Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego ładuję czasami i dwa razy dziennie, jak się chce mieć duży wyświetlacz to trzeba się liczyć że bateria nie będzie trzymać dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGS2 jeszcze nie dotarł niestety a już kolejne urządzenie wygrałem :) Póki co na razie tylko na testy, ale wykonując wszystkie zadania testowe wiele osób otrzymuje od orange słuchawki na własność. A mowa o HTC Maestro, czyli Windows Phone 7 w wersji Mango.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co na razie tylko na testy, ale wykonując wszystkie zadania testowe wiele osób otrzymuje od orange słuchawki na własność. A mowa o HTC Maestro, czyli Windows Phone 7 w wersji Mango.

 

Dostałes juz info ?w jaki sposób odpowiadają ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na testuj.orange.pl jest lista zwycięzców. Z regulaminu: 1006 wygranych więc dokładnie połowie ludzi zostawiają urządzenia. Trzeba tylko lutować wzorowo te zadania bo zawsze znajdzie się jakaś ofiara która to oleje, szanse więc rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na testuj.orange.pl jest lista zwycięzców.

 

Zawsze mam pecha.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie aplikacji 11/11/11

Linka wrzucę wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie aplikacji 11/11/11

Linka wrzucę wieczorem

 

no znalazłem 11/11/11 cuntdown i co dalej z nia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartasg17

Witajcie koledzy.

 

Chętnie służę pomocą w świecie androida, także w custom rom'ach i modowaniu :) Posiadam HTC Desire HD

 

Wysłane z HTC Desire HD przez TapatalkPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no znalazłem 11/11/11 cuntdown i co dalej z nia?

 

bardzo przydatna i potrzebna każdemu dosrosłemu człowiekowi aplikacja do odliczania czasu do 11 listopada 2011 i godziny 11:11 żeby zapewne nie przegapić tej jakże ciekawej, fascynującej i niepowtarzalnej chwili. Koleś pominął sekundy bo i one mają tu znaczenie.

 

Dobre dla przedszkolaków którzy uczą sie cyferek, mnie np kompletnie to wali i uważam instalowanie tej appki za zmarnowanie prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no znalazłem 11/11/11 cuntdown i co dalej z nia?

 

Wszystkie telefony z tą aplikacją będą grać jakąś melodię o tym czasie. Napiszę więcej wieczorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał androidowców ;)

 

Mam pytanie techniczne :) Podkręcał ktoś Galaxy S? Aktualnie mam 1.1 GHz i zastanawiam się jak ustawic napięcia i taktowanie aby było przede wszystkim stabilnie i bezpiecznie.

 

Polecam wszystkim grę GT Racing Motor Academy (GT w market - puki co za free) Zajmuje duzo, bo ponad 330 mb :) Ale szczegóły powalają na cycki. Telefon zaczyna mi się przycinac na tej grze-nie jest jeszcze źle, ale jestem zbyt pedantyczny na takie coś, dlatego overclocking :) Jest cholernie dobrze dopracowana. (w golfie VI, działa RNS 510, dokładnie tak samo wygląda jak w rzeczywistości, podświetlenie zegarów, nawet MFA i wskazówki na licznkach) Genialne dopracowanie. Niestety fabuła troszke bez sensu... Nie dostajemy kasy na zakup samochodów z wygranych wyścigów - pieniądze sie kupuje za € - pewnie dlatego gra jest za free. Dla samego podziwiania grafiki polecam. Szczególnie ludziom core2 :)

 

 

Co do overclockingu używam Set cpu i Tegrak Overclock :) Działa z poziomu Andka na kernelu Semaphore.

 

Pozdr :)

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawię się tym galaxy S2 i szczerze mówiąc średnio mi się podoba. Wykonanie słabe porównując do konkurencji z HTC, do tego nakładka na system od Samsunga jest mało ciekawa, średnio intuicyjna i ładna, Sense o wiele bardziej mi się podoba. No i ta bzdura z dialerem że trzeba się naklikać żeby gdzieś zadzwonić - w HTC działa to o wiele lepiej.

 

Owszem, waga (lekkość) oraz wyświetlacz i szybkość urządzenia powalają ale jest kilka dupereli które mnie wkurzają. Słaby dźwięk na głośniku (dzwonki brzmią piskliwie jak w Xperii X1 - to dopiero był gniot pod tym względem).

 

No i aktualizacje - w HTC wszystko ssa się przez wifi (czy tam 3g jak kto woli), telefon sam się aktualizuje. A tutaj (telefon przyjechał z 2.3.4) trzeba instalować GÓWNIANY, zawieszający się i sprawiający masę problemów soft Kies, podłączać kabel i aktualizować przez komputer.

 

Póki co zostawiam sobie S2 ale konkurenci od HTC go (poza lcd i szybkością) gnoją. Tani był to trochę go pomęczę do czasu aż czegoś nowszego nie wygram ;)

 

Podsumowując: jest łał ale nie aż takie jak mogłoby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To go z rootować i wgrać coś sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co zostawiam sobie S2 ale konkurenci od HTC go (poza lcd i szybkością) gnoją.

 

Powiedz czy HTC Desire HD jest lepszy od Samsunga, bo widzę że trochę w temacie Androida siedzisz. A osobiście się zastanawiam nad tym właśnie modelem HTC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie potrzebujesz super amoleda to wolałbym Desire HD. W samsungu połowa uroku to właśnie ten wyświetlacz z kolorami powalającymi każdego przy pierwszym kontakcie. Jak akwarium z egzotycznymi rybkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze, to też bym polecał HTC, obecnie mam xperia x10 i htc desire z, mimo tego ze x10 ma 1Ghz procek a htc ledwo 600 Mhz, to płynność htc powala Xperie, fakt że gry lepiej śmigają na x10 ale .... ważne że angry birds działa na obu hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze, to też bym polecał HTC, obecnie mam xperia x10 i htc desire z, mimo tego ze x10 ma 1Ghz procek a htc ledwo 600 Mhz, to płynność htc powala Xperie, fakt że gry lepiej śmigają na x10 ale .... ważne że angry birds działa na obu hehe :D

 

Czy Z nie ma 800MHz procesora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie się pukali w głowę jak wolałem za te same pieniądze Desire zamiast i9000 Galaxy. Desire mimo że słabszy to o wiele wygodniejszy był, na dodatek po roku nadal wyglądał jak nowy (poza baterią) a kolegów Galaxy S plastik fantastik po miesiącu miał widoczne ślady.

 

Coś za coś - HTC = słabszy sprzęt, wyższa cena ale lepsze wykonanie i (moim zdaniem) najlepsza nakładka / Samsung = mocny i szybki ale plastikowy i z beznadziejnym interfacem.

 

I tak, wiem że można launcher zmienić. Ale nie każdy ma na to ochotę i potrzebę. Mimo że żaden dla mnie problem wgrywać i testować sto romów to nie bawię się w to i nie mam zamiaru znów zaczynać. Lata temu katowałem telefony na WM, nawgrywałem i namodziłem się tam do bólu więc teraz bym wolał aby w urządzeniu za dwa tysiące wszystko działało dobrze po wyjęciu z pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Z nie ma 800MHz procesora?
sorki :D masz racje 800 MHz, od zakupu byłem 100% przekonany że ma tylko marne 600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie na początek po pierwszym uruchomieniu najlepiej przeprowadzić modyfikacje i czym w HTC Desire HD, tak aby najlepiej wykorzystać możliwości tego smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności