Skocz do zawartości
SNEYK

Okradziony Passat !!

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy , dosięgło w koncu i mnie , dzisiaj w nocy w Łańcucie okradziono mi auto : wybili szybę od kierowcy , ukradli radio i nawigacje. przestrzegam przed ewentualnym kupnem z nie pewnego źródła radia PIONEER DEH-4000UB SER.NR. HGGE216611EW !!!.

i nawigacji MIO MOOV 500 4"7 SER.NR. BHT92M04332 - wszystko jest zgłoszone na policji... a złodzieja jak dopadnę, to mu łapy połamię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelać do takich !!!

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłes NAVI w samochodzie? Jeszcze pewnie na uchwycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz allegro albo anonse regionalne i szukać dziada. mi kilka lat temu z samochodu które stało pod garażem ukradli alusy autko leżało wbite w ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłes NAVI w samochodzie? Jeszcze pewnie na uchwycie...

Nie kolego , navi byla schowana w schowku po ladowaniu , ale faktem jest ze zpomnialem ją zabrać na noc do domu. ( jeden , jedyny raz od zakupu ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kolego , navi byla schowana w schowku po ladowaniu , ale faktem jest ze zpomnialem ją zabrać na noc do domu. ( jeden , jedyny raz od zakupu ) .

Mnie się to też przytrafiło tylko w innym samochodzie - zostawiłem sam uchwyt - efekt - wybita szyba od pasazera i otwarty schowek. Od tej pory sciągam uchwyt aby nie kusic ze moze schowalem NAVI do schowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał SNEYK

Nie kolego , navi byla schowana w schowku po ladowaniu , ale faktem jest ze zpomnialem ją zabrać na noc do domu. ( jeden , jedyny raz od zakupu ) .

 

Mnie się to też przytrafiło tylko w innym samochodzie - zostawiłem sam uchwyt - efekt - wybita szyba od pasazera i otwarty schowek. Od tej pory sciągam uchwyt aby nie kusic ze moze schowalem NAVI do schowka

 

Ja tez raz jedyny w zyciu zapomniałem sciagnac i od razu poszła nawigacja,a radio zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma rady - trzeba montować głośne wyjce + dyskoteka diod w środku,,,zawsze to trochę zniechęca "gnojów"............. a jak nie to otwarta puszka z cyklonemB w środku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawiajcie uchwytów. Jak widzą, że jest uchwyt to jest duża szansa, że navi jest schowana gdzieś w samochodzie. A nawet jak nie znajdą to jak już wejdą zawsze coś wezmą żeby z pustymi rękami nie wychodzić, a jak nic nie wezmą to i tak szyba albo zamek do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj pociągnęli navi MFD ;/ Wsiadam do auta, patrze podłokietnik mi się złożył pod łokciem- myślę coś jest nie tak, za dużo śmieci w aucie. Patrze na konsole a tam pusto, kable tylko wisza- kur.a. Wysiadam z auta patrze zamek łamakiem potraktowany. Auto na osiedlu strzeżonym przez ochrone hmm musieli nie zauważyć niczego albo udawać ,że nie widzą. Podłokietnik spenetrowali bo tam czesto dvd, zmieniarki bądź cb radia siedzą.

Zamek mam już z głowy musze teraz tą dziure jakoś zaślepić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj pociągnęli navi MFD ;/ Wsiadam do auta, patrze podłokietnik mi się złożył pod łokciem- myślę coś jest nie tak, za dużo śmieci w aucie. Patrze na konsole a tam pusto, kable tylko wisza- kur.a. Wysiadam z auta patrze zamek łamakiem potraktowany. Auto na osiedlu strzeżonym przez ochrone hmm musieli nie zauważyć niczego albo udawać ,że nie widzą. Podłokietnik spenetrowali bo tam czesto dvd, zmieniarki bądź cb radia siedzą.

Zamek mam już z głowy musze teraz tą dziure jakoś zaślepić

 

 

Brak słów na tych s.......ów !!!! , moja sprawa już jest umorzona - z resztą nie spodziewałem się że kogoś złapią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak słów na tych s.......ów !!!! , moja sprawa już jest umorzona - z resztą nie spodziewałem się że kogoś złapią .

 

Jeszcze mozesz odzyskac ja swoja po pol roku odzyskałem.Bo złapali jakis gosci co byli podejrzani o cbradia i przy okazji mieli moja navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności