Skocz do zawartości
Gość Yaca

NAWIEW POWIETRZA W KABINIE - syling ze Skody Superb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yaca

Polecam wszystkim tę stronę.

 

http://warsztat.vw-passat.pl/nawiew_superb.html

 

Ja już przerobiłem sobie ten nawiew. Całość kosztowała mnie 250 zł,- Wybląda zajefajnie - czuję się różnicę !!!!!! Polecam. Mozna to zrobić samemu !!! Kto chce sę tego podjąć proszę o kontakt - wytłumaczę i pomogę. Wyślę schemat (podłączeniowy)

 

Yaca - pozdro dla ziomali z Wrocka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odnosnik bedzie lepszy, tamten moze przestac istniec http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=9

 

Polecasz nam nasza strone?? Hmm.. dzieki :)

Jesli chcesz to mozesz wyslac ta dokumentacje do mnie, rozwine temat w warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

kubelt,

 

Ok! Jestem serwisanetm Skody. Wcześniej miałem Skodę Oktawię. Teraz kupiłem Passata B5. Powiem Ci szczerze, że nigdny nie zastanawiałem się nad tunigiem. Dopiero po przeczytaniu kilku postów (miedzy innymi i waszego) zobaczyłem, że wiele spraw mozna załatwić (upiększyć) niedużym kosztem. Co do przesłania schematu, napewno go macie skoro montujecie ten element. Ja ma go z serwisu co nie znaczy, że chcę wam robić konkurencję - nie mam na to czasu - i dlatego odsyłam ludzi pod ten adres www. Faktycznie po tuningu Passat nabiera kolorytu!!!!

 

Pozdrawiam - Yaca!! :hurra::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za odświeżenie tematu, ale...

 

założyłem, przerobiłem i tylko nie mam jeszcze tego centralnego przycisku od awaryjnych... w salonie skody chcą za niego 149 netto :wstyd:

 

t_0000631.jpg

t_0000632.jpg

 

efekt jest kozazko-bombowy jak dla mnie :)

Nawet w skodzie czerwone podświetlenie byłoby ładniejsze - nie wiem co tych czechów pogięło, żeby to w oryginale na zielono zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek. Powiedź mi, ile Ciebie to wszystko wyniosło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był zestaw na Allegro w cenie 400 złotych bez włącznika awaryjnych. Cena nowego zestawu w ASO 1000 zł komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem komplet na allegro za 260 bez tego cholernego włącznika awaryjnych. Od pół roku zestaw leżał w piwnicy i się kurzył - w końcu znalazłem trochę czasu na złożenie i podmianę ;)

 

jechałem przed chwilą w nocy i powiem szczerze, że ... miodzio to wygląda :)

 

aaa... no i jeszcze trzeba mieć ciut umiejętności lutowniczych albo zdolnego kolegę. W oryginalnych podświetleniach są diody SMD, więc potrzebna jest lutownica z małym grotem. Na szczęście w samych pokrętłach jest bardzo dużo miejsca, więc te zielone diody można spokojnie zastąpić czerwonymi LED-ami 3mm. Efekt jest - jak już pisałem - bombowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności