Skocz do zawartości
MAPET

grzanie kanapy i przelożenie mat do innej

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanei bo troche watkow przesledzilem ale wszedzie o grzanych fotelach...

 

a chodzi mi o kanape... czy latwo przelozyc ogrzewanie w sensie mat z 1 kanapy do 2? robil ktos taka operacje?

i ciezko rozbiera sie kanape jak juz ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki sadze ze z rozebraniem problemu nie bedzie w vento rozebralem bez problemu no ale..

 

ciekawe jak z matami hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przyszyte do materiału bądź przyklejone do gąbki - tak myślę a tu masz manuala po angielsku tylko o przednich fotelach ale może sie przyda :

 

http://vwgolfr32.co.uk/heated-seats.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tylnej kanapy nie będziesz zakładał z recaro??same maty chcesz przełożyć?a jak recaro to myślę że dużo roboty przed tobą bo z sedana ciężko jest przerobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanapa tylna niepotrzebna mi wiec albo nie bede przekladal i myslalem o samych matach albo dam do tapicera do przerobki kanape :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapę rozbiera się bardzo łatwo. Od spodu masz zatrzaski. Ale nie przełozysz bo:

1. Maty są przyszyte do materiału i pod żadnym pozorem nie zaleca się przekładac mat z jednych foteli do drugich (ryzyko pozaru ze względu na bardzo delikatną elektronikę)-choć to nie znaczy ze nie można.

2. Kanapę w sedanie masz całą a w kombi dzieloną, więc mata stanowi jedną całość i nie da się jej rozdzielić :)

Ja kupiłem kanapę od kombi i tapicer ładnie mi ją zszył i przełożył na siedzisko od sedana.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zobaczy w takim razie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maty sa zgadza sie przyszyte... czy warto kupwoac do kanapy jakies uniwersale i sie w to bawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ty nie jeździsz na tylnej kanapie wiec co sie martwisz :) Pozatym wydaje mi się ze grzanie tylnej kanapy to zbędny luksus.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale gadzet jest :D tym bardziej jak sie ma w domu podlokietnik z panelem do grzania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

mam zamiar założyć maty na tylną kanapę. chciałem prosić o pomoc, ponieważ domniewam, że część z Was już sobie zafundowała ale ja mam kilka pytań i proszę o pomoc

1. mam dwa stare fotele przednie, mogę przełożyć z nich maty na tylne siedzisko i oparcie?

2. którędy puścić kable do siedziska i nastepnie do oparcia?

3. włączniki do sterowania ogrzewania są takie same jak na przód? gdzie je dokładnie ulokować?

4. jakaś pomoc odnośnie podłączenia przewodów od mat z przełącznikami i co dalej?

5. czy muszę dodatkowo jakieś bezpieczniki w głównym gnieździe tworzyć czy da radę podpiąć się pod przednie grzanie foteli (jakiś schemat mile widziany)?

 

pzdr

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hejka

mam zamiar założyć maty na tylną kanapę. chciałem prosić o pomoc, ponieważ domniewam, że część z Was już sobie zafundowała ale ja mam kilka pytań i proszę o pomoc

1. mam dwa stare fotele przednie, mogę przełożyć z nich maty na tylne siedzisko i oparcie?

2. którędy puścić kable do siedziska i nastepnie do oparcia?

3. włączniki do sterowania ogrzewania są takie same jak na przód? gdzie je dokładnie ulokować?

4. jakaś pomoc odnośnie podłączenia przewodów od mat z przełącznikami i co dalej?

5. czy muszę dodatkowo jakieś bezpieczniki w głównym gnieździe tworzyć czy da radę podpiąć się pod przednie grzanie foteli (jakiś schemat mile widziany)?

 

pzdr

Marcin

 

 

Podepnę się do pytania, bo też się przymierzam do zamontowania grzania na tył......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale chętnych do pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności