Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

powitać małopolskę w tym Nowym Roku :lol :marecek

 

Kto chętny aby sobie pojeździć w forumowym gronie

 

opcja fajna :) jestem za, a nawet przeciw :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powitać w Nowym lepszym roku Ja już po pracy ,a u was jak samopoczucie po baletach ???

 

Ponawiam propozycję :

Kto chętny aby sobie pojeździć w forumowym gronie :

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/Powerkart/31904273

 

Czasu nie wiele zostało aby zakupić na korzystnych warunkach ,a nie wiadomo czy kolejny raz wystawią ofertę.

 

Odpadam z powodów finansowych i czasowych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszego w nowym roku :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mario ja w to wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje sie ktos gdzie w Krakowie znajduje sie jakis szrot z czesciami do passata? Interesuje mnie głownie klamka do schowka w kolorze bezowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, orientuje sie ktos gdzie w Krakowie znajduje sie jakis szrot z czesciami do passata? Interesuje mnie głownie klamka do schowka w kolorze bezowym.

Jeśli się urwała to trzeba wymienić całe drzwiczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak Pany!

Witam, orientuje sie ktos gdzie w Krakowie znajduje sie jakis szrot z czesciami do passata? Interesuje mnie głownie klamka do schowka w kolorze bezowym.
Jeśli się urwała to trzeba wymienić całe drzwiczki.

 

Ja swoją naprawiłem i bangla już jakiś czas;) Siuterix, Ty przecież coś pamietam, że w bepiatce rozbierałeś drzwiczki...?:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opcja fajna jestem za, a nawet przeciw

 

Mario ja w to wchodzę.

 

Ja zakupiłem już co do terminu to coś ustalimy jak się się zobaczymy. :) :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłem już co do terminu to coś ustalimy jak się się zobaczymy. :) :kumple

 

git majonez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witak Pany!

 

 

 

Ja swoją naprawiłem i bangla już jakiś czas;) Siuterix, Ty przecież coś pamietam, że w bepiatce rozbierałeś drzwiczki...?:hmm

 

Tak, ale i tak skończyło się wymianą drzwiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, orientuje sie ktos gdzie w Krakowie znajduje sie jakis szrot z czesciami do passata? Interesuje mnie głownie klamka do schowka w kolorze bezowym.

 

Może ten temat coś pomoże http://forum.vw-passat.pl/threads/113445-Naprawa-urwanej-klamki-schowka-dodatowe-oswietlenie-MANUAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki bardzo jutro sie biore za schowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdybry, albo niedybry....Opłakuję passata B3 straszna żałoba:506:. Autko pojechało na Ukrainu....tylko zdjątka po moim zabytku zostały i radyjko:(

Z tego powodu utopię swe smuteczki w wielu szklankach rudej z Psiochą w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tera ? :lol Edytowane przez Me.how

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tera ? :lol

 

teraz bangla :lol :marecek

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elołł :bry

bangla czy nie bangla mi i tak uje zablokowały w pracy youtube :kwasny pozostaje rmf. Ale to i może lepiej niż Toruń :P

 

Aaaa panocki nie chwaliłem się że przy dużym udziale kolegi szownego Dodixa zakończył się remoncik jawki kaczuszki ( a dokładniej jej serduszka), którą zamierzam śmignąć na spocik jak tylko się cieplej zrobi :) W planach jeszcze pozostaje pomalowanie skorupy, ale z tym poczekam do wiosny bo malowanie w zimie mogłoby spowodować że lakier przy tych kosmicznych prędkościach pospada-ksiżkowo nie więcej niż 40km/h :lol Jak tylko ją przetransportuję od Jacka i nieco ją wykąpię robię sesję foto tej 41-letniej "laski" :D

 

Nie orientuje się ktoś gdzie można wypożyczyć przyczepkę (najlepiej na trasie prokocim-Skawina)? :)

 

P.S. Wraca ktoś jeszcze z Sylwestra czy już wszyscy odnaleźli dom podążając za światełkiem ??:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa panocki nie chwaliłem się że przy dużym udziale kolegi szownego Dodixa zakończył się remoncik jawki kaczuszki ( a dokładniej jej serduszka), którą zamierzam śmignąć na spocik jak tylko się cieplej zrobi W planach jeszcze pozostaje pomalowanie skorupy, ale z tym poczekam do wiosny bo malowanie w zimie mogłoby spowodować że lakier przy tych kosmicznych prędkościach pospada-ksiżkowo nie więcej niż 40km/h Jak tylko ją przetransportuję od Jacka i nieco ją wykąpię robię sesję foto tej 41-letniej "laski"

Pogratulować koniecznie musisz się z nią pokazać w sezonie letnim na spocie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ul. Zakopiańskiej maszhttp://www.auto-mont.com.pl a po drugiej stronie ulicy kolejną wypożyczalnię.

ooo dzięki dzięki! :kumple

 

koniecznie musisz się z nią pokazać w sezonie letnim na spocie.

no ba! :D :D :D nawet się dam kolegom przejechać ale zgodnie z bhp - czyli kask "orzeszek" obowiązkowy :P Naturalnie z uwagi na jego obciachowy wygląd proponuję abyśmy się odwracali tyłem do jeżdżącego :P :P :P

 

A gdyby kogoś też kiedyś zainteresował temat, to sklep z częściami do tego sprzętu jest na balickiej, na przeciw pętli tramwajowej. Dużo można znaleźć w necie lecz niestety robią to chińskie łapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności