Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

dodix co tam u Moniki Okarmus ? Znasz ją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiem dawno bardzo mnie nie bylo ,ale kiedyś napewno podjade jak sobie sprawy poprostuje, bo sie troche pokrzywily ostatnimy czasy, zeby zacnych Pasakomaniaków ucałowac. Moj Pasek jest w spiaczce i chwile jeszcze pozostanie, ja nabieram milosci do samochodow francuskich !!!!!!!!o patelni nie wspomne. Pozdrowionka dla wszystkich i na zdrowie.

 

Dorze że dałeś znak życia :D Podjedź kiedyś i się pokaż w tej cytrynce może i my nabierzemy trochę miłości francuskiej :P do samochodów tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloooo w tą piękną niedzielę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł, heloł..:D Ktoś się w nocy na mnie pchoł :lol

Fajnie jest, byłem chwilę pod Halą Targową, ale temperatura nie zachęca do dłuższych pobytów poza domem.

 

Dodix, szto tam u tjiebija słychować?

Przyjedź, ze tym żabojadem, to się dziada oblooka;)

 

I co szczupaczek, zadowolony z usług Pitera?

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simanos czarnuchy :kumple

:kawka leci sie wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Simanos czarnuchy :kumple

:kawka leci sie wie :)

 

Fuck you, you white motherfucker :lol

:kawka Co GekooN'ik, wolne dzisiok masz? Uppsss... sorki, zapomniałem, że masz "zasłużony urlop":haha

Jesteś w domu czy w MD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fuck you, you white motherfucker

 

Suck my dick :kumple :)

 

Jesteś w domu czy w MD?
Krk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Suck my dick :kumple :)

 

Krk :)

 

:lol

Jak się szybko uwinę w robocie, to może zajrzę na chwilkę do Ciebie jeśli można;)

 

Kochani, zaczynamy coś działać...?

http://forum.vw-passat.pl/threads/101300-(Malopolski)-Letni-Spot-Cykliczny-Start-16-IV-2011r?p=1637734&viewfull=1#post1637734

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam powiem, to wam powiem... :D

 

ale ja jeb*e, znowu poniedziałek... byle do piątku :lol :marecek

 

bondziorno ewrybady :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2 wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieczór

witojcies :P biorąc pod uwagę że kolejny poniedziałek jest wolny to myślę że dotrwamy ten tydzień :D:D:D

 

Święta Święta!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieemaaa z wieczora :ziomal :lol

 

Pany, wybieracie się 15 kwietnia na VAG do Opola? Bo się zastanawiam czy tam, czy Żmigród i VAGDAY :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim:kumple

 

Sieemaaa z wieczora :ziomal :lol

 

Pany, wybieracie się 15 kwietnia na VAG do Opola? Bo się zastanawiam czy tam, czy Żmigród i VAGDAY :hmm

 

Jak sądzę, to raczej większość z nas wybiera się tu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/101300-Malopolski-Letni-Spot-Nad-Wisla-2nd-edition-start-14-IV-2012r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heloł, heloł..:D Ktoś się w nocy na mnie pchoł :lol

Fajnie jest, byłem chwilę pod Halą Targową, ale temperatura nie zachęca do dłuższych pobytów poza domem.

 

Dodix, szto tam u tjiebija słychować?

Przyjedź, ze tym żabojadem, to się dziada oblooka;)

 

I co szczupaczek, zadowolony z usług Pitera?

 

Zależy........Wszystko oki......co do naprawy.Ale wkurza mnie coś takiego że gość nie powie ceny za całą robotę tylko liczy sobie za każdą zrobioną rzecz nawet za wymiane jakiegoś bzdetnego plasticzka czy uszczelki ..Suma sumarum wyszło mnie 2 X drożej niż by mi to mój mechanik zrobił.Niestety mi się spieszyło , jak by nie pośpiech miał bym 300 w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy........Wszystko oki......co do naprawy.Ale wkurza mnie coś takiego że gość nie powie ceny za całą robotę tylko liczy sobie za każdą zrobioną rzecz nawet za wymiane jakiegoś bzdetnego plasticzka czy uszczelki ..Suma sumarum wyszło mnie 2 X drożej niż by mi to mój mechanik zrobił.Niestety mi się spieszyło , jak by nie pośpiech miał bym 300 w kieszeni.

 

 

A Ty dostajesz w pracy pieniądze za wszystko, co należy do twoich obowiązków, czy połowę wypłaty, bo w konkurencyjnej firmie tyle własnie płacą pracownikom...?

Nie chciał bym burzyć Twojego świata, ale na cenę końcową, za całą robotę składa się właśnie wiele czynników ;)

 

Rozumiem, ze przekładałeś silnik ze skrzynią skoro zapłaciłeś 600zł?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik jaka skrzynia???????????? :lol Co do pracy Buszmenku to nie jeden by chciał pracować w takiej firmie jak ja ........:stopPłacą OKI. Jest wszystko w należytym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki silnik jaka skrzynia???????????? :lol Co do pracy Buszmenku to nie jeden by chciał pracować w takiej firmie jak ja ........:stopPłacą OKI. Jest wszystko w należytym porządku.

Ja osobiście nie naprawiam auta u Piotrka bo mam nie po drodze, więc nie będę się wypowiadał co do jakości wykonywanych usług jednak z relacji forumowiczów niektóre usługi wykonuje taniej niż niektórzy mechanicy w Krakowie. Tak więc może napisz co dokładnie u niego naprawiałeś i ile Cię skasował oraz jak długo na to oczekiwałeś i wtedy każdy sobie oceni czy faktycznie jest taki drogi?? Czy po prostu Ty masz tak tanich mechaników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności