Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tylko wlacz wycieraczki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lenin
A miał włączone podświetlenie znaczka vw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś idiota w poprzek autostrady rowerem mi przejechał. M4 zaraz przed M25, cztery pasy...

 

jak byś 24 red bulle wypił też byś był kozak :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak byś 24 red bulle wypił też byś był kozak
to nie tak.on po prostu wziął sobie reklame do serca i pił tak dużo żeby mu skrzydła wyrosły;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając Octavii trafiłem na takiego Passata

http://www.westlancsmotors.co.uk/index.php?route=product/product&path=61&product_id=137

 

AWX, 130 tys mil, tax i mot byłby nowy, zrobiony przez komis. Nawet mi się spodobał, chociaż jedynym wypasem jest klima i 4 el szyby ;) Zadbany nawet, pełna historia serwisowa. Ma być sprzątnięty w środku, teraz śmierdzi psem. I klima ma być zrobiona bo panel wcale nie świeci.

Jak go oglądałem wczoraj to cena za szybą była 2595, a na necie jest 2299. O co w tym chodzi? Warto się zainteresować? Nie ma chyba możliwości się przejechać bo taxu nie ma (był na osobę niepełnosprawną).

Szczerze powiedziawszy wolałbym octavie ;) Ale co oglądam to kiepski stan, a co ciekawsze oferty w okolicy obdzwonie, to sprzedane :(

 

A może ktoś w Luton mógłby obejrzeć dla mnie Octavie L&K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wystawie czesto bedziesz mial wiecej bo licza ze jakis los bedzie przejezdzal i od tej ceny bedzie sie targowal.

albo nie zdazyli zmienic.

jak auto jest u handlarza to nawet jak nie ma taxu czy ubezpieczenia to mozesz sie przejechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trafiłem na takiego Passata

 

dasz pare stówek więcej i bierz mojego ;)

nie śmierdzi psem i młodszy ;)

cena oczywiście będzie inna ;)

http://www.ebay.co.uk/itm/281140222898?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1555.l2649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak go oglądałem wczoraj to cena za szybą była 2595, a na necie jest 2299. O co w tym chodzi?
tym sie nie przejmuj tak jak chudy pisze , jak sie znajdzie jakis łoś to go łyknie za tyle ile jest. moj tez w komisie mial prawie o 1000 wiecej a na necie tez sie zdziwilem byl tanszy, pojechalem obejrzalem ,sprawdzilem i zostawilem zaliczke na odbior.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że pasek Maćka jest zły, ale jakoś modyfikowanego nie bardzo chcę. A żonie się nie podoba (czarne fele, bra, srebrny) :P Wogóle niezbyt mam chęć na paska, wolałbym octavie ze względu na ubezpieczenie. Pasek będzie ok 12 grupy, octavia w 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, że pasek Maćka jest zły, ale jakoś modyfikowanego nie bardzo chcę. A żonie się nie podoba (czarne fele, bra, srebrny) :P Wogóle niezbyt mam chęć na paska, wolałbym octavie ze względu na ubezpieczenie. Pasek będzie ok 12 grupy, octavia w 7.

 

to przeciez ten z twojego ogloszenia tez srebrny :) felgi zawsze mozna sprzedac a bre sprzedac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie kupie srebrnego bo tu inny znaleźć to graniczy z cudem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie kupie srebrnego bo tu inny znaleźć to graniczy z cudem :P

 

To chyba naj bardziej popularny kolor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba naj bardziej popularny kolor
Do parkowania na ulicy w sam raz :) Teraz mam granatowego paska, to po jednej nocy pod chmurką już nie wygląda ładnie :(

 

---------- Dodano o 15:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:21 ----------

 

Te angielskie przepisy i zasady jeszcze długo będą mnie zaskakiwać... Dziś się dowiedziałem (z PolPlanu), że aby uznali mi polskie zniżki, muszę "zamknąć" ubezpieczenie na obecnego paska, co wiąże się z jego sprzedażą. Sprzedam ojcu, bo nie chcę się go definitywnie pozbywać. Trochę mi to sprawę komplikuje, ale co zrobić. Postaram się znaleźć auto jeszcze przed wyjazdem do PL, a ubezpieczał będę go dopiero po powrocie.

I z paska chyba się wyleczę póki co, bo 1100 to jednak spora kwota, i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Dobrze zrozumiałem, ubezpieczenie jest na 10 miesięcy? Może pozostanie póki co kupić jednak tego małego, taniego, taniego do ubezpieczenia przemieszczacza... :fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rok jest ubezp. Płacisz tylko raty przez 10 mies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na rok jest ubezp. Płacisz tylko raty przez 10 mies
Aha! No to jasne :)

 

Citroen C4 1,6HDI 92KM ok 2006 roku - warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Citroen C4 1,6HDI 92KM ok 2006 roku - warto?

 

pewnie jest tani,u mnie jest taki z tego roku i tani,ale... mechanik mi go odradził mówiąc że im mniej elektroniki w aucie,tym lepiej :)

poza tym francuzy są generalnie najtańsze,skądś się to bierze...

więc nadal szukam w autach z grupy vag ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś panowie pisał ze koło niego jest fabryka pralek czy lodówek i są tam takie nówki np zarysowane i w dobrych cenach, mogę prosić o jakieś info, adres może strona internetowa

 

dzieki

 

 

sławek jak to ma być na zakupy i do pracy to szukaj nawet 1,9sd , niska grupa ubezpieczeniowa wiec ubezpieczenie będzie mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się francuzów boję, ale może niesłusznie?

 

No, właśnie wróciłem z oględzin, konkretnie tej sztuki http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201307227934130/sort/default/usedcars/quantity-of-doors/5/price-to/3000/seller-type/private_adverts/fuel-type/diesel/model/c4/make/citroen/onesearchad/used/page/1/postcode/pr73nd/radius/40?logcode=p

 

Jestem pełen obaw, ale może jednak zaryzykuję? Auto naprawdę w bardzo dobrym stanie, tax i MOT do końca czerwca, 2 nowe opony, 2 z początku roku. Tapicerka jak nowa, z tyłu to chyba nikt nie jeździł. 2450 do zabrania. A właścicielem okazała się Polka :D Teraz muszę się zorientować w ubezpieczeniu.

 

Fabia zabija jakością wykonania w środku :doh Chociaż nie mówię nie, bo jak się nie ma co się lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności