Skocz do zawartości
jedrus

Testowe reklamy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Byście nas nie zlinczowali od razu zapowiem ;)

Na forum i portalu pojawią się reklamy :)

Skromne, i tylko jedna na raz.

 

Jednak reklamy na forum widoczne będą tylko dla niezalogowanych / niezarejestrowanych!

 

Od razu po zalogowaniu NIE ZOBACZY NAWET UŁAMKA REKLAMY :)

jeśli jest na forum dłużej niż od 21 dni

 

Mam nadzieję, że to Was nie razi :) Sam jestem ogromnym przeciwnikiem reklam, ale chcemy miesiąc je potrzymać i zobaczyć, co to da :)

 

Jeśli po miesiącu się okaże, że jesteśmy w stanie wyciągnąć np. 50euro miesięcznie z nieinwazyjnych reklam, niewidocznych dla zalogowanych to zastanowimy się nad przesiadką na naprawdę potężny serwer. Pownino to wyjśc nam wszystkim na dobre :)

 

Wiele razy wspominałem, że nie chcę reklam na forum. Mam nadzieję, że reklamy wyświetlane dla niezalogowanych nie będą Wam przeszkadzać.

 

 

 

Aha, nie powinienem zachęcać do klikania w reklamy, więc poniższe nie jest zachętą ;)

 

gdybyście logowali się na forum w pracy, w domu i zobaczyli reklamę, kliknęli w nią, nawet otwierając w nowym oknie, to chyba nikomu by sie krzywda nie stała ;) ? Nie zachęcam oczywiście ale tak sobie głośno myślę :rotfl:

 

To jak w tym jednym z moim ulubionych cytatów:

 

- Wicia! Sto razy mówił, że masz neinawidzić całe to Kargulowe plemię.

- Ale ja tak patrząc nienawisć w sobie potęguje. Jak sie napatrze i w nocy sie przyśni, to jej tak nienawidzę, że strach.

 

Jak nie lubicie reklam to możecie je wykorzystać - forum zyska a Wy i tak ich nie obejrzycie :rotfl:

 

 

edit: dla niezarejestrowanych w 1 i ostatnim poście widać również reklamy

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamy na forum widoczne będą tylko dla niezalogowanych / niezarejestrowanych!

 

Od razu po zalogowaniu NIE ZOBACZY NAWET UŁAMKA REKLAMY :)

 

Jeśli po zalogowaniu się - reklamy znikają - to może ich być nawet 10 na stronie głównej :D

Dojdzie tylko kwestia rozliczenia ewentualnych wpływów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dojdzie tylko kwestia rozliczenia ewentualnych wpływów

z fiskusem nie ma problemu... ścieżka przetarta. Rozlicza się to identycznie jak wynajem mieszkania :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli po zalogowaniu się - reklamy znikają - to może ich być nawet 10 na stronie głównej

Dojdzie tylko kwestia rozliczenia ewentualnych wpływów

 

Spoko, ja z moim drugim ja się rozliczymy :rotfl:

 

Zobaczymy co z tego będzie, jeśli się okaże, że utrzymamy się za to miesięcznie to dla mnie te reklamy się mogą wyświetlać ;) Niech niezarejestrowani nabijają nam kase ;)

 

Można nawet w internecie puścić famę w stylu kiepskich newsów z wp.pl - "widzieliście na passat forum co zrobili?? To niewiarygodne!" :D Odwiedziny spuchną, co 3 osoba kliknie i jesteśmy bogaci.. ;)

 

A powaznie - ja tam jestem zdania, że to nic nie da zarobku, spróbować nie zaszkodzi :)

 

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

 

btw: zabawne, że google pokazuje nam reklamy forda :rotfl:

 

Coś sugerują :D ? Trzeba zobaczyć, czy to się da sprofilować jakoś :) Na razie traktuję to tylko jako pole testowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja z moim drugim ja się rozliczymy :rotfl:

Że KE? :szok: Nie podejrzewałem ci o to :D

 

 

Zobaczymy co z tego będzie, jeśli się okaże, że utrzymamy się za to miesięcznie to dla mnie te reklamy się mogą wyświetlać ;) Niech niezarejestrowani nabijają nam kase ;)

No tak - pomysł niezły :ok:

 

Można nawet w internecie puścić famę w stylu kiepskich newsów z wp.pl - "widzieliście na passat forum co zrobili??

To TEŻ da sie załatwić :D Drobny :spam: jeszcze nikomu nie zaszkodził.

 

W kwestii finansowej bym jeszcze o coś zapytał, ale..... przemilczę. Bo temat juz dawno "umarł" i nikt nic nie wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kwestii finansowej bym jeszcze o coś zapytał, ale..... przemilczę. Bo temat juz dawno "umarł" i nikt nic nie wie

 

to pytaj albo zamilcz na zawsze :rotfl:

 

Cytat:Napisał jedrus

Spoko, ja z moim drugim ja się rozliczymy

 

 

te, manipulator :D

 

jakbyś tak pokolorował:

 

Spoko, ja z moim drugim ja się rozliczymy :D

 

to jest taki wydźwięk o jaki mi chodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byście nas nie zlinczowali od razu zapowiem

Na forum i portalu pojawią się reklamy

Skromne, i tylko jedna na raz.

 

Jednak reklamy na forum widoczne będą tylko dla niezalogowanych / niezarejestrowanych!

 

Od razu po zalogowaniu NIE ZOBACZY NAWET UŁAMKA REKLAMY

 

Mam nadzieję, że to Was nie razi Sam jestem ogromnym przeciwnikiem reklam, ale chcemy miesiąc je potrzymać i zobaczyć, co to da

 

Jeśli po miesiącu się okaże, że jesteśmy w stanie wyciągnąć np. 50euro miesięcznie z nieinwazyjnych reklam, niewidocznych dla zalogowanych to zastanowimy się nad przesiadką na naprawdę potężny serwer. Pownino to wyjśc nam wszystkim na dobre

 

Wiele razy wspominałem, że nie chcę reklam na forum. Mam nadzieję, że reklamy wyświetlane dla niezalogowanych nie będą Wam przeszkadzać.

 

jak dla mnie może być, osobiście wkur!##$$#@ mnie wszelkie reklamy i wyskakujące okna, ale skoro userów zarejestrowanych to nie dotyczy to lotto mi to, jak na razie jestem zarejestrowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ;) nie wrzuciłbym sobie sam reklam, których ogólnie nie, lubię pod własne nogi ;) żeby je codziennie oglądać ;)

a tak jak zobaczę będąc niezalogowany to będę wiedział, żeby się szybko zalogować :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reklamy na forum widoczne będą tylko dla niezalogowanych / niezarejestrowanych!

Dla mnie bomba. Nawet jak się wylogowałem, to reklama nie jest upierdliwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy działającej wtyczce AdBlock plus do FF to nawet wylogowanie nie pomogło zobaczyć reklamy, dopiero po wyłączeniu wtyczki zobaczyłem reklamę.

 

ps. Jak był baner do głosowania na AS to też go nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy działającej wtyczce AdBlock plus do FF to nawet wylogowanie nie pomogło zobaczyć reklamy, dopiero po wyłączeniu wtyczki zobaczyłem reklamę.

Ale to juz chyba najmniejszy problem, ze nawet po wylogowaniu nie widzisz reklamy :D Ja zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego propozycja reklam jest jak najbardziej słuszna. Jak dla mnie w celach budżetowych na nowy serwer, to może być milion reklam. Ale pewnie by się co 100 przebiła przez ABP i zaczęło by mnie to drażnić :)

 

ps. Czy z tymi reklamami nie lepiej poczekać do zakończenia gównianego konkursu AS??? Co byśmy przystąpili do oceny jako forum bez reklam?? Czyste schludne, bez wyskakujących okienek???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego propozycja reklam jest jak najbardziej słuszna. Jak dla mnie w celach budżetowych na nowy serwer, to może być milion reklam. Ale pewnie by się co 100 przebiła przez ABP i zaczęło by mnie to drażnić

 

no dokładnie :) dlatego lepiej niech będą dla niezalogowanych :)

 

 

a, bo pewnie używacie stylu domyślnego (Ci co bez zalogowania nie widzicie). Dodałem tylko na TechTwo :) zaraz naprawie ten "błąd" :)

 

 

ps. Czy z tymi reklamami nie lepiej poczekać do zakończenia gównianego konkursu AS??? Co byśmy przystąpili do oceny jako forum bez reklam?? Czyste schludne, bez wyskakujących okienek???

 

cały ten konkurs AŚ to farsa ;) nie wiem czy to aż na tyle istotne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyste schludne, bez wyskakujących okienek???

a kto mówi o wyskakujących okienkach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sa strasznie upier... mozna by dolozyc jeszcze kilka ;) tylko zeby byly przyklejone a nie lataly za wskaznikiem myszki ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - spokojnie ;) co za dużo to niezdrowo. Najpierw muszę sam siebie przekonać, że to był dobry krok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi o wyskakujących okienkach?

Przecież w necie są różne różniaste reklamy i tylko wy (admini) będziecie wklejać/wstawiać. Tak więc dla nie zalogowanych, może wam przyjść do głowy reklama, która zakryje cały portal lub forum i dopiero po jej naciśnięciu lub zamknięciu przejdzie do pożądanej strony :) co dla jurorów AS mogło by być źle odebrane.

 

A co do tego konkursu to przydało by się im wszystkim pokazać gdzie pie... pie... pie... pie... gdzie raki zimują, okej ??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tego konkursu to przydało by się im wszystkim pokazać gdzie pie... pie... pie... pie... gdzie raki zimują, okej ???

 

im wszystkim, czyli komu ;) ? bo wg mnie to AŚ powinien zobaczyć, gdzie mamy ten ich konkurs, na którym sami na reklamach zarobili miliony :P

 

 

Przecież w necie są różne różniaste reklamy i tylko wy (admini) będziecie wklejać/wstawiać. Tak więc dla nie zalogowanych, może wam przyjść do głowy reklama, która zakryje cały portal lub forum i dopiero po jej naciśnięciu lub zamknięciu przejdzie do pożądanej strony co dla jurorów AS mogło by być źle odebrane.

 

Spoko spoko, nie jesteśmy aż tak głupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw muszę sam siebie przekonać, że to był dobry krok

wg mnie jezeli te reklamy nie pokazuja sie dla zarejestrowanych to jest juz ok.

a ilu jest tych co wchodza bez rejestracji to juz sam dobrze wiesz, a jak przy tym da sie troche grosza, czy ilro odlozyc to tylko na dobre nam (czyt. forumowiczom) wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zmieniłem jeszcze jedną rzecz - reklamy widzą tez użytkownicy, którzy są na forum mniej niż 21 dni :) będzie to dodatkowa ilośc wyświetleń i dodatkowa motywacja, żeby zostać z nami dłużej i dbać o własne konto ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności