Skocz do zawartości
zaba371

Mocowanie podłokietnika ori.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanko małe czy to jest mocowanie podłokietnika (nr 22) :>?? ktos widział jak jest zamocowany podłokietnik ??

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 22 to takie jakby "rusztowanie" przykrecone do tunelu a potem do tego podłokietnik na sróbki nr 17 a z przodu to sie tylko wsuwa, przynajmniej u mnie tak jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć taką szynę do której dokręcisz po bokach podłokietnik a przód wsuwasz tak jak wyżej kolega napisał.Otwory w podłokietniku masz pod okrągłymi zaślepkami po bokach-przykręcone to jest za pomocą dwóch blachowkrętów.Jeśli nie masz tego ori to możesz sobie spróbować to dorobić samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy nr 22 to jest to coś do czego sie przykręca podłokietnik :>? jakby pasowało :) bo nie mam tego stelaża a mam podłokietnik i musze zamówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołacze sie do tematu bo jestem ciekaw. i ile taki zestaw kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy nr 22 to jest to coś do czego sie przykręca podłokietnik :>?

To jest właśnie ten element którego potrzebujesz, tak jak koledzy pisali wyżej. Ostatnio tez zakupiłem podłokietnik a nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego, muszę zadzwonić do gościa żeby mi dosłał. Pod mieszkiem ręcznego powinna być jeszcze nakładka której tez nie mam, żeby mieszek dobrze leżał na dźwigni ręcznego. Pewnie tez jej nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten uchwyt kosztuje ok 25 zl w serwisie

Edytowane przez uszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką blaszkę jutro mogę wstawić fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ja porobiłem fotki to wrzucę.

Zdj?cie0160.jpg

Zdj?cie0161.jpg

Zdj?cie0162.jpg

Zdj?cie0163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fotki juz wiem co i jak :) a z tym ręcznym to kolego tez nie mam tej czesci co sie trzyma ręke na tym i skora ładnie wyglada:/

 

a ile kosztuje taki zestaw to ja dałem za podłokietnik 2 lampy od focusa 1 po lifcie bo i tak mi sie walały ze 2 lata juz :P a tak to chciał z 50 zł :P

 

Polak a to sam wstawiales ten podłokietnik :>?? bo tak patrze ze trzeba też wykładziny troche przyciąć :>???

Edytowane przez zaba371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taka gumę pod mieszek jak jest np pod lewarkiem zmiany biegów to nie mam nic pod mieszkiem od ręcznego i nie układa się jakoś tragicznie. A ja miałem oryginalnie ten podłokietnik tylko jakiś baran wyrwał ta pokrywę to se dorobiłem. Ogólnie to tam gdzie sie przykręca podłokietnik to miałem połamane to pokleiłem ale zauważyłem ze jak ktos przełazi na tyle przez środek to zaczepi zawsze noga za podłokietnik i dlatego tam sie wyłamuje. Żeby reke na niego położyć to tez jest za daleko. Jego plus to zamykany schowek w sumie jedyny jaki mam w samochodzie i uchwyt na napoje na tył.

Edytowane przez Polak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak nam chodzi o tą cześć gdzie chwytasz za ręczny :P on jest ze skóra odrazu mieszek bo w wersji bez podłokietnika to jest inna ta rączka :/ nawet widac na tym screenie z etki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no u mnie jest wszystko w skórze. Nawet nie wiedziałem ze w zwykłym tak nie jest. Teraz będę miał kłopot z dokupieniem tego mieszka jak jest inny bo u mnie jest poszarpany i przydałoby się wymienić.

Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom możę być problem ale jakis patent da sie wykabinowac :P

 

roznice :P masz poniżej na zrzucie ...

222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do gościa od którego brałem podłokietnik i mu mówię, że potrzebuję jeszcze ten stelażyk i nakładkę na dźwignię ręcznego żeby zamocować podłokietnik. Myślę sobie może za freee puści w końcu podłokietnik miał być ze wszystkimi gratami do montażu jak go kupowałem. Pytam go jaka cena a ten mi wyskakuje 50 zł + przesyłka :szok: i k.... szoku doznałem sobie myślę gość ocipiał. Powiedziałem mu tak jak pisał Uszek, że w serwisie stelażyk kosztuję 25 zł po negocjowaliśmy :-P i cena spadła. Wziąłem jeszcze u niego ogranicznik drzwi lewych tylnych pasażera, także za całość z wliczoną wysyłka wykosztuje się 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheh stelażyk moze i kosztuje ze 25 zł (okaze sie w czwartek jak podjade do ASO) a skórka z uchwyten na ręczny około 150 zł ..... ale sie okaze w aso :P a kapselki masz te 2 na boki :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.gajos.com.pl/

 

tu mozecie orientacyjnie sprawdzic ceny w kazdym aso rozne ale ja w krakowie jak cos kupuje to roznica jest 2-3 zl wiec nieduza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie patrzyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kapselki, skórę na ręczny też mam w bardzo dobrym stanie, pierścionek plastikowy na zakończenie mieszka tez mam, nawet mam śrubki do stelażyka, a stelaża nima. Skórę kupisz gdzieś na alledrogo, CZIRI chyba pisał że tam kupował.

 

EDIT:

Zaba371 dzisiaj przyszła do mnie reszta potrzebnych gratów, więc wrzucam zdjęcie żebyś sobie zobaczył jak to wszystko powinno wyglądać, bez ogranicznika.

 

zdjcie0026q.jpg

Edytowane przez grzyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu dawno mnie nie było ja zamówiłem a ASO stelażyk zakrywki itp :P i dodatkowo zaślepki pod maske na duą pokrywe te 3 :P

 

a słuchaj czy mogł bys zrobić dokładnijesze zdjecie tej rączki ręcznego :>?? poszukam na allegro :) i nr jak jest na niej to tez by mi sie przydał :)

Edytowane przez zaba371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności