Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Łowiliście z plaży czy z portu? ale po zdjęciach wnioskuję że z jakiegoś kamienistego-skalnego wybrzeża było tam dużo zaczepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lowione ze skalistego brzegu. oglnie znane lokalne lowisko. my bylismy o 4.30 a tam juz z 10 osob bylo.

nam sie ani razu nie zaczepilo ale kilku potracilo zestawy bo za gleboko puszczali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę szykować zestaw na jutro:p

 

---------- Dodano o 21:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:10 ----------

 

jutro na obiad makrela z grilla;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlapales cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety makreli dziś nie zjadłem. u nas jeszcze za zimno na makrele nawet pani w sklepie wędkarskim mi dziś mówiła. nawet jednego brania nie miałem:( ale za to wczoeraj wieczorem poszedłem z moją mamą nad morze wziołem wędke rzuciłem na grunt rosówkę i miałem największe branie w życiu. niestety żyłka pękła już przy samym końcu. prawdopodobnie była to dog fish i to ogromna. bo wyciągneła mi prawie całą żyłkę z kołowrotka. jakieś 150-200 m. wyciągałem ją ze 25 minut i już przy samym końcu się zerwała. po tej walce byłem wykończony.zakwasy niezłe. no ale niestety nie mam się czym pochwalić może następnym razem. niesamowicie mocna ryba (rekin)

http://en.wikipedia.org/wiki/Spiny_dogfish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie je??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno to bardzo smaczne ryby ale ciężko je obrać bo mają skórę jak u rekina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie raczej trzeba scinac jak slonine u swini

 

---------- Dodano o 22:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:22 ----------

 

pyskaty - miales vin podeslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie raczej trzeba scinac jak slonine u swini
slyszałem że się ją obdziera ze skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej my dzisiaj z Mackiem (matho78) spedzilismy sobie bardzo fajny dzien na Bugatti Day

DSC_0802.jpg

DSC_0726.jpg

DSC_0731.jpg

DSC_0738.jpg

DSC_0740.jpg

DSC_0756.jpg

DSC_0771.jpg

DSC_0783.jpg

DSC_0786.jpg

DSC_0787.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mejl poszedl, ale chyba na zly adres polecial.... w sumie to juz nie potrzeba, tarcze juz od wczoraj sie docieraja na aucie:) szkoda ze przez Patryka zle poskladalem auto do kupy- ale sie poprawil, przyznal do bledu i powiedzial co zle poskladalem;)

jutro musze powylaczac a'la amerkanskie kierunki i inne rzeczy bo we wtorek MOT mam zabukowany... mam nadzieje ze nic niepotrzbnego nie wydlubia...

jestem dumny, dzis rozebaralem aparat samsunga z zacinajacym sie obiektywam, godzina zabawy i obiektyw smiga bez zajakniecia:D

 

---------- Dodano o 23:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:33 ----------

 

Hej my dzisiaj z Mackiem (matho78) spedzilismy sobie bardzo fajny dzien na Bugatti Day

niesamowite maszyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej my dzisiaj z Mackiem (matho78) spedzilismy sobie bardzo fajny dzien na Bugatti Day

[ATTACH=CONFIG]103640[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103641[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103642[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103643[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103644[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103645[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103646[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103647[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103648[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103649[/ATTACH]

Maja kase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja rozmach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:500:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mejl poszedl, ale chyba na zly adres polecial

na pewno na zly bo nic nie dolecialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem klocki. Ale z jednym tlocxkiem sie.najeb....m i właśnie z tej strony prawie już klocka nie było. Z drugiej strony wymiana trwała raptem 10min. Coś mi sie wydaje ze szykuje.sie grubsza sprawa z ta jedną strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne się zapiekł, więc nie potrzebnie wymieniałeś klocki bez rozbierania zacisku, bo teraz istnieje ryzyko, że przegrzeje/zetrze Ci nowy klocek. Musisz otworzyć dziada, wyczyścić tłoczek z rdzy i najlepiej założyć nowe gumy.

 

---------- Dodano o 16:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:21 ----------

 

szkoda ze przez Patryka zle poskladalem auto do kupy

Ja tylko z boku stałem, a na ręce fachmana nie patrzyłem:poddajesie Fachman zdawał się, że wie co robi, więc spokojnie konwersowałem:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patryk. Jest gdzieś opisane jak to porozbierac? I wyczyścić. O poskladaniu tego spowrotem już nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności