Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasperHauzer

Nyanko Ninja. Polecam gierke na Androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie darmową navi to ściągnijcie z chomika autoamape i tyle, no chyba,że chcecie płacić 120żl na rok, za coś co moim zdaniem nie jest warte połowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś programu do archiwizowania głownie sms na kompie (coś jak Nokia Suite/Ovi). Kies od ver 2.0 już nie posiada modułu sms. Programy składujące archiwum w telefonie odpadają, tak samo jak wysyłające na gmail'a. Chodzi o telefony Samsunga (również jakieś starsze modele).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z samsungiem Ace S5830 MyPhoneExplorer, można łączyć poprzez kabel USB, Bluetooth lub WiFi. Łatwy, przyjemny i jest po polsku. Piszą że jest do Sony ale w opcjach programu można wybrać telefon z Androidem. Taką samą apkę trzeba pociągnąć na tel przez sklep Play.

http://www.dobreprogramy.pl/MyPhoneExplorer,Program,Windows,12937.html

Edytowane przez andrzejek73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie widzi Ace 2 ;) kombinujemy dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS backup and restore może? On do XMLa exportuje o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos nie widzi Ace 2 ;) kombinujemy dalej ;)

Po uruchomieniu apki na telefonie trzeba wybrać odpowiedni typ komunikacji WiFI, Bluetooth lub kabel usb i taki sam na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - podczas rozmowy w telefonie drugiej osoby (tej do której dzwonie albo która do mnie dzowni) słychać jakieś sprzęgania, nie raz tak jakby się telefon do radia przyłożyło. Czasami wystarczy zadzwonić za chwile i już jest ok a czasami non stop (przez słuchawkę BT jest ok). Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz samsunga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsunga z dwoma mikrofonami i założonym casem na to... tak stawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsunga z dwoma mikrofonami i założonym casem na to... tak stawiam.

możesz rozwinąć temat? Nie bardzo rozumiem te pojęcia.

Pytam, ponieważ od jakiegoś czasu u mnie i u Anety (używamy Samsunga ACE) jest czasami tak, że jak ktoś do Nas dzwoni lub My dzwonimy do kogoś to słyszymy sami siebie. Po rozłączeniu i ponownym połączeniu już rozmawia się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś rootował galaxy ace 2 ? kurde czytam czytam jedni polecają bo traci się gwarancje inni że już można zrootować nie tracąc mi chodzi jedynie o wypieprzenie aplikacji zainstalowanych w moim przypadku przez Plusa bo z żadnej nie korzystam i tylko mi zagracają ekran a że kurde jestem pedantem to nie lubie mieć czegoś co mi jest nie potrzebne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Dodano o 15:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:05 --

Pytam, ponieważ od jakiegoś czasu u mnie i u Anety (używamy Samsunga ACE) jest czasami tak, że jak ktoś do Nas dzwoni lub My dzwonimy do kogoś to słyszymy sami siebie. Po rozłączeniu i ponownym połączeniu już rozmawia się normalnie.

Wyłącz redukcję szumów podczas rozmowy - powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłącz redukcję szumów podczas rozmowy - powinno być ok

dzięki, spróbuję.

Ale po małej weryfikacji okazało się, że teściowa na jakimś starym SE i moja mama na LG K900i ma podobnie. Jedyne co mamy wspólne to sieć: PLAY. Czy oni mogli coś pokręcić czy tylko zbieg okoliczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mamy wspólne to sieć: PLAY

 

I to jest chyba odpowiedź ponieważ u mnie na E52 czy Samsungu Ace tez się tak czasem zdarza i mam właśnie w Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Avast anty thief lub Cerberus (wg mnie dwie najlepsze aplikacje anty kradziezowe). Każdy powinien mieć to zainstalowane i poświęcić pół godziny na ogarnięcie programu żeby w razie zagubienia czy kradzieży telefonu nie było płaczu. Mając tę aplikację mamy bardzo duże szanse na odnalezienie telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cerberus

 

Właśnie zainstalowałem. Jak dla mnie rewelacja ! Warto kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz samsunga??

 

Nie mam samsunga, tylko Zte RBM (blade) z androidem 2.3.7 - chińskie, ale podobno miało być najlepsze w tych pieniądzach;) Problem znika tez po przełączeniu na głośno mówienie. Raz sprzega tak ze sie nie da podobno ze mna rozmawiać, a raz tak delikanie tylko trzeszczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności