Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd ty kulio tyle funciaków masz jak ty w pl

 

byłem, zarobiłem ;)

 

 

 

on jest walutomat, ustala sobie kurs po jakim chce wymienic

 

Zgadza się:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-Passat-CC-2009-Diesel-2-0-GT-TDI-170-4dr-DSG-Saloon-/181153305341?ssPageName=ADME:B:SS:GB:1123

 

:zeco:zeco chyba jakaś pomyłka bo 09r i 34k na zegarku za ta kase

 

i to koło was chłopcy

 

albo ktoś wałka chce wykręcić

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz co widac na zewnatrz jak robili foto w srodku. a jaki piekny plener jak robili foto na zewnatrz......

moim skromnym okiem to sa fotki 2och aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz co widac na zewnatrz jak robili foto w srodku. a jaki piekny plener jak robili foto na zewnatrz......

moim skromnym okiem to sa fotki 2och aut.

 

tak tak to wałek, na 100% , zero kontaktu tylko email ebayowy, juz wysłałem zapytanie czekam jaką bajke napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inne, ale nie spotkalem sie na forum z trzeszczeniem- na razie. wnetrze tourana wg mnie wydaje sie 'tansze,tandetne' powiedzialbym niz B6, mi nic nie trzeszczy. brzeczy mi tylko jakas metowa spinka z okolic otwarzacza, jeszcze tego nie rozgryzlem. w poniedzialek podmienilem zestaw glosnomowiacy i probowalem to znalezc ale bezskutecznie... poza tym jestem zdowolony z niego.

co do wyposazenia to masz racje.tutaj soptkac ksenony czy szyber to na prawde rarytas... jest od groma golasow, nie maja nic doslownie. zeby miec cos w srodku trzeba doplacac i to niezle... moj niby highline ale... i tak bida rns510 by sie przydal (poluje juz jakis czas) no i skora ktora przegapilem ale moze jezscze kiedys taka trafie

 

no właśnie tutaj same golasy niestety taka wyspa, mojemu ojczulkowi udalo sie kupić z dobrym wyposażeniem ma ponoć bi-ksenon, navi ,webasto i multifunkcje a 170KM i nieszczesny DPF kupił go w Niemczech z salonu VW mam nadziej że bedzie mu służył. :ok pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-Passat-CC-2009-Diesel-2-0-GT-TDI-170-4dr-DSG-Saloon-/181153305341?ssPageName=ADME:B:SS:GB:1123

 

:zeco:zeco chyba jakaś pomyłka bo 09r i 34k na zegarku za ta kase

 

i to koło was chłopcy

 

albo ktoś wałka chce wykręcić

 

No widzisz, pewnie dostaniesz w mailu, ze zapomniał dopisać do opisu, ze cena na aukcji to za 4kola, kierownicę i fotele, bo za resztę trzeba dopłacić extra :lol;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPF... lipa troche... ale jak z salonowany;) to miejmy nadzieje ze sie bedzie tulal;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i nic nie płace za fona czyli oferta dobra, chcieli 30 dyszki ale powiedziałem ze nie , zadzwonili za 30 minut i 25 i 29,99 za fona a ja ze nadal nie i w koncu zadzwonił i powiedział ze rozmawiał z przełożonym i telefon free ale kontrakt na 24 miechy

 

miałem w planach sprowadzic sobie htc dna ale plany maja to do siebie ze sie zmieniają,

 

Ja mam HTC ONE nawet niezły phone fajne ma bzyczki głośniczki...jak cos to pytaj...

 

W ogóle to mam pytanie...czy rzeczywiście nie sądzicie że b6 bardziej trzeszczy w środku niż b5 3bg ? Wydaje mi się że w tych starszych passatach te plastiki miały więcej organicznych składników a później to chyba ta ekologia wymusiła że muszą stosować więcej plastiku w plastiku :) i dlatego tak trzeszczy-taka moja wieczorna osobista opinia.... :)

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka moja wieczorna osobista opinia....
jak nic, zaczoles pic dzien przed weekendem ;) :lol2

 

 

W ogóle to mam pytanie...czy rzeczywiście nie sądzicie że b6 bardziej trzeszczy w środku niż b5 3bg ?
Ja Ci powiem, ze b6 to maja tylko Ci, co nie wiedza co dobre i wolą nowsze auto a nie lepsze ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i teraz bedzie lincz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DPF... lipa troche... ale jak z salonowany to miejmy nadzieje ze sie bedzie tulal

 

 

zobaczymy w praniu ciężkiego życia raczej nie bedzie raczej miał jeżeli chodzi o polskie drogi bo 90% swojego czasu sedzi w NL raz w miesiacu ojczulek przegoni go przez niemcy i DPF powinien dawać rade:ok

 

Zamieszczone przez Beart

taka moja wieczorna osobista opinia....

jak nic, zaczoles pic dzien przed weekendem

 

albo nie może spać tak jak ja :padaka

 

i teraz bedzie lincz
Ja Ci powiem, ze b6 to maja tylko Ci, co nie wiedza co dobre i wolą nowsze auto a nie lepsze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i teraz bedzie lincz

 

oj bedzie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

albo nie może spać tak jak ja :padaka

Nie sciemniaj, przyznaj sie, ze cię zonka z wyra wykopala ;) pamiętaj twardym trza być nie mietkim ;) :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sciemniaj, przyznaj sie, ze cię zonka z wyra wykopala pamiętaj twardym trza być nie mietkim

 

tak tak a świstak siedzi i zaija w te sreberka:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i teraz bedzie lincz
poleciałeś Skaywalker:dobrze :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie przebiegi macie w swoich autach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nie wiele bo dopiero pyklo 160k, i nie ma co sie równać z twoim weteranem szos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
160k,

 

kilometrów ;)

 

 

u mnie 235 tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke u mnie dopiero 172 tys a Maciek może się schować. Auto do kościoła tylko więc pewnie i dobrze sprzeda bo od dziadka będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję w milach oczywiście..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaję w milach oczywiście..

 

A ja w km :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności