Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

a nawet jednoślada mnie się udało zanabyć

a u Was co?

elooo :D jednośladzik piękna rzecz :ok zwłaszcza że pogoda coraz coraz ... ;) Pikna maszina!! Pozwolisz że nie będę się "anonsował" i pojawię się oglądnąć :kumple

 

Wiosna, ciepło, miło .. hmmm czy aby sezon na dłubanie przy wozidle z grillem w tle rozpocząć czas? :P Wzorem zeszłego roku!

A u mnie z nowości to przyjdzie mi się pewnie nauczyć kalibrować ESP bo wszystko wskazuje na uszkodzenie taśmy pod kierownicą/przerwanie obwodu/ i airbag się pięęęęęęęęęęęęęęęęęęknie świeci ;) No ale ...+10 do satysfakcji jak zakoduję to sam:P

 

Tyle na temat "co u Was" :)

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko laseczki:lol

Się dzieje się:wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinku na forum się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w niedzielny poranek. Wczoraj umarł mój pies owczarek niemiecki, czy może ktoś wie gdzie w okolicy Krakowa można takowego kupić? Nie chodzi mi o takie z rodowodem za 2tyś zł ale normalne od prywatnego własciciela. Moja mama jest załamana więc musze jakoś ratować sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

możesz przejechać się do schroniska i zobaczyć. Polecam Ci zabrać psiaka ze schroniska, one potrafią się odwdzięczyć ogromnie i bardzo kochają nowych właścicieli.

 

Pozdro

zbijar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jest załamana więc musze jakoś ratować sytuacje.

UUU wielka strata , wiem co czujesz niedługo będzie 2 lata jak nie ma mojego Ariska. W bytomskim schronisku jest śliczna słodka zadbana suczka do przygarnięcia , aż mi się łezka w oku kręci jak przechodzę koło jej kojca :( fajna łagodna macha ogonkiem i lubi głaskanie. Jak chcesz mogę dzisiaj fotki jakieś zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UUU wielka strata , wiem co czujesz niedługo będzie 2 lata jak nie ma mojego Ariska. W bytomskim schronisku jest śliczna słodka zadbana suczka do przygarnięcia , aż mi się łezka w oku kręci jak przechodzę koło jej kojca :( fajna łagodna macha ogonkiem i lubi głaskanie. Jak chcesz mogę dzisiaj fotki jakieś zrobić

 

ale szczeniaczek i owczarka? Bo ja bym chciał napewno szczeniaczka zeby go od małego wychować. Wiem że jest kupe piesków w schroniskach tez jak patrze to mi sie łęzka kręci ale chcielibysmy jednak szczeniaczka i owczarka bo mój był owczarek ewentualnie labrador. Mój pies miał 11 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W schronisku też masz szczeniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W schronisku też masz szczeniaki.

Wiem ale przeważnie to kundelki są:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zajebiste są;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podzwonić i popytać, bo czasem jak nie bedziesz chciał rodowodu, to może być taniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie;) tylko piesek bedzie musiał ze mna 250km pojechać ciekawe jak zniesie jazde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :kawka

wczoraj pod młotek poszedł mój passek b5, więc jak ktoś go zobaczy, to z nowym właścicielem :P

Jedynie co to zapomniałem ściągnąć ramki ze swoim nickiem :D więc co złego to już nie ja.. :lol

 

pozdro Małopolanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie;) tylko piesek bedzie musiał ze mna 250km pojechać ciekawe jak zniesie jazde

 

Ja mojego mastifa tybetańskiego wiozłem z Białegostoku do Krakowa. Całą drogę spał, jak się obudził i ruszał, to stawałem i raz robił siku, a drugi raz kupke :-) Przed jazdą nie dawaj mu nic jeść, zabierz tylko wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

 

Siuter Ty nas tu nie strasz że SIĘ dzieje SIĘ tylko napisz ,że tam wszystko w porządku na wschodniej gramnicy.

Na forum dobrze wiesz że raz się coś dzieje ,a potem długo nic...taki mamy klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu dla Was panocki taki test:lold241d77f6930d4806c29107a88614897.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tu dla Was panocki taki test:lol

 

Juzek, ja jedynki nie mogę odczytać.

Zgłoszę się do ciebie, to mi wyjaśnisz co tam jest, OK ?:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tu dla Was panocki taki test:lol[ATTACH=CONFIG]130220[/ATTACH]

 

Dobre:lol Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że "piątka" jest nieczytelna:lol I potrafię wskazać co najmniej trzy osoby z tego forum, które podzielą moje zdanie :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre:lol Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że "piątka" jest nieczytelna:lol I potrafię wskazać co najmniej trzy osoby z tego forum, które podzielą moje zdanie :haha

 

Ty gejowcu nie powinieneś nawet widzieć tam kolorów:lol

 

Juzek, ja jedynki nie mogę odczytać.

Zgłoszę się do ciebie, to mi wyjaśnisz co tam jest, OK ?:idiota:

 

Pewnie,będę mówił drukowanymi co i jak :D

 

Ja tam wszystko widzę :P

 

Nie wierzę,coś ściemniasz Rumcajs:fajny

 

Dzięki Marcin za namiary na Mgas,zajebiste chłopaki podłączyli się pod sterownik i nawet wymienili reduktor bo się wysr@ł:lol

Ale szczerze polecam,gość po minucie rozmowy co się dzieje z autem kazał podnieść maskę,wyciągnął przewód,kazał odpalić,strzelił maską i rzecze do mnie: reduktor do wymiany 500złotych psze pana:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności