Skocz do zawartości
mario535

punkty PAYBACK

Rekomendowane odpowiedzi

mam trochę nietypową prośbę jak ktoś nie korzysta z programu PAYBACK to bardzo bym się cieszył jak by wpisał mój numer kart PAYBACK 308359 0193505371 numer ten zawsze można zmienić na swój numer. Nie wpisując numeru karty punkty za wydane pieniądze przepadają, dzięki temu zyskam parę dodatkowych punktów za które z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jaśniej, gdzie wpisać? i niby dlaczego punkty mają przepaść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś płaci rachunki w orange lub np. robi zakupy na allegro po prostu przypisujemy ten nr 308359 0193505371 do swojego konta i wpłacona kasa przeradza się w punkty.

zachęcam http://www.payback.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię.

Dość często robię zakupy na allegro, i korzystam z płatności allegro. Za każdym razem dostaję jakiś kod PAYBACK, ale nie wiem z czym to się je ...

Wszedłem na stronkę poczytać, ale wolałbym aby mi ktoś wytłumaczył to szybko i zwięźle...

Co to jest, czy to coś mnie kosztuje, czy muszę zakładać jakieś konto, co mogę zyskać ... :confused:

 

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

 

EDYTKA

 

Aby zarejestrować się w Programie PAYBACK za pośrednictwem Allegro, musisz dokonać co najmniej 3 zakupów w danym miesiącu, za minimalną łączną kwotę 300 zł. Wówczas, po upływie miesiąca, dostaniesz link do formularza rejestracyjnego Programu PAYBACK. Na podany w wypełnionym formularzu adres zostanie wysłany zestaw powitalny z dwiema kartami PAYBACK.

 

No to chyba tylko w grudniu (jak dla mnie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrować się w Payback możesz także na stacjach BP podczas tankowania. Orange też należy do tego programu. Wejdź na http://www.payback.pl i poczytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BP nie tankuję, tel. mam w Heyah, a co do stronki

Wszedłem na stronkę poczytać

ale

wolałbym aby mi ktoś wytłumaczył to szybko i zwięźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek jak się zarejestrujesz na tej stronce i dostaniesz kartę lub masz jużto w allegro podajesz numer karty i z automatu Ci pkt lecą od zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zarejestrowałem się, dostałem mailem nr karty, wpisałem ją w ustawieniach allegro.

 

Przy trzech ostatnich zakupach mam możliwość przelania punktów PAYBACK (kupony Allegro), ale muszę podać kod promocyjny :confused:

 

A nie znalazłem niczego takiego :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody promocyjne dostajesz co jakiś czas pocztą. Takie kupony :) Ja korzystam "od okazji", jakoś szczególnie nie zwracając na to uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy trzech ostatnich zakupach mam możliwość przelania punktów PAYBACK (kupony Allegro), ale muszę podać kod promocyjny

 

A nie znalazłem niczego takiego

 

kod promocyjny przyjdzie z zestawem calej karty, dodatkowo mozesz go otrzymac w punktach real, bp sa to ksiazeczki male z kuponami, na ktorych jest napisane za ile zakupy trzeba zrobic minimalne w jakim termini i jakiej firmie, punkty Payback obejmuja firmy Jysk, Allegro, Tp, Orange, BP, Real, Kolpolter itd.. jakby co sluze w miare spora informacja z faktu, iz pracuje na BP i mam stycznosc z tym na codzien, dodatkowo zbieram rowniez pkt. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności