Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetlają mi się dwa błędy i nawet na chwilę nie można ich skasować. Lampka poduszki cały czas świeci. Zapaliła się w czasie jazdy. Błędy to

65535 Internal Module Memory Error

532 Schareware Version To Decode all DTCs

07-10 Please Register activate

Co robić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak jak pisze kolega mielke,ale dodatkowo sprawdź masę czy dobrze łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akumulator naładuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
532 Schareware Version To Decode all DTCs

07-10 Please Register activate

 

Nie możesz wykasować bo powyższe oznacza że masz niezarejestrowaną/nieaktywną wersję programu. Żeby skasować błędy i uzyskać dokładniejszy ich opis musisz aktywować licencję programu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, inne błędy usuwam bez problemu a te nie????

Akumulator naładowany, samochód używam codziennie, odpala od dotyku.

Alternator nowy ( 1 miesiąc ) daje 14V pod obciążeniem.

 

Prośba do tych co grzebali przy tej puszce od poduszek na tunelu.

W którym miejscu podłączona jest masa, w którym zasilanie i którędy dochodzą przewody do tej puchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprawdziłeś akumulator , kable, alternator i wszystko gra a airbag sie dalej świeci i nie możesz usunąc błędu Vagiem to pozostaje wymina softu w autku. Często się zdarza że przyczyną takiej awarii jest sensor przyspieszenia bocznego odpalający poduszki boczne. Warto to też sprawdzić. Udanych łowów na zlokalizowanie usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre programy typu shareware (niezarejestrowane) mają właśnie takie ograniczenie, że nie da się nimi wykasować błędów airbag. Tylko pełną wersją pójdzie. Ja tak miałem z VAG 409.1 - za diabła nie mógł wykasować błędów airbag. Hex rozwiązał sprawę definitywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, inne błędy usuwam bez problemu a te nie????

 

Tak jak pisze Charakterek w poście wyżej, ja mam VAG 409.1 z "witaminką" i przy niektórych operacjach wyskakuje mi komunikat o aktywowaniu, używam wtedy VAG 311 (też z "witaminką") i po kłopocie... "Witaminki" dla wersji 409.1 czasami zawodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasowałem tym inne błędy poduszek w innych samochodach.

Zajrzałbym do podłączenia zasilania i masy tylko nie wiem w którym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności