Skocz do zawartości
Charakterek

Czy piasek może wzruszyć? Czyli zwykły piasek w niezwykłych rękach...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w tytule co najmniej dziwne. Ale jak najbardziej trafne. Co wzruszającego może być w zwykłym piasku. Ja też sądziłem, że nic... Ale pewna młoda i całkiem ładna Pani z Ukrainy pokazała całemu światu, że jest inaczej... Wzruszyła masę ludzi używając tylko piasku i swojego ogromnego talentu. Przed Wami Xenia Simonova:

 

 

Dzięki Xenia za tą Metallikę na końcu. To było niesamowite!

 

Ale to nie koniec zaskakujących momentów. Poniżej jeszcze trójka ludzi. Zwykłych ludzi.

 

Pierwszy z nich to Paul Potts. Znany chyba wszystkim. Wszedł nieśmiały sprzedawca telefonów komórkowych i każdy kiwał głową z politowaniem. Do momentu aż gość zaczął śpiewać. Wzrusza autentycznie:

 

 

Drugi - Kevin Skinner. Wychodzi taki typowy Amerykański redneck. Łapacz kurczaków. Troszeczkę się z niego nabijają ale, publiczność się śmieje z gościa w głos... No i właśnie gość chwyta za gitarę i następuje metamorfoza... Warto ten film oglądać choćby dla zobaczenia tego totalnego zaskoczenia wszystkich. Min tych ludzi, którzy jeszcze 10 sekund temu się śmiali w głos.. Niesamowite.

 

http://www.joemonster.org/filmy/19108/Amerykanski_sen_spelnil_sie

 

I trzecie z zaskoczeń.

 

To był kolejny dzień przesłuchań do programu Got Talent w Glasgow. Kilka wywiadów przed występem pokazuje pewną panią. Pani ta to Susan Boyle. Telewizja pokazuje zajadającą się ciachem starszą panią z której Jury zrobi sobie pośmiewisko. I na początku tak się dzieje. Zresztą cały wywiad z tą panią ukazuje zapowiadającą się totalną klapę. Pani oświadcza dumnie, że chce śpiewać jak Elaine Paige, czym wywołuje wybuch niedowierzania... W końcu każą jej śpiewać i ona zaczyna to robić... Reszta to historia.

 

 

Tak, ta pani spełniła to, co zapowiadała przed wyjściem na scenę...

 

Bardzo proszę - wklejajcie w tym temacie właśnie takich zwykłych ludzi, którzy dzięki swojemu talentowi pokazali innym coś niezwykłego, cudnego, wzruszającego. Opisik krótki także mile wskazany...

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wklejajcie w tym temacie właśnie takich zwykłych ludzi, którzy dzięki swojemu talentowi pokazali innym coś niezwykłego, cudnego, wzruszającego.

11111dc.th.jpg

 

myślę że opisywać nie trzeba ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że opisywać nie trzeba

 

Miłe to było, ale gdzie mi tam do tych ludzi? Jam szary zwykły człowieczek.

 

PS. To zdjęcie to z III zlotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jam szary zwykły człowieczek

jak zwykle skromny....

...ale ja mówię serio... głosu Twojego nie pamiętam...ale serce masz wielkie dla innych, chęć tworzenia i niesienia pomocy... i przepraszam że to powiem , ale mało kto w pełni sprawny robi tak wiele....

 

PS. To zdjęcie to z III zlotu?

tak, z ogniska ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja też dodam coś od siebie.

Mała szczerbata dziewczynka o imieniu Connie.

Kiedy wychodziła na scenę nikt się nie spodziewał, że kilka miesięcy później będzie występowała w prawie wszystkich telewizjach na świecie m.in w naszym TVN'ie :)

Edytowane przez yogiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch pozytywnie zakręconych gości (trzeba obejrzeć w całości). Najpierw pomysłodawca:

 

 

I z naszego podwórka - Cezik (według mnie jeszcze lepszy):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo nie wniose bo nie pamietam jak ten chlopak sie nazywal. wystepowal w angielskiej wersji idola lub mam talent cos w tym stylu. ok 11lat, maly, gubasek, krotkie wlosy. glos niesamowity jak kobieta:)! moze ktos wie o kogo mi chodzi?

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

 

pewnie mówisz o tym

Andrew Johnston lat 13

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie mówisz o tym

dokladnie!!! :) Andrew Johnston jak go sluchalem to az sie wlosy jeza na glowie z wrazenia :ok: niesamowite jest, ze chlopak jest tak skromny i szczery! dla mnie wielki maly czlowiek!!!

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu próbowało wziąć się za bary z tą piosenką. Niewielu się to udało. Janusz Radek Podołał:

 

 

Podobnie jak z tym klasykiem. Wielu znanych i uznanych padło. Aż w prezencie dostał tą piosenkę nieznany nikomu Marcin Maliszewski. I...

 

http://www.youtube.com/watch?v=0ilKHOcIdEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielu próbowało wziąć się za bary z tą piosenką. Niewielu się to udało. Janusz Radek Podołał:

 

noooo facet ma powera!:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to podoba,również ciekawa sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ja tak tylko mam czy też inni ale dzwięk tych klekoczących puszek w tych spray-art działa na mnie bardzo uspokajająco :D

Jesli mowa o artystach to może ja z innej beczki,a mianowicie zapomniany już przez dzisiejsze media Marek Bilinski, facet który naprawdę posiadał/posiada niezwykły dla mnie talent tworzenia muzyki, niewiem jak Wy ale ja mam do niego Wielki szacuneczek :) jeden z jego licznych kawałków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek Bilinski

 

Tak, ale to artysta. Muzyk. A my tu mówimy o takich normalnych ludziach nagle odkrytych. Takich o których niewielu słyszało, a nagle występ, film i bach szczena opada...

 

Na przykład Cas Haley - wymiótł zupełnie:

 

 

Albo Randy Hanson, po występie którego Sharon kazała mu ściągać majtki, by się przekonać czy to nie jej mąż...

 

http://www.youtube.com/watch?v=DrwCjNPNrC0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że to jest starsze niż internet... dziwny ten cały temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to dziwny ?? nie rozumiem cie .... nie ma takiego tematu a mi się on osobiście bardzo podoba. Widziałem niektóre z tych filmików, a nie które nie. A lubię oglądać zwykłych ludzi, którzy pokazują talent większy niż Sting czy inni znani artyści. Innym jak widać również, więc co jest z tym tematem nie tak ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności