Skocz do zawartości
Tomy

Oryginalne chlapacze i listwy progowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proszę szanowni forumowicze głównie Ci, którzy w swoich Paskach B5 posiadają oryginalnie listwy dolne progów oraz drzwi: czy nie będzie problemów z zamontowaniem oryginalnych chlapaczy w przypadku posiadania w/w listew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca wiem o co Ci chodzi, tzn nie bardzo mogę sobie wyobrazić paska bez tych listew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie do końca wiem o co Ci chodzi, tzn nie bardzo mogę sobie wyobrazić paska bez tych listew.

Dokładnie, tez sobie tego nie wyobrażam, a chlapacze posiadam i nie ma żadnego problemu z założeniem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnego problemu z założeniem

 

byłby gdyby tych listew nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłby gdyby tych listew nie było :D

 

I tutaj masz chyba racje, nie pamiętam dokładnie jak się to trzyma, ale wydawało mi się ze byłby problem bez tych listew. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. W sumie to nie wiem co mną kierowało do zadania tak głupawego pytania :D

 

Usprawiedliwieniem może być przesyt treści i wiedzy łatwo przyswajalnej na forum :D

 

Kurcze, przecież wszystkie B5 mają listwy progowe :)

 

Będzie pasować i to chciałem wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktoś powiedzieć jak utrzymywać te listwy progowe w stanie CZARNYM , bo robią sie szare z czasem . Ile można je pryskać róznymi środkami :P troche tego schodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czernidlo do plastikow kolego, choc ja osobiscie psikam jak sprzatam auto plakiem i tez ladnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze mi ktoś powiedzieć jak utrzymywać te listwy progowe w stanie CZARNYM , bo robią sie szare z czasem . Ile można je pryskać róznymi środkami troche tego schodzi

 

Polecam porządnie wymyć i popsikać lakierem do włosów w sprayu....tak tak lakierem do włosów!!! stary sposób handlarzy i "komisowców". Będą się świeciły jak przysłowiowemu psu jajka. Opony tak samo przez tydzień utrzymuje się efekt;) wygląda wszystko jak nowe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , no takiego sposobu nie słyszałem

 

Ja pryskam to albo tym co do opon jest albo są takie podobne do zderzaków itp , ale efekt nie jest nazbyt długo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam preparatu "Sun of a Gun" firmy STP, uzywam do plastikow uszczelek (listew zbierajacych) bo tez sie robia szare, dosc dlugo sie trzyma i nie schodzi od razu po myciu. psikam na gabke lub szmatke i wcieram, widac gdzie nalozone a gdzie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lakier do włosów stosuję tylko do listew dolnych i elementów zderzaka, tak żeby nie pryskać na lakier samochodowy (bo po co;)). Listwy drzwiowe (te w połowie drzwi) smaruję dokładnie jakimś czernidłem, chyba Carplak, Carplan jakoś tak.

 

Sorki adminie, że nie na temat, ale skoro już zaczęliśmy to tylko się pochwalę, że mam jeszcze jeden patent tj. "zregenerowanie" piór wycieraczek. Otóż czasami wydaje się że już trzeba wymieniać pióra bo zostawiają smugi itp., jeżeli tak macie to nawilżcie szmatkę szamponem do włosów i porządnie je wyczyśćcie - zobaczycie jak ładnie będą zbierały, bo szampon ładnie je odtłuści i w ten sposób dłużej będą Wam służyły.... Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności