Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie drąż Artuś;)

 

Spoko spoko tematu czesi juz nie ma:ban

 

A tak poza tym to witam wszystkich i pozdrawiam z okolic bieguna "ciepła"... Chyba biegun sie popsuł bo za oknem -21C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko tematu czesi juz nie ma:ban

 

A tak poza tym to witam wszystkich i pozdrawiam z okolic bieguna "ciepła"... Chyba biegun sie popsuł bo za oknem -21C...

 

Nie no luzik, nie stresuj się czasem ;)

Nie myślałem, że zwykłe pytanie przerodzi się w jakąś zorganizowaną akcję :P

Jak chcesz sprzedawać, to faktycznie wrzuć w giełdę i na alledrogo, ale wspominałeś, ze po prostu masz sporo dubli ale nie na handel więc ja osobiście , żadnych problemów nie widzę...:hmm

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakąś zorganizowaną akcję

 

Taką akcję, żebyś dał piątaka :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po przywitaniu się z rańca spotkała mnie niemiła niespodzianka... Palące sie kontrolni ABS i ESP... A miało być tak pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loł do niedawna znałem tylko jednego użytkownika patata i był głównym spamerem na innym forum :D

 

To teraz już wiem gdzie on ćwiczył :D

 

Z innej beczki nie zostało komuś zwykłe ori radyjko do B6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I po przywitaniu się z rańca spotkała mnie niemiła niespodzianka... Palące sie kontrolni ABS i ESP... A miało być tak pięknie...

 

Gdzie Ty kupiłeś to auto ?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...no bo tak :D gleba jest, śmoc jest, felunek na wiosnę będzie zacny, skóra jest i inne duperele też... :)

 

 

w ramach "dupereli" zapomniałeś uwzglednić new zawiechę (amorki, wahacze i takie tam duperelki) :lol

 

...więc trza znaleźć nowego moda :passatfan

 

Ja myślę że w ramach modów, mógłbyś przerobić sobie sedana na kombi :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Ty kupiłeś to auto ?? :hmm

 

To pewnie jest składak :lol2 To by tłumaczyło dlaczego ma tyle części. W końcu z 2-3 aut to zawsze coś zostanie przy składaniu :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba prędzej hatchbacka, bo może być tylko krótszy :P czego oczywiście nie życzę.

 

Oj tam, oj tam. Kupiło by się tylnią połówkę z kombi i by się podmieniło :haha Buszu, znasz się na obsłudze palnika acetylenowo-tlenowego i na spawaniu ? :haha bo by można było u Ciebe pod domem wykonać moda :lol

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc trza znaleźć nowego moda :passatfan

 

Listwy w kolor byś jepną to by ta padaka jakoś wyglądała.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac popoludniowa pora :bry2 , ho ho jaka dyskusja poleciala... prezez2007 chce pomoc, ma troche tego tamtego, a tu tyle dymu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prezez2007 chce pomoc, ma troche tego tamtego, a tu tyle dymu..

 

Wojtas właśnie wrócił z drugiego urlopu macierzyńskiego za takie akcje

 

Miałem mieć bana do 22.02.2012 jak pisał TRAKSIO ale jakimś cudem zostałem już odblokowany

(zmiana servera mu pomogła a na forum jest kilka ładnych lat :D)

Duży jak tylko widzi takie akcje bez dyskusji czesze banami ;)

 

Prezes myśli , że jest cwany nie może zakładać topików w giełdzie to po regionalnym sieje ACTA rulllezzz ;)

Regulamin to regulamin :pionierzy

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listwy w kolor byś jepną to by ta padaka jakoś wyglądała.

 

O to to to to :ok (Jeden i drugi - czyt. "Różowy" i "Wet" ) - słuchajcie Agenta bo was pałą (policyjancką :P ) pogoni :lol

 

 

Prezes myśli , że jest cwany nie może zakładać topików w giełdzie to po regionalnym sieje ACTA rulllezzz

Regulamin to regulamin

 

To już wiem sąd się bierze ten maleńki procent na "TAK" przy wszystkich sondach w sprawie ACTA :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

prezes myśli , że jest cwany nie może zakładać topików w giełdzie to po regionalnym sieje acta rulllezzz ;)

regulamin to regulamin :pionierzy

 

no ale bez takich!! Może nie potrzebuje sprzedawać tych rzeczy tylko mam je w zapasie i gdyby ktoś naprawdę potrzebował to chciałem pomóc... Gdybym chciał sprzedawać do znam dobrze obsługę allegro i nie potrzebował bym do tego forum... A po drugie nie mogę zakładać postów bo nie chce pisać bezsensownych odpowiedzi na posty w dziale technicznym tylko po to aby móc robić nowe topiki... Nie każdy ma od razu intencję aby się "nachapać" i zarabiać na innych przynajmniej ja do takich nie nalezę! Chciałem pomóc i tyle i tylko taka była moja intencja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Ty kupiłeś to auto ?? :hmm

 

Auto kupiłem u Ruskich na złomie... Mieli jeszcze do sprzedania dwa SPUTNIKI i jedną Ładę lecz z tych wszystkich gratów najbardziej spasował mi Passat :P:krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieli jeszcze do sprzedania dwa SPUTNIKI i jedną Ładę lecz z tych wszystkich gratów najbardziej spasował mi Passat

 

:haha - doooobre qfa ... :lol - poplułem monitor

 

 

 

Nie każdy ma od razu intencję aby się "nachapać" i zarabiać na innych przynajmniej ja do takich nie nalezę! Chciałem pomóc i tyle i tylko taka była moja intencja...

 

Nie nerwuj się Kazmisz :lol - chyba nie bierzesz tego na full serio ? Pobędziesz dłużej na forum, też zgłupiejesz :haha

Szóstkę se wzuć, potem luzik ... "koko dżambo i do przodu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc trza znaleźć nowego moda :passatfan

 

albo zrób sobie 2 małe lusterka.:lol2

 

Nawet wiem jak to zrobić.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po drugie nie mogę zakładać postów bo nie chce pisać bezsensownych odpowiedzi na posty w dziale technicznym tylko po to aby móc robić nowe topiki...

Tu bardziej chodzi o staż na forum ;) poczytaj ten regulamin tak jak pisałem :D

Było sporo takich kwasów z oszustwami , nawet ogólnopolskie akcje i na komendach ludziska zeznawałi "forum passata" dlatego jest ogólna nagonka ze strony obsługi :vw: ( administrację to wqrwiało :( w sumie nie dziwie się )

Piszę i pisałem to tylko i wyłącznie by Cię ostrzec , że jak to ktoś namierzy to dostaniesz czerwoną kartę i odpoczniesz sobie od forum :kumple

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :bry2

 

prezes to mówisz, że jest lampka w8 od superba z lampką w kolorze zielonym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taką akcję, żebyś dał piątaka :lol

Bucvhachachahca ...!

 

I po przywitaniu się z rańca spotkała mnie niemiła niespodzianka... Palące sie kontrolni ABS i ESP... A miało być tak pięknie...

mróz...?

loł do niedawna znałem tylko jednego użytkownika patata i był głównym spamerem na innym forum :D

 

To teraz już wiem gdzie on ćwiczył :D

 

Z innej beczki nie zostało komuś zwykłe ori radyjko do B6 ??

 

To jest off top, a i tak tu jest bardziej przejrzyście niż na Audi;)

 

w ramach "dupereli" zapomniałeś uwzglednić new zawiechę (amorki, wahacze i takie tam duperelki) :lol

 

 

 

Ja myślę że w ramach modów, mógłbyś przerobić sobie sedana na kombi :haha

:haha W garażu wystrugamy :D

Wojtas właśnie wrócił z drugiego urlopu macierzyńskiego za takie akcje

 

 

(zmiana servera mu pomogła a na forum jest kilka ładnych lat :D)

Duży jak tylko widzi takie akcje bez dyskusji czesze banami ;)

 

Prezes myśli , że jest cwany nie może zakładać topików w giełdzie to po regionalnym sieje ACTA rulllezzz ;)

Regulamin to regulamin :pionierzy

 

Ale Miły, gość odpowiedział mi tylko na pytanie ;):kumple

Nawet kupić tego nie chcę, a w razie "W" to się na spocie możemy zgadać;)

Ale oczywiście kolega oraz wszyscy inni zainteresowani, są wdzięczni za naprowadzenie na jedyną właściwą ścieżkę ...:DACTA rullezzz :lol

A generalnie NIE BYŁO TEMATU!!!

 

Auto kupiłem u Ruskich na złomie... Mieli jeszcze do sprzedania dwa SPUTNIKI i jedną Ładę lecz z tych wszystkich gratów najbardziej spasował mi Passat :P:krzeslem

Hahaha, a śpirytusem częstowali...?

 

:haha - doooobre qfa ... :lol - poplułem monitor

 

Nie nerwuj się Kazmisz :lol - chyba nie bierzesz tego na full serio ? Pobędziesz dłużej na forum, też zgłupiejesz :haha

Szóstkę se wzuć, potem luzik ... "koko dżambo i do przodu"

"majteczki w kropeczki łohohoho"...:gwizdze

 

witam :bry2

 

prezes to mówisz, że jest lampka w8 od superba z lampką w kolorze zielonym??

 

Tak ale on jej nie ma, a nawet jak ma , to nie sprzeda ACTA Rullezz !!!:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności