Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy da się wyjąć wkład podłokietnika, czy trzeba odkręcać cały podłokietnik?

z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy da się wyjąć wkład podłokietnika, czy trzeba odkręcać cały podłokietnik?

z góry dziękuję za odpowiedź ;)

może to ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może to ci pomoże
mam ten rysunek :P ale pytam o część praktyczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje się da spróbuj go podwarzyć śrubokrętem, jak nie będzie przykręcony to powinien lekko wyjść. jak będzie przykręcony to pewnie trzeba będzie się wźiąć od dupy strony czyli od popielniczki z tyłu.pokombinuj.

nie sądzę żeby trzeba cały podłokietnik demontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkład podłokietnika nie jest przykręcany, trzyma się na zatrzaskach. Złap go jakoś i pociągnij w górę, powinno wyjść bez problemu, ewentualnie czymś delikatnie podważ.

 

A teraz pytanie, ktoś wie jaki jest druk na zwrot nadpłaconego podatku?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkład podłokietnika nie jest przykręcany, trzyma się na zatrzaskach. Złap go jakoś i pociągnij w górę, powinno wyjść bez problemu, ewentualnie czymś delikatnie podważ.

 

A teraz pytanie, ktoś wie jaki jest druk na zwrot nadpłaconego podatku?

 

Pozdr

 

Dwa tygodnie temu wysłałem takie cos (o ile nie pobierałes zadnych benefitów? Bo na to sa dodatkowe druki) Do tego musisz dołączyc orginał P45 albo P60- http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.hmrc.gov.uk%2Fforms%2Fr38.pdf&ei=6x0KTpDwFIqXhQejvsnwDw&usg=AFQjCNE7ay9eKwGT7_hoCeghLMTUg6R82w

Edytowane przez Darius87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.

To co ilu chetnych na zlocik UK Passats?? Spotykamy sie na miejscu o ktorej??

Ja w sobote prawdopodobnie musze isc do pracy wiec bede leciaj z Londka o 8.00 zeby byc na show&shine na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś rade Luke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.

nie chciało mi się rozkręcać całego podłokietnika, a miałem kabel do zmieniarki podciągnąć i samą zmieniarkę wrzucić w podłokietnik.

udało się bez najmniejszych problemów, delikatnie powadziłem małym śróbkiem i praktycznie sam wyskoczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jade tylko mowcie o ktorej i gdzie sie spotykamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na 9,30 rano w niedziele. Najlepiej spotkac sie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ale zibi mowil ze w sobote ty po niego jedziesz :D

czyli jednak niedziela tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ma ktoś fotę rurki odpowietrzającej głowicę ? proszę o poradę jak to wyjąć bo chyba z niej leci mi olej:/:

Z góry dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , czy ma ktoś fotę rurki odpowietrzającej głowicę ? proszę o poradę jak to wyjąć bo chyba z niej leci mi olej:/:

Z góry dzięki i pozdro

Z niej nie może Ci lecieć olej bo tam chłodziwo jest. Z tyłu głowicy pod vacuum pompą wychodzi wężyk mocowany zaciskiem, skręca 90 stopni w prawo, by znów skręcić 90 stopni i łączy się z rurką znów za pomocą zacisku. Rurka dalej biegnie by znów połączyć się z resztą węży układu chłodzącego. Więc wyjęcie jej to zdjęcie opasek zaciskowych i o ile mnie pamięć nie myli to mocowana jest do uchwytu filtra paliwa. Ale jeśli masz tam gdzieś wyciek oleju, to radzę dobrze to przejrzeć i zorientować się gdzie cieknie, zanim wyrwiesz Bogu ducha winną rurkę ;)

W okolicy masz inne bardziej prawdopodobne miejsca wycieku oleju, jak np pompa vacuum, z której lubi wyciekac i olej i ropa, niszcząc wszystkie gumowe elementy dokoła(między innymi wężyk odpowietrzający głowicę, będący bezpośrednio pod pompą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z niej nie może Ci lecieć olej bo tam chłodziwo jest. Z tyłu głowicy pod vacuum pompą wychodzi wężyk mocowany zaciskiem, skręca 90 stopni w prawo, by znów skręcić 90 stopni i łączy się z rurką znów za pomocą zacisku. Rurka dalej biegnie by znów połączyć się z resztą węży układu chłodzącego. Więc wyjęcie jej to zdjęcie opasek zaciskowych i o ile mnie pamięć nie myli to mocowana jest do uchwytu filtra paliwa. Ale jeśli masz tam gdzieś wyciek oleju, to radzę dobrze to przejrzeć i zorientować się gdzie cieknie, zanim wyrwiesz Bogu ducha winną rurkę ;)

W okolicy masz inne bardziej prawdopodobne miejsca wycieku oleju, jak np pompa vacuum, z której lubi wyciekac i olej i ropa, niszcząc wszystkie gumowe elementy dokoła(między innymi wężyk odpowietrzający głowicę, będący bezpośrednio pod pompą)

 

Cześć , sprawdzę tak jak napisałeś , dołączam moje foty gdzie widać olej , te śruby są już równo olej wylatuje z pomiędzy miski a tego uchwytu co jest na czole miski olejowej .

Twoje sugestie ?:niekumam

 

Pozdrawiam

Image0086.jpg

Image0087.jpg

Image0088.jpg

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że mokro masz z przodu silnika-a skoro tak to byś musiał sprawdzić skąd ten olej wypływa-czy z nieszczelnej uszczelki miski (mokro będzie tylko w tych okolicach, a wyżej sucho), czy może wyżej, np z pod pokrywy zaworów, lub UPG i ścieka na dół, czy może uszczelniać na wale korbowym puszcza i olej wylatuje spod rozrządu, co też jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko ale zibi mowil ze w sobote ty po niego jedziesz

czyli jednak niedziela tak ??

 

tak niedziela, spotykamy sie na miejscu

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałem sie pochwalic kupiłem sobie spawarke i jesli ktos miał by cos do pospawania to moge pomóc sam jestem bardzo ciekawy jak sie tym spawa musze jeszcze kupic sobie jaką maske wiec jak by ktos widział gdzies cos fajnego niedrogiego to dajcie znac druga sprawa mam do oddania obódowe na suba duża z MDFu wazy z 30 kilo jak by ktos potrzebował na zabudowe głosników lub w całosci to prosze bardzo do zabrania wysyłka ze wzgledu na wage nieopłacalna

 

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220801966350&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrodą auta trochę ciężko się spawa, lepszy migomat. Nie raz oczy sobie naświetliłem, bo nic przez maskę nie widziałem ;) Mój tata jest spawaczem, więc mu podbierałem spawarkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności