które godzą jego godnośc osobistą

pamiętaj, że to ty jako moderator powinieneś świecić przykładem i być kulturalny do bulu

przecież to wszyscy forumowicze powinni czerpać przykład z ciebie

moim zdaniem pokazałeś właśnie, że możesz obrażać innych do woli i kończyć temat kiedy chcesz

to, że barti_go jest niepoprawny to jedno,

a to że obrażasz kogoś pisząc o "rozumieniu słowa pisanego" lub "rozdwojeniu jaźni"

to inna sprawa

jeden z naszych stałych forumowiczów ma opis na dole, który odpowiada zaistniałej sytuacji

jeżeli jesteś błyskotliwy to wiesz o jaki cytat chodzi

a twoją odpowiedź do barti_go uważam za godną potępienia

i myślę, że tobie też należy się OSTRZEŻENIE!!!

nie przystoi moderatorowi, by oceniać innych po tematach lub postach

a tym bardziej ich obrażać i poniżać

pamiętaj, że inni przykład będą brali właśnie z ciebie

uderz się w pierś i przyznaj, że cię poniosło

wlep sobie ostrzeżenie i niech inni zwykli forumowicze zobaczą,

że cwaniactwem i obrażaniem innych nie zajadą daleko

no chyba, że nie czujesz tonu obrazającego w swojej wypowiedzi

ale to już inna historia...... niech osądzą inni

pozdrawiam

GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

szkoda PISAĆ I GADAĆ!!!śmiechu warte :rotfl::rotfl: jestem przejęty :rotfl::cwaniak:

a apropo mego już zamkniętego posta;wystawiłem post ponieważ wasza wysokość nic w tym temacie nie zrobiła, a wielu dalej ciekawi jak zostać członkiem,jeśli macie taką ochotę to banuj mnie od razu bo na tym nie poprzestane, :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystawiłem post ponieważ wasza wysokość nic w tym temacie nie zrobiła, a wielu dalej ciekawi jak zostać członkiem

Czy to tak trudno zrozumieć, że rozmowy nad klubem trwają :[

Może :P nawet w tym miesiącu, każdy będzie wiedział czy jest klubowiczem czy nie.

Trochę wytrwałości w czekaniu i spokoju w wypowiedziach :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zebrane środowisko w zadziwiajaco podobnym gronie. Mam wrażenie, że przeżywam deja vu. Zgrana z was para, wymyśleliście tą akcje-reakcje na bierząco? :) Coś w rodzaju społecznej inicjatywy mającej na celu "charytatywną i męczeńską walkę z Grupą Trzymającą Władzę by uwolnić uciśnionych spod rąk obrzydliwych dyktatorów"? No ale nic, jestem ponownie wzywany do tablicy, ponownie w tym samym temacie - w temacie, który jak miałem wrażenie, został wyjaśniony:

ps.cieszę się, że wszystko obgadane w sprawie klubu i czekam na możliwość wstąpienia. na 100% będę jednym z pierwszych chętnych

Szczerze mówiąc mam naprawdę poważny dylemat - nie lubie się powtarzać, pozatym uważam, że to nie przystoi w gronie inteligentnych ludzi gdyż świadczy o braku argumentów; Ale cóż jeszcze powiedzieć? Temat został całkowicie i definitywnie wyczerpany. Problemy zostały wyjaśnione, sprawa zostałą zamknięta. Tak mi się przynajmniej zdawało. Jednak źle mi się wydawało, tak więc zaczynamy wszystko od nowa.

Aspekty organizacyjno-techniczne zostały już omówione, nie widzę do nich żadnego odwołania w waszym poście (czyli nie ma żadnych wątpliwości na tym poziomie) tak więc pozostaje sprawa strasznego oburzenia, jakie położyła na was całun.

Coby się nie rozdrabniać - naszym obowiązkiem jest utrzymanie porządku na forum, w szerokim znaczeniu tego słowa. Tyczy się to również powtarzających się wątków. Najczęściej takie możemy spotkać w dziale technicznym, gdzie zazwyczaj kończą z kłódeczką i z linkiem do FAQ. Tutaj FAQ nie mamy (jeszcze tego brakuje) lecz poruszony został ponownie ten sam temat. By nie stał się zalążkiem do 10-stronicowej klepaniny o niczym został zamknięty wraz ze stosownym komentarzem z mojej strony.

Na codzień będąc w sklepie widze podobne obrazki - dzieci będące ofiarami sprytnych marketingowców wielkimi oczami przeczesuja szerokie półki ze słodyczmi by w końcu wypalić do opiekuna prawnego z pałającą rządzą posiadania plastikowej paczuszki wypełnionej słodyczami. Argumentacja zazwyczaj ogranicza się do tego samego, tupania nóżkami, płaczu i powtarzania wciąż tego samego "ja chcem, ja chcem". Analogiczną postawę widzę w osobie barti_go - temat został omówiony ale za jakiś czas trzeba go wskrzesić, bo TAK. Kolega reprezentuje postawę wyłącznie roszczeniową "mi się należy natychmiast, ale ja nie muszę dać od siebie nic" dodając szczyptę uporu dziecięcego.

szczerze ci powiem, że nie widzę ignoracji w słowach barti_go

Pozwól, że zacytuje ci definicje ignorancji:

Ignorancja jest zachowaniem interpersonalnym, związanym z celowym brakiem woli do respektowania innych lub działaniem nieświadomym, wynikającym z niewiedzy

Zakładam, że nie można mówić o niewiedzy gdyż w wątku, w którym sam się wypowiadał zostało wszystko wyjaśnione. Ponowny jego wyskok, ponowne wyciąganie na wierzch tego samego tematu świadczy wyłącznie o braku szacunku zarówno wobec nas (nie oczekuję tego) jak również wobec wszystkich innych użytkowników tego forum. Sprawa jasna.

pamiętaj, że to ty jako moderator powinieneś świecić przykładem i być kulturalny do bulu

co jest równoznaczne z tym, że użytkownik jest z takiego formalnego obowiązku zwolniony? Choć trudno mówić o obowiązku, człowiek sam sobie wystawia metryczkę.

moim zdaniem pokazałeś właśnie, że możesz obrażać innych do woli i kończyć temat kiedy chcesz

Ameryki nie odkryłeś :) Na forum padały już takie słowa, że niektórzy powinni już siedzieć. Z barti_go rozmowa prowadzona była w formie dyskusji ale na załączonych przykładach widać, że nie jest to możliwe tak więc pozostaje mi skorzystać z moich uprawnień.

to, że barti_go jest niepoprawny to jedno,

dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę

a to że obrażasz kogoś pisząc o "rozumieniu słowa pisanego" lub "rozdwojeniu jaźni" to inna sprawa

No to teraz ja ci zadam jedno pytanie i obawiam się, że w tym momencie runie cały sens twojego posta. Gdzie ja obrażam kogokolwiek? Pokaż mi proszę palcem, w którym miejscu określiłem kogokolwiek jakkolwiek? Hmmm... ? Bo ja nie widze. Widze za to pytanie, które wystosowałem do autora postu.

By zobrazować problematykę nieporozumienia przedstawię przykład:


    - Jesteś głupkiem - słowa obraźliwe mające na celu w prosty sposób określić poziom inteligencji odbiorcy pytania.
    - jesteś głupkiem? - zwrot kierujący do odbiorcy zapytanie celem wyjaśnienia zagadnienia

Rozumiesz drobną różnicę? Ja wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie. Jeśli odpowiedź będzie "TAK" to twój post jest nie na miejscu gdyż odbiorca sam się przyznaje, więc nie jest to oskarżenie. Jeśli odpowiedź będzie "NIE" to twój post jest nie na miejscu gdyż moje zapytanie zostało zweryfikowane i sprawa jest jasna. Tak wiec żeby nie wiem z której strony patrzeć to twój post jest nie na miejscu :) Bo odwołuje się do spraw, które nigdy nie miały miejsca. Zwracaj szczególną uwagę na znaki interpunkcyjne, w tym przypadku prozodyczne.

Mam nadzieję, że nie dostanę odpowiedzi "NIE WIEM".

 

Tyle na ten temat.

 

wystawiłem post ponieważ wasza wysokość nic w tym temacie nie zrobiła

W takim razie proszę o zgłoszenie się do mnie na priv, dam ci wytyczne i napiszesz mi formularz zgłoszeniony do zamieszczenia na stronie, który będzie się odwoływał do baz danych użytkowników i w zależności od przypisanej grupy automatycznie będzie przydzielał dostęp bądź go odmawiał. Namiary do mnie znasz.

Bo chyba nie oczekujesz, że figurując w naszym gronie, będąć nielicznym który uparcie nie chce się zintegrować i przyjąć obowiązujących tu zasad masz taką siłę przebicia głosu, że natychmiast cię wysłucham i zrezygnuje z pracy i obowiązków domowych by tylko zaspokoić twoje zachcianki?

macie taką ochotę to banuj mnie od razu bo na tym nie poprzestane,

Grozisz mi? Wszystkie twoje ostrzeżenia zą uwarunkowane i nie do podważenia. Mają jeden cel - przywołać do porządku. Jeśli jesteś niereformowalny to ja na to nic nie poradze, ale nie będziesz wchodził z buciorami i rozdeptywał atmosfery, którą stworzyliśmy tu od ponad roku, a która od 5 miesięcy najwyraźniej ci nie pasuje. Nikt cię tu siłą nie trzyma.

Pamiętaj, przy 5 ostrzeżeniach masz zakaz pisania. Nie rób z siebie męczennika i nie prowokuj takich sytuacji, w których momentalnie zarobiesz te 2 dodatkowe. Sam tylko na tym ucierpisz a niczego nie dowiedziesz.

Eeh, że w każdym towarzystwie musi się znaleźć taka osoba, która uwielbia doprowadzać do spięć. Jakbym nasze obrady sejmowe oglądał.

 

GTS - idąc twoim tokiem postępowania powiem tak. Czuję się na skroś dotknięty przez te straszne słowa, które padły z twojej klawiatury. Oskarżenia, jakobym oskarżał innych użytkowników godzą w moją godność osobistą i podważają mój autorytet modertora, który powinien świecić przykładem. Moja wypowiedź nie zawierała aspektów obraźliwych jednak na takie została przez ciebie przemianowana. Uważam tą sytuację za godną potępienia. Uderz się w pierś i powiedz, że źle odczytałeś moje słowa i przeproś innych użytkowników za kolejnego posta o takiej samej tematyce. Niech inni użytkownicy widzą, że możesz się przyznać do błędu.

Moja wypowiedź ma znaczenie retoryczne - mam nadzieję, że zrozumiesz podtekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubelt, -Wielki Szacunek!!! Naprawde Cię podziwiam,

za tak wielki zapas cierpliwości oraz opanowanie!..

..Stary!.Pełen Respekt..!

Co do tematu... już się nie odzywam,przez szacunek dla naszego forum!

Bo słowa jakie się cisną na temat pewnych osób są w 100% niecenzuralne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasmanteria, boommax - po co się wtrącacie?

post jest skierowany ewidentnie do kubelta. nie wprowadzajcie zamętu, jeśli można prosić :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS

kubelt, twoja odpowiedź powala z nóg

jest przemyślana i widać, że jesteś błyskotliwy :padam:

jak sam widzisz da się napisać konkretnie i nie trzeba wprowadzać żadnych podtekstów, ani godzić kogoś w jego godność

wielkie dzięki dla ciebie za odpowiedź, która nie wprowadza zamętu

nie mam już co komentować

moja odpowiedź jest zawarta w twojej

pasmanteria, boommax - po co się wtrącacie?

post jest skierowany ewidentnie do kubelta. nie wprowadzajcie zamętu, jeśli można prosić

trafnie to ująłeś :ok:

pozdrawiam

GTS

ps. następnym razem zanim komuś dasz bana napisz mu wyczerpującą odpowiedź i zamknij temat. wszystkim wyjdzie to lepiej na zdrowie

acha, mam nadzieję, że będę miał okazję poznac cię osobiście Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będę miał okazję poznac cię osobiście Kuba

mam nadzieję, że nie będzie rękoczynów :P a podniesienie ręki będzie tylko po :piwo:

 

GTS - nie bierz tak wszystkiego do serca. nasza rola niestety jest taka, żeby tutaj trzymać porządek za wszelką cenę :) to, co się pisze na forum, nie musi od razu być przenoszone tak bardzo na płaszczyznę "real life".

 

mam nadzieję, że uraz do mnie powoli zanika również :P

wiesz, jak czasem człowiek w nerwach chlapnie głupstwo :wstyd:

myślę, że pojeździliśmy po sobie obaj wystarczająco i proponuję rozejm :ok::padam::];-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS
mam nadzieję, że pozytywnie ;P

oczywiście, że pozytywnie :ok:

GTS - nie bierz tak wszystkiego do serca. nasza rola niestety jest taka, żeby tutaj trzymać porządek za wszelką cenę

to też potrafię zrozumieć

mam nadzieję, że uraz do mnie powoli zanika również

powoli

wiesz, jak czasem człowiek w nerwach chlapnie głupstwo

dwa razy pomyśleć i raz napisać

pozdro

GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwa razy pomyśleć i raz napisać

i wzajemnie :rotfl:

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojeździliśmy po sobie obaj wystarczająco
eeeh te mniejszosci :rotfl: sory za OT ale nie dałem rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS

jedrus, widzę, że odpisałem szybciej, nim poprawiłeś post,

ale nic się nie dzieje, sens jest ten sam

myślę, że pojeździliśmy po sobie obaj wystarczająco i proponuję rozejm

pojeździliśmy sobie, rozejm oczywiście przyjmuję :ok:

mam jeszcze kilka spraw do ciebie.

o tym powiem w przyszłości, jak tylko bedzie otwarty nabór do klubu

jak widzisz wszystko da się załatwić dyplomatycznie i bez zbędznych oskarżeń

wierzę, że wszystko się wyjaśni i będziemy, żyć długo i szczęśliwie :rotfl:

pozdrawiam

GTS

ps.

w temacie, który jak miałem wrażenie, został wyjaśniony:

GTS napisał/a:

ps.cieszę się, że wszystko obgadane w sprawie klubu i czekam na możliwość wstąpienia. na 100% będę jednym z pierwszych chętnych

kubelt, nie napisałem do ciebie nic odnośnie naboru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nic się nie dzieje, sens jest ten sam

staram się edytować posty po to, aby coś dodać a nie zmieniać ich sensu, a dodać coś, o czym zapomniałem :P

 

dobra, to ja stawiam :piwo: przy najbliższej okazji

 

ale tylko jak i Ty postawisz :rotfl:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS
ale tylko jak i Ty postawisz

oczywiście, że postawię. ma się rozumieć :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedrus napisał/a:

ale tylko jak i Ty postawisz

 

oczywiście, że postawię. ma się rozumieć

weźmiecie i mnie na tą okazję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS
weźmiecie i mnie na tą okazję?

nie wiem czy 78 letni staruszek da radę dwa piwka wypić :rotfl:

GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy 78 letni staruszek da radę dwa piwka wypić
:[:wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaj, oni nie wezną nikogo, to są samoluby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makaj, oni nie wezną nikogo, to są samoluby
aż się zdziwisz. Osobiście znam obydwu i nie sądzę, żebyś mógł w ten sposób żartować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności