Skocz do zawartości
Cinek668

LUdzie z Krosna i okolic...

Rekomendowane odpowiedzi

ps. A ta woooogole to mala pomoc ze zmiana zaieszenia i zamontowaniem 2 licznikow byla by calkiem mile widziana i poznac sie by byla okazja

Do Qdlika masz rzut beretem to :-) On lubi takie wynalazki ;-) to może ci pomoże z samochodem. Może i z tym silnikiem coś poradzicie. Jak coś to ja też mam garaż wolny wiedzę i wszystkie potrzebne narzędzia i do zawieszenia i całej reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi sie podoba przynajmniej nie zostalem zjechany... milo sie robi oby tak dalej a co do Qdlika to nie wiem ale na bank sie znamy bo i moja rodzina pochodzi ze Starej Wsi to na bank moje nazwisko zna innego nie ma takiego w okolicy :D

 

 

 

Ps: widze ze mechanicy sa to i moze ktos by sie pochwalil swoimi zdolnosciami w blacharce bo bedzie pole do popisu :D:P (tragedii nie ma ale zadowalajaco tez nie jest:P)

Edytowane przez Bel1cov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta woooogole to mala pomoc ze zmiana zaieszenia i zamontowaniem 2 licznikow byla by calkiem mile widziana i poznac sie by byla okazja
No i to mi sie podoba przynajmniej nie zostalem zjechany... milo sie robi oby tak dalej a co do Qdlika to nie wiem ale na bank sie znamy bo i moja rodzina pochodzi ze Starej Wsi to na bank moje nazwisko zna innego nie ma takiego w okolicy

 

 

 

Ps: widze ze mechanicy sa to i moze ktos by sie pochwalil swoimi zdolnosciami w blacharce bo bedzie pole do popisu (tragedii nie ma ale zadowalajaco tez nie jest)

sprzęt do wymiany zawieszenia mam, miejsce też, na elektronice się znam, parę samochodów szpachlowałem, więc najlepiej odezwij się na PW, przedstaw, zobaczę czy kojarzę Twoją rodzinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzęt do wymiany zawieszenia mam, miejsce też, na elektronice się znam, parę samochodów szpachlowałem, więc najlepiej odezwij się na PW, przedstaw, zobaczę czy kojarzę Twoją rodzinę

 

hehe poszlo PW :D miło mi bardzo że mamy taka aktywną grupe i ze wszyscy sie oferuja :) na vw golf pl nie ma tak dobrze :D no ale... moze to tylko ja nie poznalem wlasciwych ludzi. Jeszcze raz dzieki za tak mile przyjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzieki za tak mile przyjecie.

 

Tylko pamiętaj, "nie tylko bierz ale i dawaj" a bedzie z....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"nie tylko bierz ale i dawaj"

 

Na ile bede mogl to zawsze pomogę. Nie tylko w sprawach VW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na elektronice się znam

 

qdlik trzeba mi podłaczyc pilota do centralki w rover 220SD.

hmm wiesz z czym to sie "je"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qdlik trzeba mi podłaczyc pilota do centralki w rover 220SD.

same piloty czy cały centralny zakładać?? to kupuj jakieś ładne piloty i zaglądnij w rodzinne strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
same piloty czy cały centralny zakładać??

To siostry Rover-ek.Centralka założona,nie wiem czy oryginał czy dokładene.Sterownik do pilotów ktoś zamontował,ale nie podłączył.Jedynie kierunkowskazy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To siostry Rover-ek.Centralka założona,nie wiem czy oryginał czy dokładene.Sterownik do pilotów ktoś zamontował,ale nie podłączył.Jedynie kierunkowskazy

się podłączy. namiary na mnie chyba masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
namiary na mnie chyba masz

 

Właśnie nie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam :/

 

to co z nimi zrobiłeś?? ;) zaraz pójdzie PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja również witam będę wypatrywał na Krośnie :D i zapraszam na spocik do Sanoka jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powitac wszystkich a zwłaszcza podkarpackich passaciarzy tutaj marek (granatowy passat b5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy zamawiać wlepy na tylną szybę bo jak was poznam?? pisać do opiekuna to wam od niego dostarczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ze mną zaglądnie do strefygti na zakończenie sezonu??? 16 października, przydało by się więcej passacików bo tam same golfiarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że wszystkie passaciki forumowe z Krosna zostały skradzione bo nikt nie zagląda ani na Krośnie nie widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze po Rzeszowie,Krosnie i Brzozowie to tez nie widze zadnego auta z forum. tylko Mój jedyny jezdzi z wlepą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności