Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

no i wszystko jasne - dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans. Obsluguja w PL wszystko co ponizej A2. Chyba ze cale auto wynajmujesz.
ty adam to do mnie do Sosnowca tez nie bylo by opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2 polecam sie na przyszlosc

 

---------- Dodano o 22:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:36 ----------

 

ty adam to do mnie do Sosnowca tez nie bylo by opcji?

Sosnowiec jest ponizej A2 wiec jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomniales Szymon, pisales mi priva, powiedz chlopakom jak to z ta pieczatka servisowa w Twojej ksiazce bo zdaje mi sie ze mona by zrobic kolo cyca sprzedawcy Twojego Tourana...

fajnie ze padake pogoniles. pochwalisz sie za ile poszla czy nie bardzo?

 

he he, mi co sie przypomni to dopisuje...

kiedys dyskutowaliscie o kurierach. ja ze swojej moge polecic kuriera o nawie Cień, kupe paczek poszlo z nimi, zawsze maja cene dobra, chodz ostatnio mi krzykneli 70 za 3 pudla to ich wysmialem i powiedzialem ze wiecej ni5 50 im nie dam bo zawsze tyle brali- a bylo 2 nowych kierowcow. skonczylo sie ze za 55 wzieli :P. odbierali albo w sobote albo w niedziele i zawsze u mnie w domu byla paczka w srode w poludnie dostarczona ups-em. nigdy nic nie zginelo, nigdy nic sie nie zniszczylo a szly rzeczy o wartosci kilku kafli.

niestety nie moge polecic i odradzam kuriera Mag-Mac. moj sasiad notabene. mlody szczyl, wzial mi paczke w listopadzie i do tej pory nie doszla. dopiero w zeszlym tygodniu oddal kase za rzeczy, za transport niestety nie. dzwonilem do niego, kupa smsow, zawsze zbywal byle *******ami, dopiero poskutkowal sms do jege mamusi... klamie gowniarz jak nut, zalazl za pazury gogus i tyle... szkoda ze zginely te rzeczy bo byly warte kilka razy wiecej niz za nie zaplacilem. odradzam tego pana niestety. oglasza sie na londynku i w gazetkach wiec przekazcie znajomym zeby nie korzystali z jego uslug. dzieki z gory.

 

 

mialem dzownic na weekendzie ale zapomnialem :) postaram sie teraz zadzwonic. CO do pieczatki to juz przebolalem ;) zona mowi ogladasz te programy zakup kontrolowany i zawsze mowia po kupnie zestaw startowy paski oleje itp :) wiec zrobie se i wy*****e mam heh A passek poszedl za 2600 do somerset blisko exeter. Pierwszy klient i zadowolony :) Mi szkoda bylo go bo 4 lata go mialem :) Teraz touran nie moze byc gorszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam sie na przyszlosc
git majonez :dobrze

 

---------- Dodano o 00:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:59 ----------

 

zona mowi ogladasz te programy
jak bym slyszal moja :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego filmiku z M5 to takich za jaja powiesić, wczoraj koleś w w124 o mało na rondzie nie wleciał na mnie.

 

Ja rozumiem, umiejętności jakieś tam kierownik ma, auto stworzone do tego, ale niech robi to sobie w nocy czy pojedzie na tor, bo w jego kraju nie trudno o to, a nie przy normalnym ruchu, gdzie milimetry dzielą go o tragedii. Jedyny pocieszający fakt jest taki, że widać numery, więc jest jakaś szansa, że gość odpowie za to.

 

Roman, jeżeli tak jesteś tym zajarany to pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zajarany to pozdrawiam
zajarany , jak zajarany a ty bys nie chcial sie tak z kims przejechac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A passek poszedl za 2600 do somerset blisko exeter. Pierwszy klient i zadowolony Mi szkoda bylo go bo 4 lata go mialem Teraz touran nie moze byc gorszy

 

no to graty że tak szybko poszedł bo niestety moja łupa dalej się kurz w garażu i nikt jej niechce hehe :taksobiey chyba szybciej kurnik z niej zrobie w polsce niż oddam za tą kase co ludzie proponują:kwasny

 

a co do kuriera to ja polecam tego gościa http://www.facebook.com/pdp.biel#!/photo.php?fbid=3926637129895&set=a.1774500767831.2082603.1398685663&type=1&theater

koleś naprawde spoko bazuje w Stafford i jezdzi UK-PL w polsce w Lesznie przekazuje paczki do DPD jeżeli nie ma podrodze do siebie do Brzeska. Ale naprawde można się z nim dogadać w pazdzierniku kupiłem na Ebay twardy dach do BMW mojego kumpla z polski, dogadałem się z tym kurierem dostał kase do reki wypisał kwit pojechał odebrał dach od sprzedawcy w Chelmsford zapakował go i za 400zł zawiózł go mojemu kumplowi pod adres na dolnym śląsku tak że naprawde spoko i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek, nie na ulicy, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to graty że tak szybko poszedł bo niestety moja łupa dalej się kurz w garażu i nikt jej niechce hehe :taksobiey chyba szybciej kurnik z niej zrobie w polsce niż oddam za tą kase co ludzie proponują

 

No ja ci powiem wystawilem 3200 no ale ne weekendzie zaczalem.achodzic bo ani jednego telefonu przez tydzien. Jeden w sobote zadzwonil ze moze w niedziele.wpadnie i cisza. Potem w niedziele jeden cep dzwonil wszystko bylo okej dopoki nie powiedzialem.ze mam aby jeden kluczyk pajac. No j ten co dzis przyjechal to urwal.sie w niedziele.o 20.0 tak sie napalil ze mial juz jechac po nocy ale mowi snieg pada i przyjedzie po niedzieli..zadzwonil jeszcze w pon o szczegoly zeby nie jecha na darmo i mial mi dac znac wiwczorem. Ale nie odezwal.sie. No i dzis rano dzwoni ze on w notingam.jest i za godziine bedzie bo byl jednefonogladac ale z gnity. Wiwc od soboty mialem wystawiony za 2900 poszedl za 2600. Jestem zadowolony. W czarnym scenariuszu juz bralem pod 2400 ze.dostane hehhe

Edytowane przez szymondeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon ja bym naTwoim miejscu postraszyl handlarza policja. bo nikt inny walkow nie robi... u ciapatego kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam sie z ta piecatka stalo ze tak piszecie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Szymon pisze, ma pieczatke, chyba z salonu a w bazie danych salonu nie bylo takiego servisu, pisz Szymon zebym nie pisal glupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon ja bym naTwoim miejscu postraszyl handlarza policja. bo nikt inny walkow nie robi... u ciapatego kupiles?

 

Wiesz co myslalem o tym ale kiedys juz cos zglaszalem na policje i 2 miechy ponad wszystko trwalo i na koniec i tak **** wyszla z tego.

Nastepnym razem bede madrzejszy. WIesz zjebalem go przez telefon ze o tym nie wiedzial i takie ttam on tak kupi, mowil ze ewentualnie moze mi wymienic za tam za droba oplata ale to wole juz zibiemu dac. Zreszta zona mi mowi juz zebym dal spokoj z tym. Udalo sie go kupic taniej troche to akurat na podstawowy serwis jest :) A z pieczatka chodzi ze byla z serwisu VW w londynie a jak tam zadzownilem to nigdy takiego auta tam nie widzieli. Moj blad bo powienienem zadzwonic przy kupnie a ze to juz byla 18 to dalem se spokoj. Czlowiek uczy sie na bledach i nastepnym razem znowu bede madrzejszy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nauczyli sie juz hanlarzyki od polakow....

przez mysl by mi nie przeszlo ze pieczatka mogla by byc lewa. jedyne co - jak jest pieczatka to musi byc faktura.

nawet jak zglosisz na policje to sprawa trudna do udowodnienia. bo mogl on zrobic albo poprzedni wlasciciel. policja mu przeszukania nie zrobi z tego powodu przeciez. jedyne co to wyslac kogos innego zeby pojechal obejrzec vw u tego samego handlarzyka i zeby zobaczyc czy wszytskie vw na sprzedaz nie maja servisu w tym samym salonie. wowczas sprawa jasna.

zawsze mnie to zastanawialo jak widzialem auto na sprzedaz ze pare tys temu mialo wymienione pasek, klocki, plyny itd. kto przy zdrowych zmyslach wymienia jak bezie sprzedawal auto? ja wiem ze czasami moze sie zdazyc ze trzeba auto sprzedac z pewnych powodow mimo wlozonego wkladu ale mysle ze jest ich troche za duzo ...

aczkolwiek ja bym sprawy nie zostawil tak. ktos tutaj mial historie z fodem mondeo chyba.... idzie wydebic za to odszkodowanie jakies za takie klamstwo. bo to ze on nie wiedzial to nie jest wymowka. handlarz to firma i towar musi byc zgodny z opisem. albo usuwa "usterke" albo obnizka ceny. powinienes sie zapytac w jakims CAB co najlepiej zrobic. by dostal pismo od prawnika z cab to by od razu inaczej zaczal spiewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze Robert jak chcesz pieczatke z oryginalnego servisu Audi, albo inaczej pieczatke przybita w servisie za 2 dychy daj znac;) ale ja tez bym tak sprawy nie zostawil. niech sie przestraszy troche. masz Robert racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

znowu trochę śniegu i mały paraliż na drogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto takie wałki kręci na większą skalę, listu od prawnika się nie przestraszy :)

A dowodu żadnego nie masz. Może powiedzieć że sam pieczątkę wbiłeś i teraz kasy chcesz trochę urwać.

Jak zaczniesz coś próbować załatwić to miesiące minął a jeszcze więcej tysięcy zanim cokolwiek osiągniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
to moze inaczej zapytam bo widze ze czapiasz sie slowek. czy za te 20 funtow przewioza mi pake 20kg od drzwi moich w torquay - tq2 6dn do drzwi moich rodzicow w tczewie woj pomorskie.

wysylam paczki regularnie - zawartosc rozna ale wszystko full legal. nic z rzeczy zakazanych.

czy ta firma swiadczy tego typu usluge?

mam nadzieje ze wyjasnielem jasno i klarownie :P

 

chudy ja to nie wiedzialem, ze ty moj ziomal jestes ???

w Tczewie to ja w wojsku bylem w saperach ha ha!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

znowu trochę śniegu i mały paraliż na drogach

jaki tam śnieg? u mnie czarno tylko zimno jak nie wiem gdzie, dzis rano -2

 

---------- Dodano o 20:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:57 ----------

 

Ktoś kto takie wałki kręci na większą skalę, listu od prawnika się nie przestraszy
no nie stety teraz to troche trudne to do udowodnienia, ja mialem taki przekret z ciapatym. tak sie dac wyrolowac:wmorde no ale coz przelknalem to i tez wala zrobilem ciapatemu, tylko innemu bujal sie tez ze sprzedaza bo nie mial chetnego widzialem nawet moje auto na autotraderze. zaraz jago sprzedalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności