Skocz do zawartości
jedrus

Konkurs AŚ - co dalej

Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?  

248 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?

    • Zbojkotujmy konkurs.
    • Bierzmy dalej udział w konkursie.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już wcześniej pisałem że ten konkurs jest śmieszny. Jego organizacja, regulamin i zachowanie AŚ zupełnie wyklucza uczciwą rywalizację. A te 20 tysi co niby możemy wygrać jest przeznaczone na przygotowanie reklam + ewentualnie paru kibli. My będziemy tłem a wszystko pod dyktando AŚ czyli zero luzu i chora atmosfera. Jestem jak większość za wycofaniem się z tego cyrku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinnismy brac udzial w konkursie

wygrac go a pieniadze przeznaczyc na jakis dom dziecka

a gazeta niech sie wa*i na r*j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sammy, a czytałeś regulamin konkursu lub chociażby ten wątek? Już dwukrotnie w tym wątku było wyjaśniane że nie ma opcji przekazania gdziekolwiek wygranej kasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinnismy brac udzial w konkursie

wygrac go a pieniadze przeznaczyc na jakis dom dziecka

a gazeta niech sie wa*i na r*j

 

Czy przeczytałeś regulamin konkursu albo chociaż ten temat od początku :?:

 

EDIT//

qrwa Darek, wyprzedziłeś mnie :D Za długo zbierałem myśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze pieniążki które ewentualnie mozna wygrać nalezałoby przenzaczyc na szczytny cel, nalezy zrobić to OFICJALNIE, zeby nie wyszło ze sie sprzedalismy jakiemus AS.

 

Ale z tego co wiem to sie tak nie da....

 

A nie ukrywam ze tego nie czytałem ;D Za wczesnie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... przeczytałem wszystko od początku do końca i szczerze mówiąc jestem za tym żeby olać drugi etap. Ja osobiście jeszcze nigdy nie byłem na żadnym zlocie, bo po prostu na razie mnie na to nie stać :kwasny: Z tego co czytam na forum, (choć może zbyt często tu nie zaglądam z braku czasu) wnioskuję że z organizowaniem poprzednich zlotów nie mieliście problemów :ok: Tak więc AŚ nic Wam tu nie dopieści lepiej niż Wy sami :D

Z powyższego mój głos jest wiadomy.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i organizatorów tego forum :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Siostry i Bracia,

 

Albowiem napisane jest w pismie: "nie bedziesz zmienial zasad podczas trwania konkursu", ale ... moje owieczki ...

chcialbym poruszyc jeszcze jedna kwestie: nie mamy osobowosci prawnej i jak przyjdzie co do czego to MY mozemy sie stac (rowniez z tego powodu) marionetka w rekach AS.

 

Mysle ze argumentacja "rezygnujemy, bo jestesmy przeciw niejasnym, zmienianym podczas konkursu zasadom" bylaby na miejscu, tak aby uwidocznic AS ze My nie bedziemy kwiatkiem do kozucha.

Mam nadzieje ze jak zrezygnujemy to choc jedna osoba w AS pomysli o tym, ze skoro pierwszy i najliczniejszy Fanklub motoryzacyjny w Polsce rezygnuje to moze cos w tym jest. Szczerze mowiac watpie, ale moze jedna osoba sie znajdzie.

 

Ktos juz napisal ze osiagnelismy to co chcielismy !!!

Powiem szczerze ze mnie sama rywalizacja bardziej krecila dla pierwszego miejsca niz dla sponsoringu.

 

I zeby nie bylo ze bawie sie na trzezwo (od rana drinie [wino mszalne oczywiscie], bo za 29 godz bede pierwszy raz od 3 lat na urlopie, slonce, plaza, drinki z palemka, laski w strojach bikini ... albo bez :D)

 

KONKLUDUJAC:

 

Wygralismy, niech sie AS ugryzie w ... miejsce gdzie Pan nie zaglada, z taka konkursowa pisowszczyzną

 

Amen

 

Z serca blogoslawie

Ks.kard Preziu

Metropolita Passatowski

 

PS. Teraz musze sie skupic i dobrze kliknac w sondzie :)

Edytowane przez Preziu
literowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa tego czytania ale dalem rade.I mysle jak wiekszosc z was aby olac ten konkurs:harhar:.Niech sie gonia.Jesli jest regulamin tego konkursu a podczas jego glosowania jest zmieniany to po kiego chu.. ten regulamin.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak oficjalnie sie wycofac ogłosic to wszystkim w jakiejs powszechnej formie

moze zaproponowac to jakiejs obiektywnej gazecie opisanie sytuacji i wysłać informacje do pozostałych finalistów aby sie również wycofali jesli wszyscy sie wycofaja to bedzie dopiero manifest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo dużo osób, które merytorycznie mało na forum się udzielają, natomiast zawsze (lub prawie zawsze) są na wszelakich spotach oraz zlotach ogólnopolskich. Tak więc każdy głos ma tu znaczenie. Nie okresla sie użytkownika, po liście napisanych postów czy też punktów "pomógł".

Popieram Danka w 100%, ja się wstrzymałem od głosowania. Dlaczego? A to dlatego, że nie będę miał możliwości uczestniczyć w spocie, a co za tym idzie, jakiekolwiek moje zdanie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Wypowiadać się i głosować powinni tylko Ci, którzy będą uczestniczyć w spocie, cała reszta to tylko nikomu niepotrzebny spam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie uważam ze nie zmienia się zasad w czasie gry i jestem za wycofaniem się z dalszego etapu . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się wstrzymałem od głosowania. Dlaczego? A to dlatego, że nie będę miał możliwości uczestniczyć w spocie, a co za tym idzie, jakiekolwiek moje zdanie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Wypowiadać się i głosować powinni tylko Ci, którzy będą uczestniczyć w spocie

No i się kolego mylisz :D

Odpowiedz sobie na ważne, ale to zaje....iscie ważne pytanie: JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM?

 

No więc nieważne, że nie ma cię na spotach bądź zlotach. Należysz do społeczności i twoim społecznościowym obowiązkiem jest wypowiedzenie się na dany temat. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem czynny udział w głosowaniu i prowadziłem pewne działania na innych forach , nie będę ukrywał .

mimo to jestem za tym , żeby "olać" całą tą szopkę jaką robi AŚ

 

zabawa była przednia, ale nie dajmy się manipulować ekipie redaktorków z AŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więszy szum możemy zrobić, kiedy wygramy konkurs, a olejemy to na końcu ... po prostu z większą klasą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że więszy szum możemy zrobić

 

tylko po co ten szum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więszy szum możemy zrobić, kiedy wygramy konkurs, a olejemy to na końcu

Tylko najpierw to by trzeba to wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za odpuszczeniem,bez niczyjej pomocy i tak damy sobie radę ( jak zwykle ).

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko najpierw to by trzeba to wygrać.
Już wygraliśmy , 1 miejsce w głosowaniu to mówi samo za siebie i to jeszcze z jaką przewagą nad rywalami , a ten 2 etap jest żałosny , co to za sprawiedliwość kiedy klub np ogara ma 2 tyś głosów a załapał się do 10 i on wygra , bo w komisji było 3 typów co miało kiedyś ogara i dla tego on wygrał a nie passat , według mnie powinniśmy być dumni bo w 1 etapie głosowało na nas aż tylu ludzi może trochę niektórych namawialiśmy ale mniejsza o to :D i to się chyba bardziej liczy taka opinia niż 3 typów z komisji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odemnie krótko: OLAĆ ich, fajerwerki sam przywiozę.

Słowo. I głos już poszedł na nie :ok:

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olac caly ten konkurs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności