Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

ziomy ziomeczki ziomusie! dziś sobota to i robota :D

 

passat ma nowe:

maglownice, drążki,gałki, wahacze, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora, zawór N75, zamek kierowcy i właściciela bez grosza <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka;d miłego dnia wszystkim.

 

P.S. koledzy potrzebuje namiary na warsztat diagnostyczny który z czystym sumieniem sprawdzi mi zawias z przodu pod kątem ewentualnych nieprawidłowości a nie pod kątem zarobku na czymś co jest sprawne. Borykam się z pływaniem przodu auta delikatnym co prawda ale denerwującym i potrzebuje sprawdzić porzadnie, wszystko - maglownice, przeguby i wszystko co może mieć na to wpływ ale skrupulatnie i rzetelnie, że jest to to i to i żebym zrobil i miał spokój a nie wymienie coś co np było ok. Mam zrobiony zawias niedawno praktycznie cały ale coś w tym całym bajzlu musi niedomagać po wymienianie większości części na nowe. Będę bardzo wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat ma nowe:

maglownice, drążki,gałki, wahacze, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora, zawór N75, zamek kierowcy i właściciela bez grosza

ale za to jakiego szczęśliwego :P

u mnie w planach regeneracja tyłu czyli amorki odboje osłony (może gniazda), tarcze klocki - plan na ten miesiąc. ;)

Generalnie w ostatnim tygodniu miałem "myślenice" czy sprzedać czy remontować, ale że nalatałem paściem już ponad 100 tys km bez jakiś większych przygód i w zasadzie ta dokładka to eksploatacja więc postanowiłem robić remont miesiąc w miesiąc, bo na raz człowiek nie wyrobi. No bo co- kupię FL i może wołać o podobne uzdrowienie ... więc do 20 latek razem :ok

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kawka :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy potrzebuje namiary na warsztat diagnostyczny....

 

Kolego, podjedź sobie na jakąś renomowaną stację diagnostyczną i powiedz o co chodzi.

Nie każda stacja współpracuje od razu z warsztatem i naciąga klientów na niepotrzebne wymiany.

Powiedz, by skrupulatnie sprawdzili - zapłacisz parę złotych i będziesz wiedział.

 

Ja osobiście korzystałem i mogę polecić dwie: Mogilska 97 (tam gdzie Centrum Mogilska, Nycz itd)

oraz

Bolesława Chrobrego 41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie dzisiaj może spota ?? Pod Krokusem ? Bo jakby się ktoś wybierał.... to czy mógłby wpaść obok do warsztatu "NorAuto" bo się dodzwonić nie mogę :( Pracują dziś do 21:00. A ja pilnie potrzebuję pierscieni centrujących 72.6/74.1 (lub 72,5/74 << to sa te same).

 

Jest ktoś w stanie pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, podjedź sobie na jakąś renomowaną stację diagnostyczną i powiedz o co chodzi.

Nie każda stacja współpracuje od razu z warsztatem i naciąga klientów na niepotrzebne wymiany.

Powiedz, by skrupulatnie sprawdzili - zapłacisz parę złotych i będziesz wiedział.

 

Ja osobiście korzystałem i mogę polecić dwie: Mogilska 97 (tam gdzie Centrum Mogilska, Nycz itd)

oraz

Bolesława Chrobrego 41.

 

ok dzięki sprawdzę to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka chłopaki bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do uja wafla! rozleciał się zamek maski, franca jedna!Na szczęście jeszcze się otwiera :lol Jutro jadę w odwiedziny do kolegi na zaprzyjaźniony szrot :D, gdyż zakupił passata dawcę :ok - szkoda tylko że kombi bo podobno skóry ładne ma, a do mego sedana raczej ni hu ha ... :/ No a jak dobrze pójdzie to i wyprawa po amortyzatorki mnie czeka :D

Nieśmiało dodam że rzuciłem nowy chrom na atrapę - a nieśmiało bo to takie wiejskie i nie trendy :P:):bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na atrapie mi sie nie podoba, ale trzeba bedzie pomyslec o tych chromach wokol szyb;) ja powalczylem z moim i jeszcze poduchy z lozyskami do wymiany i bedzie gitara :)

 

Tez jade na ten szrot w srode albo jutro wiec jak bedziesz jechal to daj znaka:) sesesese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

 

Nie no wilson nie bądź taki nieśmiały w końcu dobrego chromu nigdy za wiele :P;)

A koledzy się pochwalą gdzie ten zaprzyjaźniony szrot ???

 

Romi kiedy się pochwalisz nowym nabytkiem ??? Zapodaj jakieś foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Węgrzcach szrocik :D

 

Wiiiitkaaaaa! Wtorek dziś - i wreszcie po pracy wskoczę na letnie kółka nah nah nah nah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romi kiedy się pochwalisz nowym nabytkiem ??? Zapodaj jakieś foty.

Romi myślałem że do nieśmiałych nie należysz a tu taaaaakie wieści! Pochwal się! "Peżota" kupiłeś?? :lol

Dawaj foty Romi! :kumple

 

 

ale trzeba bedzie pomyslec o tych chromach wokol szyb

no ale to już byłoby za dużo, chyba że rwać z listew. Ale nie wiem czy mi się to chce skrobać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek kupił piękne B7 w kombi. Co nowe to nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romek kupił piękne B7 w kombi.

czy to aby pierwsza B7-ka u nas?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to aby pierwsza B7-ka u nas?? :D

Nie, jedna już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romek kupił piękne B7 w kombi. Co nowe to nowe.

 

fakt, faktem piękna jest :) widziałem osobiście i jest na czym oko zawiesić :lol :marecek

 

piękny kolorek i wersja highline :lol :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fakt, faktem piękna jest widziałem osobiście i jest na czym oko zawiesić

 

piękny kolorek i wersja highline

a kierownik zamieszania nic się nie odzywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Nie odzywa się bo nie wysiada z tego highline-a i jedzie cały czas na "ręcznym" :lol

 

Rozmawiałem przed chwilą telefonicznie z naszym owłosionym opiekunem i kazał was wszystkich pozdrowić oraz przeprasza iż jest nie obecny na forum ostatnimi czasy ,ale zwyczajnie nie ma czasu oraz ma ograniczony dostęp do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności