Skocz do zawartości
walus501

Passat nie odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jęzdze sobie w niedziele samochodem. Zostawiam na dworze. i dzis ide go odpalić i misie akumulator rozładował. ładuje go pare h i ide znowu spróbować. Kreci ale nie odpala... Co jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale normalnie kreci rozrusznik i nie odpala? Czy kręci z trudem? bo może już AKU powiedział PAPA i ma zwarcie w celi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom normalnie kreci wałem. ale nie chce załapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdź czy na świecach jest iskra i zdejmij przewód paliwowy i zobacz czy paliwo podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu naj lepiej spr ten waz od paliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam nawet filtr powietrza patrzyłeś?? jak iskra jest dobra kable przebicia nie maja? no i to paliwo sprawdzić czy pompa pracuje wogóle

 

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

 

moze jak wypniesz wtyczke z czujnika temperatury to coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompe slychac. przewody dobre. filtr tez chyba ze zamarzl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sadzisz ciśnienie masz dobre jak tak nagle przestał odpalać???

może świece ci zalewa bo iskra słaba albo gubi na którymś cylindrze iskre i też problem bedzie.. jest dużo możliwość bo jak ci np zalewa swiece to paliwo dochodzi

 

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

 

jeszcze jak masz to zobacz do kopułki i palca moze styki trzeba prze czyścic a auto cały czas na polu czy jakis ciepły garaż jest?? i moze jak masz kogoś do pomocy spróbuj kręcić i ze strzykawki do przepustnicy paliwo podać moze zaskoczy

Edytowane przez Cinek668

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam to co mojemu sie stanie to i Twojemu... hahaha dziwny zbieg okolicznosci ze ktoras usterka skolei ta sama ,w tym samym czasie ;) ja mojego postawilem na 1h wychodze od fryzjera tu niceprice :D passat kaput. juz sie zaczynam z tego smiac bo ten samochod jest paradoksem :P stwierdzilem ze wyciagne skrzynke narzedziowa,a tu pyk! i zamek w bagazniku sie spierdzielil i musialem przez kanape sie dobierac(a mam butle od LPG) w kazdym razie nie wskrzesilem go:P narazie sie hibernuje:P dzis na holu go ciagalem i chodzi jakby sie dokumentnie zaplon przestawil... przyjdzie temperatura na + to bede grzebal, poki co jezdze najdluzsza limuzyna w miescie ! :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podlacze sie dzis mialem podobny objaw bedac na myjni automatycznej,wjechalem i nic po umyciu krece krece krece a nie odpala i juz szok wypchnalem go i z 2 zapalil na popych.efekt-przymoczona kostka idaca do cewki pozulem maly smrodek.pozostawilem go odpalonego na 20minut co by sie nagrzal biedaczek no i spokoj ufff.To moj przypadek ale mozesz popatrzec wokol cewki.Mnie sie nigdy to nie zdarzylo(rzadko myje na automacie)ale noz widelec.sprawdz bezpieczniki.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie tak nagle zrobilo. Ale przy ostatniej jeździe odczułem spadek mocy albo byl zamulony i dostał mocy- ale raczej to to. I to wszystko na lpg sie działo.

 

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 09:16 ----------

 

vag pokazał mi błąd 518

paliwo dochodzi świece są zalane i niema iskry

co mam robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niema iskry
Obstawiam cewkę zapłonową.

 

PS. Tematów typu "nie odpala" jest masę - nie mogłeś dopisać się do istniejącego? Za każdym razem tworzysz nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić cewkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palec kopułka też do sprawdzenia a cewke jak sprawdzić opisane jest gdzieś na forum zacznij używać szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cewkę sprawdziłem.

w kablu dochodzącym wszystko ok tylko na cewce ze wytyku WN i na 15 nie ma żadnej rezystancji a powinna być 3000-4000 oma i spr diodą to nie pulsowała.

to chyba znaczy ze cewka do niczego???

 

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

 

mozna zastapic cewke 0040402001 cewką 0040100025?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z jakiego katalogu to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.

ja mam 0040402001 a znalazłem taką 0040100025. ona pochodzi do golfa gti 2,0 2e silniki takie same niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja cewka wg Etki 6N0 905 104 koszt 140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności