Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

mamy takie same telefony. Andka mamy 2.3.3. Czy na obu występuje problem to nie wiem bo Aneta nie ma GG.

Ale wczoraj wywaliłem te aplikacji i zainstalowałem od nowa i:

- po WiFi dalej nie śmiga

- po GSM już śmigają obie tylko Skype po dłuższej nieaktywności się wylogowuje i trzeba go zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiecej pomyslow...

Zarejestruj sie na http://forum.android.com.pl/ i tam zaptaj.

Daj znac, jak rozwiazesz problem, bo cos czuje, ze przyczyna jest jakas blachostka w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko ludziska.

podpowie ktos czy jest jakas szansa skopiowac "cala pamiec telefonu" z jednego htc desire S na drugiego takiego samego.

po czym z tego kopiowanego usunac wszystko bez pamieci?

 

z gory dzieki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cala pamiec telefonu
co masz namyśli pisząc pamięć ? ustawienia, zainstalowane programy z marketu, czy chodzi ci o kartę SD? Usunąć z tel się da za pomocą funkcji "przywróć ustawienia fabryczne" ale to nie usuwa danych z SD, a co do kopiowania tej pamięci to jeśli masz na myśli SD to chyba nie muszę pisać jak :D, a jeśli jednak chodzi o tel, w htc (przynajmniej desire z) jest coś takiego jak transfer, możesz tym spróbować. Ale moim zdaniem nie ma co kopiować oprócz kontaktów które możesz wysłać hmm sms, bluetooth itd? a reszta jest na SD, a jeśli ci chodzi o app z marketu, to jeśli były za free, nie powinno być problemu z pobraniem ponownie, co do płatnych to o ile się nie mylę wystarczy zalogować się tym samym kontem google na nowym tel i można pobrać bez kolejnej opłaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale moim zdaniem nie ma co kopiować oprócz kontaktów które możesz wysłać hmm sms, bluetooth itd? a reszta jest na SD, a jeśli ci chodzi o app z marketu, to jeśli były za free, nie powinno być problemu z pobraniem ponownie, co do płatnych to o ile się nie mylę wystarczy zalogować się tym samym kontem google na nowym tel i można pobrać bez kolejnej opłaty

Kontakty powinny być zsynchronizowane z Google wiéc po zalogowanu się telefon je sobie ściągnie.

Aplikacje - zaloguj się ze swoimi danymi konta Google na https://market.android.com/ i pojawią się aplikacje które miałeś na fonie wcześniej (opłacone) a darmowe łatwiej tam wyszukać i po kliknięciu będą instalowane na fonie :) O wiele szybciej w ten sposób...

SMS - szukaj aplikacji SMS Back-up & Restore https://market.android.com/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yaXRlc2hzYWh1LlNNU0JhY2t1cFJlc3RvcmUiXQ..

i zapisz je na karcie SD przełóż ją do nowego fona i kliknij Restore :)

Inne rzeczy z SD na SD jak musisz skopiować a nie wiesz jak to zapytaj w wątku komputerowym :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :ok

 

a co do:

Inne rzeczy z SD na SD jak musisz skopiować a nie wiesz jak to zapytaj w wątku komputerowym

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inne rzeczy z SD na SD jak musisz skopiować a nie wiesz jak to zapytaj w wątku komputerowym
no mogą niektórzy nie wiedzieć :D tu jest polska nie UK :D wiec wszystko jest możliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on sobie jaja ze mnie robi, i dlatego tak pisze, ale spoko, mogles niewiedziec, bo Ty nie tutejszy ;)

pozdro

 

sory za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś sposoby żeby z jednego telefonu wysłać na drugi albo na inny komputer informacje z dokładnym położeniem? Albo podgląd na żywo przemierzanej trasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś sposoby żeby z jednego telefonu wysłać na drugi albo na inny komputer informacje z dokładnym położeniem? Albo podgląd na żywo przemierzanej trasy?

 

Latitude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SMS - szukaj aplikacji SMS Back-up & Restore https://market.android.com/details?i...cFJlc3RvcmUiXQ..
zainstalowalem, a raczej tak mi sie wydawalo, bo w mojej bibliotece na markecie pokazuje ze zainstalowane, a na telefonie nic nie mam.

zainstalowalem tez drugi do smsow i to samo.

podpowie ktos o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo wszystkim tutaj za pomoc co do telefonu (czytając ten temat to szacun dla was ze się tak znacie na tym, dla mnie to czarna magia w większości)....Ostatecznie wybierając pomiędzy proponowanym przez adam75pl HTC Sensation XE i SE ARC S wybór padł na SE Arc S, chociaż nie powiem wybór był ciężki. HTC jest świetny. Fajnie, szybko wszystko działa i nie miałam większych problemów z obsługą podobnie w sumie jak w Arcu. Odtwarzacz mp3 w SE jest bardzo dobry ale htc to bajka, zdecydowanie ma lepszy- jakość muzyki po prostu genialna (za sam odtwarzacz można go brać). Ogólnie obydwa telefony spełniają moje oczekiwania, są bardzo do siebie podobne co do hmnn"wewnętrznego" wyposażenia ale szale przeważył wygląd. Soniak jest ładniejszy, trochę lżejszy i moim zdaniem bardziej kobiecy. Ogólnie to który telefon bym nie wybrała to i tak będzie wykorzystywany pewnie tylko w 15 % swoich możliwościach. Jeszcze raz dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad kupnem i nadal nie wiem co. Cały czas faworytem jest HTC Desire Z ale i myślę o SgS+ , cenowo podobnie bo ok 1200 pln. Telefonu nie będę wykorzystywał na maxa, przeglądarka, gg, moze radio jak ma :P Zależy mi na wykonaniu , obsłudze :) Może być ciężki, nie musi być to nowość, wystarczy że będzie sprawdzony :)

A może jakiś SE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś SE ?

Dla emeryta, to wystarczy SE W300i :haha

No nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla emeryta, to wystarczy SE W300i

No nie mogłem się powstrzymać

 

Mam E52 i 6600 jak na razie ;):P a Ty to sobie harrisa wrzuć na plecy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam takie pytanie, ale może od początku. Mam Nokię C6, wiem ze chodzi ona na Symbianie. Ma zainstalowany fabrycznie odtwarzacz RealPlayer i mam pytanie co trzeba zrobić żeby odtwarzać na nim filmy. Ostatnio próbowałem kombinować z odtwarzaniem filmów i praktycznie nic nie chciało mi chodzić poszedł tylko plik w formacie flv. Da się coś zrobić żeby poprawnie działały inne pliki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wladek - zainstaluj jakis odtwarzac, np Core Player albo SmartPlayer i wszystko powinno pojsc. Ale filmy avi raczej konwertuj do mniejszej rozdzielczosci, bo C6 moze miec problemy z wiuekszymi plikami. kuczlaw, ło panie, ja myslalem, ze Ty juz chcesz sprzedac cos z Androidem, a Ty nadal niezdecydowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam nad kupnem i nadal nie wiem co. Cały czas faworytem jest HTC Desire Z ale i myślę o SgS+ , cenowo podobnie bo ok 1200 pln. Telefonu nie będę wykorzystywał na maxa, przeglądarka, gg, moze radio jak ma Zależy mi na wykonaniu , obsłudze Może być ciężki, nie musi być to nowość, wystarczy że będzie sprawdzony

A może jakiś SE ?

Kuczi, ja polecam coś co mam czyli Samsung ACE. Jak na twoje potrzeby (wnioskuję z posta), jak i na fakt użytkowania go przeze mnie, będzie pewnie aż nad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi, ja polecam coś co mam czyli Samsung ACE. Jak na twoje potrzeby (wnioskuję z posta), jak i na fakt użytkowania go przeze mnie, będzie pewnie aż nad.

 

Widzę że cena nawet-nawet i fakt, po co mi kombajn za 2 tys jak i tak go nie wykorzystam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi, ja polecam coś co mam czyli Samsung ACE.

 

No i wylicytowałem nowego za 550 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności