Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

jak chce się mieć sama kartę pam to robimy tak :

U góry telefonu masz taki pasek i jak go rozsuniesz to będzie informacja o podłączeniu usb(jak wepniesz kabel oczywiście), klikasz na nią i pojawia się czarny ekran z napisem podłącz usb, klikasz na niego i masz podłączony telefon. Jak skończysz to klikasz na rozłącz usb i odpinasz telefon od komputera.

 

Ps. działa wam ta auto mapa bo mi andek ja od razu zamyka(wymuszenie zamknięcia) ??

mój andek to 2.3.7 2.6.34.4 cyanogenmod

Edytowane przez sylwek1191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa wam ta auto mapa

Się zaraz okaże, jeszcze parę MB :D

 

--edit

 

Działa, mapka się pobrała i Hołek swym męskim głosem zapewnił mnie, że na pewno dotrę do celu :lol Jutro testowanie.

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uruchomiłem aplikację, ściągnął mi ponad 200 Mb i zaczyna instalowac i po jkimś czasie wyskakuje info ze NIE zainstalowano....Może ma to coś wspólnego z wolną pamięcią telefonu ? Nie mam pojęcia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się zaraz okaże, jeszcze parę MB :D

 

--edit

 

Działa, mapka się pobrała i Hołek swym męskim głosem zapewnił mnie, że na pewno dotrę do celu :lol Jutro testowanie.

 

jaki tel posiadasz i jaki andek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki tel posiadasz i jaki andek??

HTC DesireZ A7272 / Android 2.3.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba pamięci telefonu na AM i ile na karcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HTC DesireZ A7272 / Android 2.3.3

 

a ok za wysokie progi do mojego tel :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem wszystko, ściągnąłem jeszcze raz i się zainstalowało :) Wiele funkcji jest nieaktywnych ale....te co są wyglądają na wystarczające :P Jutro testowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalka waży 14MB, po jej odpaleniu zasysa się 24MB progam, który instaluje się w pamięci telefonu i nie można go przenieść na SD nawet częściowo. Mapy ważą 337MB u mnie, instalują się domyślnie na SD (u mnie na SD wbudowanej). Żadnej zwiechy, żadnego mulenia. Galaxy S2 2.3.5 KI4 Stock + root metodą z unsecure kernel ale to raczej nie ma znaczenia.

 

 

Jak już się zainstaluje to loadera można odinstalować i zwolnić miejsce. Wywalcie też plik ten który wrzucaliście na telefon *.apk bo i on cośtam waży.

 

 

 

Pamiętajcie, że jest to wersja BETA, nie każdemu musi działać poprawnie... Za poprawną wersję trza będzie zabulić. Póki mam licencję na win CE to i tak nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już się zainstaluje to loadera można odinstalować i zwolnić miejsce. Wywalcie też plik ten który wrzucaliście na telefon *.apk bo i on cośtam waży.

 

No i tak zrobiłem :)

 

 

Pamiętajcie, że jest to wersja BETA, nie każdemu musi działać poprawnie..

 

No dokładnie :) ale wersję finalną trzeba będzie kupić bo jak dla mnie AM była to najlepsza nawigacja może dlatego że była to moja pierwsza jeszcze na win mobile4 i SPV M3000 ;)

 

 

zainstaluj na lapku KIES

 

Dzięki wielkie :) Brakowało mi tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i się nie zdziw bo kies to największe gówno jakie zostało kiedykolwiek wydane. Tak cras***ącej i sprawiającej problemy aplikacji nigdy w życiu nie widziałem. Nie gra roli kom, system, śmieci i antywirusy - albo działa albo nie. Nawet sprawny zdarza się że uwala telefon w trakcie flasha. Ludzie klną na ten szajs jak na betę Visty.

 

Jeśli upgradujecie swojego Szajsunga - polecam Odina. Bezproblemowy, w przeciwieństwie do Kiesa.

 

Aha, jakby komuś była potrzebna wtyczka JIG do Samsunga to użyczę bezpłatnie. Oczywiście w mojej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i się nie zdziw bo kies to największe gówno jakie zostało kiedykolwiek wydane. Tak cras***ącej i sprawiającej problemy aplikacji nigdy w życiu nie widziałem. Nie gra roli kom, system, śmieci i antywirusy - albo działa albo nie. Nawet sprawny zdarza się że uwala telefon w trakcie flasha. Ludzie klną na ten szajs jak na betę Visty.

 

Dobrze że mówisz, jak na razie to tylko za pomoca niego zrobiłem porządek na SIM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykasować trasę - bo jakoś nie mogłem znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi nigdy nie instaluj softa przez kies. Użyj odin a. Jest dużo mniej problemowy i nie ubije Ci telefonu. Instalowałem przez ten program samsunga dwa razy i zawsze miałem dead phone.

 

A co do auto mapy to u mnie działa :-) pamiętajcie tylko o instalce ma pamięci telefonu. U mnie z karty nie poszło.

 

Wrażenia puki co bardzo pozytywne. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrażenia puki co bardzo pozytywne. :-)

 

 

A jak się wyznaczy trasę i później chcemy ją wykasowaćto jak? Znalazl ktoś? Bo ja nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie pomysły na zorganizowanie wolnego miejsca na pamięci wewnętrznej. Mam ja zapełnioną, wszystkie aplikacje jakie się dało przenieść na SD to poprzenosiłem ale nadal mam mało wolnego miejsca a nowe app chcą się właśnie instalować na pamięci wewnętrznej a nie na SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie pomysły na zorganizowanie wolnego miejsca na pamięci wewnętrznej. Mam ja zapełnioną, wszystkie aplikacje jakie się dało przenieść na SD to poprzenosiłem ale nadal mam mało wolnego miejsca a nowe app chcą się właśnie instalować na pamięci wewnętrznej a nie na SD.

 

App2SD albo zmiana telefonu :D

 

A jak się wyznaczy trasę i później chcemy ją wykasowaćto jak? Znalazl ktoś? Bo ja nie widziałem.

 

Na ekranie głównym TRASA - FIZYCZNY guzik MENU - WYKASUJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
App2SD albo zmiana telefonu

 

z tego właśnie korzystam i nic więcej nie potrafi przenieść. Pisze za mam 150MB a wolnego 10MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, bo mam problem i nie mogę go rozwiązać.

 

Wczoraj kupiłem Izie Galaxy Ace, po powrocie do domu zalogowała się do domowego wi-fi, który działał bez problemu, ściągnęła sobie kilka aplikacji w stylu gg, fejs-zbok, mbank itp.

 

Po jakiś 40 minutach sieć się rozłączyła i nie chce się od tamtej pory połączyć...

 

Choć router jest w pokoju obok albo nawet siedzę obok niego to zasięg sieci lekko wariuje, nawet jak sie ustabilizuje to też nie chce się połączyć.

Ważne jest też to, że do routera jest jeszcze podłączonych 2-4 kompów i 2 inne telefony, które łączą się bez problemów.

Ze swojego HTC udostępniłem hot-spot wi-fi i galaxy połączył się bez problemu.

 

Pomyślałem w takim razie, że może coś jest nie halo w samym routerze i może blokuje i mac karty, ale okazało się, że też nie.

W konfiguracji routera pogrzebałem, nawet na chwilę zdjąłem zabezpieczenia sieci ale niestety dalej lipa.

Zapytałem wujka Google i okazuje się, że nie ja pierwszy mam ten problem, ale niestety jego rozwiązania nie znalazłem do tej pory.

 

Macie jakieś pomysły poza spaleniem telefonu albo serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności