Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe to Twoj kolega ale czy mi to cos da?;p w decathlonie tez jedna opcja mnie zaciekawila ale nie mam tam znajomego a rabacik by sie zdal spoko jest tez kands 1300 caly na alivio to juz moze byc, i cena 1089

Ogólnie w Decathlonie nie jest najtaniej i jakoś mnie "ichnie" rowery nie przekonują;)

Napisałem, ze kolega pracuje, a nie, że udziela rabaty:lol

O Kands 1300 słyszałem osobiście od goscia z którym kiedyś się zgadałem na ulicy, własnie mijając się "kandsami" :D i bardzo sobie chwalił. Mój też jest OK;) Rama naprawdę spoko( ważę ponad stówę;)) tyle, że osprzęt ma z niższej" półki. Alivio jest gites przecież:D Jedyne co, to opony są nylonowym ścierwem, typu "uniwersalne":-D Śliskie, szybko zużywające się i g.wno warte:-D

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis:kumple

później z młodym rowerki
Podpiął bym się, ale na razie mam inne "mission objectives" A na basenik byście się jutro nie skusili...?:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu siłka z rana i robota do wieczora ehhhh

 

ale dostałem od Mr. Wilsona opierdziel i wreszcie powymieniałem żarówki, zamieniłem n18 z n75 i śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie w Decathlonie nie jest najtaniej i jakoś mnie "ichnie" rowery nie przekonują;)

Napisałem, ze kolega pracuje, a nie, że udziela rabaty:lol

O Kands 1300 słyszałem osobiście od goscia z którym kiedyś się zgadałem na ulicy, własnie mijając się "kandsami" :D i bardzo sobie chwalił. Mój też jest OK;) Rama naprawdę spoko( ważę ponad stówę;)) tyle, że osprzęt ma z niższej" półki. Alivio jest gites przecież:D Jedyne co, to opony są nylonowym ścierwem, typu "uniwersalne":-D Śliskie, szybko zużywające się i g.wno warte:-D

 

no akurat ja za decathlonem tez nie jestem, ale rockrider 5.3 jest podobno bardzo dobry osprzęt ma srama, ale lepiej wypada niż deore także wydaje się być kuszącą opcją zwłaszcza że cena 1599 też nie jest bardzo duża, a żeby znaleść rowerek na deore (ale wszystko a nie tylko przeżutka z tyłu) bo tak większość sprzedawców zachwala swoje produkty ale rower jest na osprzęcie deore a z deore ma tylko przeżutke z tyłu która akurat jest gówno ważna bo można ją w 15min wymienić na np. używaną deore xt lub xtr za 50zł, także to jest śmieszne. W rowerze liczą się piasty, suport korby i sama korba, reszta to dodatki które łatwo i tanio można zmienić na klase wyżej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dostałem od Mr. Wilsona opierdziel i wreszcie powymieniałem żarówki, zamieniłem n18 z n75 i śmiga

oj opierdziel od razu :nono BHP na 1 miejscu :bleble ale jak tak piękna pogoda jak dziś to aż miło coś pogrzebać przy paskudach :D Sam wymieniłem roletkę nad kierownicą, która od samego początku była połamana oraz zrobiłem trochę "rzeźby" na połamanych uchwytach tu i tam ;) Z tym że rozbierania troche jest aby się do niej dostać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sexy wdzianko Carti

 

noooo baaaa :lol :marecek

 

Tak samo ubierzesz się na ogólnopolski :)

 

dla Ciebie myszko wszystko :kumple

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A jakie kabarety były w drodze powrotnej... Nie Misiek

 

hahaha... oj taaaak, kabarety były cuuuudowne :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W rowerze liczą się piasty, suport korby i sama korba, reszta to dodatki które łatwo i tanio można zmienić na klase wyżej
No piasty, to większa zabawa. A suport, to poza kosztami wymiana nie należy do trudnych:) Ale to dość ważny element, bo zaebiste siły na niego działają(szczególnie u mnie):-D

Jak byś chciał oblookać na żywo Kands'a, to się jakoś możemy umówić kiedyś;)

hahaha... oj taaaak, kabarety były cuuuudowne

:lol:lol:lol

 

Wasze Pany łiskaczem z colafką:alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety jutro odpada, pielgrzymka babci do młodego

A szkąda, szkąda... A z Juzeczkiem oraz z gównarzeryją jedziemy :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera ???

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/139940-Spot-Jajeczkowy-u-Zwierza-05-04-2014-r

 

lub , już bliżej nie może być a wierzcie że warto

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/140163-info-IX-Zlot-Ogólnopolski-Poraj-27-29-06-2014

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się wybiera ???

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/13...a-05-04-2014-r

 

lub , już bliżej nie może być a wierzcie że warto

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/14...-27-29-06-2014

Witaj Olokoko...:-D

Ja raczej nie, ale jeszcze nie wiem;) Za dużo mam innych "wrażeń":lol

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

:lol

P.S. To jest tzw "nerwowy chichot"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie, ale jeszcze nie wiem Za dużo mam innych "wrażeń"

 

Spoko , tak rzuciłem tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko , tak rzuciłem tematem
Dobrze, dobrze;) A co tam U tijiebijia Olko? Dawno Cie nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No piasty, to większa zabawa. A suport, to poza kosztami wymiana nie należy do trudnych:) Ale to dość ważny element, bo zaebiste siły na niego działają(szczególnie u mnie):-D

Jak byś chciał oblookać na żywo Kands'a, to się jakoś możemy umówić kiedyś;)

 

:lol:lol:lol

 

Wasze Pany łiskaczem z colafką:alko

 

spoko to może jutro z wieczora albo we wtorek;) zerkne co to masz, bo kupie albo energy 1300 albo rockridera 5.3;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze swoje dupsko zmotywowac i znowu zaczac na rolkach cos smigac. Tak dla zdrowotnosci, kondycji i sylwetki;) - ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Właśnie wróciłem z przejażdżki rowerowej, pękło kilkanaście kilometrów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko to może jutro z wieczora albo we wtorek zerkne co to masz, bo kupie albo energy 1300 albo rockridera 5.3
Jutro do 13:30 albo tak koło 19 mógł byś wbić na chwilkę;) We wtorek ciężej będzie. Wyślę Ci numer na PW, to zadzwoń i się ugadamy;)
Powitać

Właśnie wróciłem z przejażdżki rowerowej, pękło kilkanaście kilometrów

Myśmy z młodą dzisiaj przejechali 15,5 kilometra ale ja poprzedziłem to przepłynięciem 32 długości basenu, czyli jakieś 800m:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśmy z młodą dzisiaj przejechali 15,5 kilometra ale ja poprzedziłem to przepłynięciem 32 długości basenu, czyli jakieś 800m

No to klasa:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to klasa
Ale czuję się jak by mnie porwał Yeti na weekeknd, wperdolił i wyrzygał :lol3

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nagradzam się własnie Tyskim 065, Probably już mi się skończyło :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja musze swoje dupsko zmotywowac i znowu zaczac na rolkach cos smigac.

Zwirek, proponuję zadzwonić do nienasyconego murzyna z tą informacją ... zarówno dupsko będzie zmotywowane a i na rolkach będziesz śmigał tak że Ci się kółka zatrą :P :P :P :lol2 :kumple

Widzę paniska że sie aktywnie zrobiło :ok A skoro tak, to może w któryś weekend wybralibyśmy się na Leskowiec? Wyjście z Ponikwi (1,45h) lub Rzyk (ok,2.30h)?? Byłby ktoś chętny?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja wyzdrowieję do końca to będe się na to pisać jeśli pogoda dopisze, wezmę lustrzanki to się coś popstryka :D A Ty Willy z dzieciaczkiem będziesz atakować czy sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności