Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakos nigdy za skora w aucie nie przepadalem, po obejrzeniu tego programu juz wiem dlaczego:704:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patryk u mnie w pracy tez sa doosany, bo zmienili .ja zaciaglem reczny w taki sposob jak mi pokazywali nikt mi nie mowil ze mam zaciagac na chama

Więc nie daj im się wrobić-moim zdaniem te wózki mają wadę fabryczną z tym ręcznym-u nas też jest nie wielki spad a jednak-ja zawsze dziada jak parkuje to nie dość, że ręczny na hama, to jeszcze koła na maxa skręcam-wtedy mam pewność.

Skoro jest sygnlalizacja nie zaciągniętego ręcznego i skoro ona się nie odzywa, tzn, że zaciągnąłeś ręczny i wszystko w tym temacie. No ale widzisz jak jest. Wcześniej mieliśy starsze Daewoo i tam ręczny był inaczej-dżwignia nie miała stopni, tak jak w aucie, czy te w doosanie, tylko pchało się ją i miała dwie pozycje on i off. I nie było mowy, żeby zaciągnąć słabiej czy mocniej..

Takie my mamy:

http://www.wozkiwidlowe.com.pl/d2419_wozek_widlowy_doosan_%28daewoo%29_g15s-5_-_nowy!.html

 

Ja cały czas przestrzegam każdego, bo wiem, że kiedyś może się przydarzyć coś takiego jak Tobie. Tylko wiem, że u nas w zaparte będą twierdzić, że ręczny działa, a operator nie zaciągnął dobrze. Ale gdybym ja miał taki przypadek, to bym się nawet sądzić z nimi poszedł, bo nikt nie przetrenował mnie żeby zaciągać do końca i nie ma też naklejki informującej o tym przy ręcznym, więc miałem podstawy, żeby sądzić, że zaciągnąłem ręczny prawidłowo.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nigdy za skora w aucie nie przepadalem, po obejrzeniu tego programu juz wiem dlaczego

Ja nie lubię skóry ale ze względów praktycznych - w zimie za zimno a w lecie za gorąco i przykleić się można do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zime są podgrzewane fotele a na lato jest klima a przy srebrnym aucie i ciemnych szybach środek się nie nagrzewa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patryk u mnie te wozki sa na rope cos takiego http://www.doosanlift.com/en/products/pimg.htm i maja udzwig do prawie 2ton

 

 

tu go bedzie chyba lepiej widac to pierwszy od gory http://srl.doosan.co.kr/en/services/industrial_cars.page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zime są podgrzewane fotele a na lato jest klima a przy srebrnym aucie i ciemnych szybach środek się nie nagrzewa

W zimie to się zgodzę - podgrzewane fotele pomagają. Ale w lecie nawet klima Ci nie pomoże i tak się do tego przyklejisz :P Szczególnie jak masz czarną skórę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak masz nieodpowiednie spodnie to możesz jeszcze się poczć jak na ślizgawce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zlotowicze do mnie zadzwonili relacje zdać, ale bardzo wątpię by dziś cokolwiek z tego pamiętali W każdym razie bawią się dobrze. Szkoda, że też tam nie mogę być

oj Patryk.. nie znasz naszych mozliwosci... Pamietamy!!! telefonow bylo kilka!! ja w domu, bylo zajebiscie- jak zwykle..... chcialem dlatego podziekowac uczestnikom- super towarzystwo.... bylo elegancko... oczywiscie organizatorowi naleza sie poklony, super robota... dzieki Luke! co my bysmy bez Ciebie zrobili...reszta ktora nie byla niech zaluje. ma czego!

pozdro i jeszcze raz dzieki. my juz na miejscu.cali, zdrowi i baaaadzo zadowoleni!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam szarą :) i jeszcze się nie przykleiłem

ale kidys miałem vectre ciemno niebieską + czarna skóra i było tak jak mówisz

miałem też jasnego galanta + szara skóra i też było spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patryk u mnie te wozki sa na rope cos takiego http://www.doosanlift.com/en/products/pimg.htm i maja udzwig do prawie 2ton

 

 

tu go bedzie chyba lepiej widac to pierwszy od gory http://srl.doosan.co.kr/en/services/industrial_cars.page

 

Takie dwa mają u nas na goods in (ja pracuje w dispatch) i to jest dokładnie ta sama historia z ręcznymi co u nas-jeździłem na nich i ręczny zachowuje się tak samo, jak na naszych mniejszych wózkach. Dodatkowo rozmawiałem z ludźmi z goods in i też im już "uciekały"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam szarą :) i jeszcze się nie przykleiłem

ale kidys miałem vectre ciemno niebieską + czarna skóra i było tak jak mówisz

miałem też jasnego galanta + szara skóra i też było spoko

Zima -podgrzewane fotele , latem dobra klima , ja mam popielata skore i czarne autko , jest jeszcze jedna sprawa co miesiac mniej-wiecej przecieram fotele takim fajnym srodkiem do pielegnacji ,efekt - nie slizgam sie na fotelu a srodek swietnie ''odzywia'' i czysci skorke

 

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

 

W zimie to się zgodzę - podgrzewane fotele pomagają. Ale w lecie nawet klima Ci nie pomoże i tak się do tego przyklejisz :P Szczególnie jak masz czarną skórę...

Bez urazy , tez tak mowilem jak nie mialem skorzanych foteli , ale to oczywiscie zecz gustu - pozdro

Ps. Naj bardziej docenilem jak mi sie wylal jogurt na tylna kanape , 2 min i bylo po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie dwa mają u nas na goods in (ja pracuje w dispatch) i to jest dokładnie ta sama historia z ręcznymi co u nas-jeździłem na nich i ręczny zachowuje się tak samo, jak na naszych mniejszych wózkach. Dodatkowo rozmawiałem z ludźmi z goods in i też im już "uciekały"....
no widze ze te wozki maja jakies wady,ja dzis sie wlasnie dowiedzialem bo wyslalem moja zone na rozmowe z menadzerem i oczywiscie co? uznali ze to moja wina! zglosilem sie dzis do prawnika bede to jutro jeszcze tlumaczyl co i jak bo dzis wstepnie przyjeli zgloszenie

 

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

 

patryk nie wiesz gdzie moglbym zasiegnac jakis info dot. ze takie przypadki juz istnialy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman spróbuj tam

http://www.citizensadvice.org.uk/

 

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

 

ewentualnie związki zawodowe jeśli jesteś zapisany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze panowie ze Zlocik sie udal - tak jak przypuszczalem jest czego zalowac.

Ja z Lada zaby nie zmarnowac weekendu wybralismy sie dzis na GTI International. Pogoda dopisala, ludzi multum a i poteznych fur od groma.

Foty ->https://picasaweb.google.com/radior28/GTIINTERNATIONAL2011

 

Aha autko poszlo na rolki i peklo 198.8bhp ;/ kuzwa tak blisko 200 ;) filmik zapodam jak Michal wrzuci go na YT.

Lada tez wyplul bez programu 159bhp i to na samej BRD + FMIC.

Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy , tez tak mowilem jak nie mialem skorzanych foteli

Moje spostrzeżenia z życia wzięte, z obecnego auta skórę wywaliłem zaraz po kupnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior moim zdaniem to jest dobry wynik.powodzenia w dalszych modach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje spostrzeżenia z życia wzięte, z obecnego auta skórę wywaliłem zaraz po kupnie

 

Adaś bo Ty na gołej klacie i w stringach jeździsz :lol Dlatego wszystko Ci się przykleja :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widze ze te wozki maja jakies wady,ja dzis sie wlasnie dowiedzialem bo wyslalem moja zone na rozmowe z menadzerem i oczywiscie co? uznali ze to moja wina! zglosilem sie dzis do prawnika bede to jutro jeszcze tlumaczyl co i jak bo dzis wstepnie przyjeli zgloszenie

 

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

 

patryk nie wiesz gdzie moglbym zasiegnac jakis info dot. ze takie przypadki juz istnialy?

 

Tego się spodziewałem, że powiedzą, że to Twoja wina.

Ja szukałem w google, bo wydawało mi się, że ten problem powinien być już znany, ale nic nie znalazłem-zero jakiekolwiek wzmianki o ręcznych w doosanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności