Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś dobry programik do oszczędzania baterii znacie?

mam Xperie x10 z 2.1-update 1. używam teraz battery Dr Saver i jest lepiej. ale WiFir, gry, internet zabijają mi baterię.

polećcie coś - może być płatne bo i tak firma płaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiś dobry programik do oszczędzania baterii znacie?

mam Xperie x10 z 2.1-update 1. używam teraz battery Dr Saver i jest lepiej. ale WiFir, gry, internet zabijają mi baterię.

polećcie coś - może być płatne bo i tak firma płaci

zrób update do andka 2.3.3 gingerbread (w T-mobije już był, nie wiem jak inne sieci) według mnie troszkę wolniej jej ubywa :D a co do programów to lipa jest :D szkoda kasy :D za duży wyświetlacz i cpu na taka bateryjkę :D musisz się z tym pogodzić :D ja używałem różności, takskiller'ów by powyłączać wszystkie aplikacje i nic to nie daje :D

 

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

 

a jak masz root'a zrobionego to możesz spróbować tego > http://forum.se-x10.pl/topics5/kalibracja-baterii-w-x10-vt2498.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak raz wrzucisz kontakty w gugla to będziesz miał spokój chyba na zawsze.

 

No pomyśle nad tym :) Poradziłem sobie w inny sposób ;) Podczyściłem kontakty, usunąłem zbędne i na styk zmieściłem na SIM ;) ale dzięki koledzy za podpowiedzi a teraz.............

 

 

 

 

......idę uczyć sie andka i instalować aplikację :P

 

 

 

A no właśnie, może ma ktoś jakąś listę użytecznych programów z opisem ? Coś mi sie wydaję że widziałem cos takiego w tym temacie ? hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiś dobry programik do oszczędzania baterii znacie?

mam Xperie x10 z 2.1-update 1. używam teraz battery Dr Saver i jest lepiej. ale WiFir, gry, internet zabijają mi baterię.

polećcie coś - może być płatne bo i tak firma płaci :)

No wifi zawsze bedzie pozerac baterie.

A programy nic nie daja - zwykla sciema. Zobacz w opcjach zuzycie baterii a bedziesz wiedzial, ze najwiecej pozera wyswietlacz i siec, wiec jasnosc zmniejsz do minimum a siec przelacz na 2G. Ewentualnie zaopatrz sie w druga baterie albo wygodniejsza ladowarke (biurkowa albo samochodowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie, może ma ktoś jakąś listę użytecznych programów z opisem ? Coś mi sie wydaję że widziałem cos takiego w tym temacie ? hmmmm
polecam tego użytkownika chomika :D mnóstwo "darmowych" aplikacji :Dhttp://chomikuj.pl/zgredec111/Programy/Android

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z racji konczacej sie umowy Moja Zona ma do wyboru 2 telefony tzn. HTC WilfireS lub Samsung Wave S8500 i nie bardzo wiem ktory wybrac. Nie wiem co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HTC WilfireS

Jest już na wymarciu a drugiego to nieznam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już na wymarciu a drugiego to nieznam...

 

więc dlaczego zabierasz głos ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc dlaczego zabierasz głos ??

Żeby Mej miał zagadkę :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już na wymarciu a drugiego to nieznam...

 

Czyli HTC odpuscic a inaczej co byscie polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu jaki masz na fona...

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 pln moge wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Pierwszy zonk w androidzie. Wywaliło mi komunikat że uszkodzona jest pamięć USB. I zdjęcia poszły precz. Po podłączeniu do laptopa niby widzi pamięci ale nic tam nie ma. Jutro wsadzę kartę do innego telefonu i sprawdzę czy działa.

Oczywiście wyskakIwał komunikat że trzeba zrobić format ale coś grzebałem i komunikat już się nie pokazuje..

Jak zrobić backup zainstalowanych aplikacji? Tzn żeby po formacie wszystko mi się ściągnęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobić backup zainstalowanych aplikacji? Tzn żeby po formacie wszystko mi się ściągnęło?

http://www.market.android.com - logujesz się tam ze swoim Gmail adresem i hasłem i klikasz na aplikacjach a one się instalują. Magic ;-)

Cała historia instalowanych aplikacji na Twoim fonie tam się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrób update do andka 2.3.3 gingerbread

 

a czy w tej wersji jest aplikacja "kopia zapasowa" ? zrobiłem koleżance upgrade i na nowej nie ma i się męczyłem żeby zgrać kontakty i resztę.

a aplikacje w markecie do back up'u są o kant d..py potłuc - o ile kontakty wyglądały jako tako, to w SMSach pomieszał odbiorców...

 

ktoś pisał o kopiowaniu danych ze starego tel-nie androida na androida. W HTC innej koleżanki robiłem jej przez google a Sony Ericsson ma aplikację na stronie że z dowolnego telefonu robisz back up na stronie i potem zasysasz do androida i to było płynne przejście

 

edit

Jak zrobić backup zainstalowanych aplikacji?

 

przy aplikacja kopia zapasowa na SE wszystkie aplikacje są jak przed formatem. choć format, lub przywrócenie ustawień fabrycznych w moim przypadku nie dotknęło pamięci karty tylko pamięć telefonu.

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon to Samsung Galaxy

Kobieta chce sobie oglądać filmy z serwisów np. ekino.tv ; seans.pl

Problem w tym, że nie może. Ipla działa bez zarzutów

Trzeba coś zainstalować żeby to działało :?:

Podczas próby odtworzenia filmu pokazuje się tylko jakaś kostka zamiast filmu ;)

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co kaman ale nie mogę zalogować się na konto gmail.....podaję hasło i mi je odrzuca, specjalnie na koncie ( komputer ) nawet zmieniłem hasło i dalej lipa....o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń. Wytlumaczę. Niechce mi się pisać po winie...

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak raportowalem wczoraj - mialem uszkodzona pamiec USB. Potem jednak komunikat ustal, ale z karty SD zniknely zdjecia i pare inny rzeczy - co to wiec bylo?

Teraz zrobilem wipe (format), wszytsko sie zainstalowalo (progsy z marketu) ale nadal mam stary market i Androida 2.3.4 i ani Kies na PC ani aktualizacja z poziomu telefonu nie pokazuje nowszej wersji (a od dawna jest 2.3.5).

O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności